نتیجه‌ای یافت نشد.

روشی ساده برای اعتبار سنجی افراد و شرکت ها

شناسه خبر: 173308 سرویس: توسعه ، کسب و کار ، اقتصادی ، گوناگون ، سبک زندگی چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۴۲ : ۱۵ : ۰۰
روشی ساده برای اعتبار سنجی افراد و شرکت ها
امکان مشاهده رتبه اعتباری اشخاص حقیقی ( استعلام بانکی ) و بصورت آنلاین و بدون هیچگونه محدودیت مکانی و زمانی در شبکه بانکی کشور فراهم گردید .
۵۵آنلاین :

امکان مشاهده رتبه اعتباری اشخاص حقیقی ( استعلام بانکی ) و بصورت آنلاین و بدون هیچگونه محدودیت مکانی و زمانی در شبکه بانکی کشور فراهم گردید .

 

هرایرانی براساس رفتارمالی که در 8 سال گذشته درشبکه بانکی کشورانجام داده است ( نظیر چکهای برگشتی ، اقساط عقب افتاده بانکی و ضمانت هایی که برای اشخاص حقیقی در بانکها انجام داده است ) دارای رتبه اعتباری می باشد .

این رتبه اعتباری توسط شرکت زیرمجموعه بانک مرکزی جمع آوری و تولید می شود . شرکت اعتبارسنجی آیس این امکان رو درسایت www.icescoring.com  فراهم کرده تا شما بتونید با وارد کردن کد ملی و شماره موبایل خود و یا مشتریانتون ( البته با تائید آنها ) گزارش اعتباری خود و یا مشتریانتون رو مشاهده کنید .

 

برای اعتبار سنجی اینجا  را کلیک کنید 

 


منبع : 55 آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نگاهی بر جوسازی‌های ضد ایرانی عربستان و امارات : بازندگانی که ادعای برنده بودن دارند

سران سعودی و اندک شرکای منطقه‌ای که برای آنها باقی مانده این روزها به جوسازی رسانه‌ای علیه ایران روی آورده‌اند تا هم شکست‌های سنگین اخیر خود در منطقه را پنهان سازند و هم با ایران هراسی خدمتی به آمریکا کرده باشند.

عیاش ها به ایران نمی آیند!

شما نام این وضعیت را چه می گذارید؟ چرخیدن چرخ های اقتصاد کند شده است، دستیابی ما به منابع ارزی محدود شده است آن هم درست در زمانی که سالانه یک میلیون جوان به بازار کار اضافه می شوند و باید طعم تلخ بیکاری را تجربه کنند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مان

شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مانع در آمریکا از این حرکت که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته به عنوان «شیرجه سوپرمن» یاد شده است.

ویدیو: زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر