نتیجه‌ای یافت نشد.

رونق کالاهای دیجیتال در بازارهای مرزی

شناسه خبر: 109056 سرویس: فناوری يكشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶, ۵۳ : ۰۰ : ۰۰
رونق کالاهای دیجیتال در بازارهای مرزی
بازار این هفته دیجیتال برای کاربران اگرچه با نزدیک شدن به اواسط تابستان در حال تغییراتی است اما همچنان آن دسته از کالاهایی که با ریسک بالای خرید و فروش همراه است با افت و خیز قیمت همراه است.
۵۵آنلاین :

در ماه‌های اخیر با توجه به اینکه نوسان نرخ ارز کمتر از هر زمانی روی می‌دهد این‌بار کاربران به دنبال بازارهایی هستند که بتوانند کالای مورد نظر را با بهترین خدمات و کمترین قیمت تهیه کنند. بازارهای مرزی جایی است که این روزها مصرف‌کنندگان برای تهیه کالاهایشان به آنجا مراجعه می‌کنند. از مهم‌ترین دستگاه‌های دیجیتال همچون لپ‌تاپ و ال‌سی‌دی و تلویزیون‌های سینمای خانگی تا تهیه اسکنرهای پیشرفته حالا در بازارهای مرزی بیشتر مشتری پیدا می‌کنند. در ادامه آخرین قیمت برخی محصولات مصرفی در بازار دیجیتال ارائه شده است.


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

پیامی که نخست وزیر پاکستان از مزار نادرشاه مخابره کرد/درود بر فاتح هند

نخست وزیر تازه پاکستان به ایران سفر کرد اما به جای حضور در تهران سفرش را از مشهد و مزار امام رضا(ع) آغاز کرد تا ابتدا دل شیعیان را به دست آورده و از آنها که بابت حملات انتحاری کویته آسیب دیده‌اند دلجویی کند، اما بار سیاسی سفر «کاپیتان» به مشهد با این زیارت تمام نشد چرا که بلافاصله او خواست بر مزار فاتح هند، نادرشاه افشار حاضر شود تا از دور برای مودی که این روزها پاکستان را به استفاده از سلاح اتمی تهدید کرده خط و نشان بکشد، البته «عمران خان» با زیارت امام رضا(ع) برای مسلمانان هند پیام دوستی فرستاد و سپس پیام سیاسی‌اش را برای مودی با حضور در کنار مزار نادرشاه ارسال کرد تا هم با مردم مسلمان هند ابراز دوستی کرده باشد و هم برای نخست وزیر جنگ‌طلب هندوستان یادآوری کند که اگر قرار بر پاسخ به جنگ‌افروزی باشد سرنوشت هند مانند زمان افشاریان خواهد شد. لازم به یادآوری است که نادر شاه تنها سرداری در تاریخ نظامی جهان است که مسکو و دهلی را فتح کرد.

بحران حکمرانی

ادغام باید به معنی فیصله بانک های مشکل دار یا ناکام باشد. فرقی ندارد ادغام بانک های متعلق به نیروهای مسلح باشد یا ادغام بانک های غیردولتی و خصوصی.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر