رژلب بازیکنان سری آ

شناسه خبر: 132131 سرویس: ورزشی ، گوناگون دوشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷, ۱۰ : ۰۱ : ۰۰
رژلب بازیکنان سری آ
بازیکنان سری آ ایتالیا این هفته با علامت رژ لب روی صورتشون به میدان رفتن. برای کمپین مبارزه با خشونت علیه زنان و با هشتگ #unrossoallaviolenza به معنای کارت قرمزی به خشونت
۵۵آنلاین :

هیچکس فکرش را نمی کرد زمانی که در ابتدای فصل حضور مارچلو بیلسا لغو شد و سیمونه اینزاگی روی کار آمد، فصل برای لاتزیو انقدر درخشان باشد. سیمونه اینزاگی در فینال کوپا ایتالیا است و به راحتی در جایگاه چهارم جدول سری آ قرار دارد. شور و اشتیاق اینزاگی و تاکتیک هایش بسیار جذاب هستند. 

لاتزیو در مقابل رم هم بسیار جذاب بود. آنها صلاح و الشعراوی را کاملا مهار کردند و در حملات موثر بودند. نحوه کنار آمدن اینزاگی با غیبت ایموبیله نیز بسیار جالب بود. هیچ هوادار لاتزیو غیبت موثرترین مهاجم این فصل عقاب ها را حس نکرد زیرا لاتزیوی اینزاگی یک تیم به تمام معناست. 

کسی نمی داند لوتیتو برنامه خاصی برای فصل آینده لاتزیو دارد یا خیر. ستاره هایش را می فروشد؟ اینزاگی را حفظ می کند یا نه؟ اما در حال حاضر لاتزیو یکی از جذاب ترین تیم های ایتالیا است. 

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

فرصت مغفول برای جذب گردشگران ترکیه‌ای

نکته اتکای ما در این بحث، وجود مقبره ملکشاه سلجوقی و خواجه نظام الملک توسی در اصفهان است که ظاهرا در حالت نیمه تعطیل است. اما این دو مقبره چه ارتباطی با ترکیه دارند؟

فضای مجازی ،فرهنگ سازی یا محدودیت

آیا استفاده از فضای مجازی و اینترنت نیاز به فرهنگ سازی دارد؟

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: دو قطار مسافربری در هند شاخ به شاخ شدند

ویدئو؛ مدیرعامل ویز و کاربران ایرانی

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر