نتیجه‌ای یافت نشد.

رونق کالاهای دیجیتال در بازارهای مرزی

شناسه خبر: 109056 سرویس: فناوری يكشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶, ۵۳ : ۰۰ : ۰۰
رونق کالاهای دیجیتال در بازارهای مرزی
بازار این هفته دیجیتال برای کاربران اگرچه با نزدیک شدن به اواسط تابستان در حال تغییراتی است اما همچنان آن دسته از کالاهایی که با ریسک بالای خرید و فروش همراه است با افت و خیز قیمت همراه است.
۵۵آنلاین :

در ماه‌های اخیر با توجه به اینکه نوسان نرخ ارز کمتر از هر زمانی روی می‌دهد این‌بار کاربران به دنبال بازارهایی هستند که بتوانند کالای مورد نظر را با بهترین خدمات و کمترین قیمت تهیه کنند. بازارهای مرزی جایی است که این روزها مصرف‌کنندگان برای تهیه کالاهایشان به آنجا مراجعه می‌کنند. از مهم‌ترین دستگاه‌های دیجیتال همچون لپ‌تاپ و ال‌سی‌دی و تلویزیون‌های سینمای خانگی تا تهیه اسکنرهای پیشرفته حالا در بازارهای مرزی بیشتر مشتری پیدا می‌کنند. در ادامه آخرین قیمت برخی محصولات مصرفی در بازار دیجیتال ارائه شده است.


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

علم‌ورزان در برابر عالمان

علم دارای دو هدف است: فهم جهان و کنترل آن. اِسنو به درستی درمی‌یابد پیشرفت علمی نیازمند سرمایه است و از این رو نوعی مسئله مرغ و تخم‌مرغ پیش‌روی کشورهای توسعه‌نیافته است

عادت به «خوردن » در مکان های عمومی

هر قوم و ملتی برای خود سبک و رفتاری دارد که معمولا با شیوه دیگران که در آن سوی مرزها هستند تفاوت های ظریفی دارد. محققان دانشگاهی، بسیار خوب می توانند با مشاهده این کنش ها به شناخت آن جامعه دست پیدا کنند. آنها با بررسی این رفتار، که در مکان های عمومی  از مردم سر می زند به نکته های ظریفی می رسند. هرکدام از آن حرکات، به مثابه مشترکات یک ملت هستند و می تواند سبک زندگی آن سرزمین را تعریف کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر