روسیه از نابودی مواضع عاملان حمله شیمیایی به حلب خبر داد

شناسه خبر: 151774 سرویس: جهان ، گوناگون يكشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷, ۰۲ : ۱۷ : ۰۰
روسیه از نابودی مواضع عاملان حمله شیمیایی به حلب خبر داد
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که نیروهای این کشور مواضع تروریست‌هایی که به «حلب» سوریه حمله شیمیایی کرده بودند را از بین بردند.
۵۵آنلاین :

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که نیروهای هوافضای این کشور مواضع تروریست‌هایی که حمله شیمیایی شامگاه دیشب به حلب را انجام دادند، نابود کردند.

امروزر یکشنبه و ساعتی پس از اولین واکنش وزارت دفاع روسیه به حمله شامگاه شنبه تروریست‌ها به محله‌های «شارع النیل» و «الخالدیه» حلب حمله شیمیایی کردند، این وزارتخانه حالا از حملات مسکو به مواضع عاملان این حمله شیمیایی خبر داده است.

پیشتر خبرگزاری رسمی سوریه خبر داده بود که تروریست‌ها در استان حلب اقدام به شلیک خمپاره‌های حاوی گاز سمی کلر به محله‌های «شارع النیل» و «الخالدیه» کردند که بر اثر این حملات دهها غیر نظامی بر اثر استنشاق این گاز مصدوم شدند.

به گزارش اینترفکس، وزارت دفاع روسیه امروز یکشنبه اعلام کرد که نیروهای هوافضای این کشور مواضع تروریست‌هایی که این حمله شیمیایی را انجام داده بودند، نابود کردند.

بنا بر اعلام این وزارتخانه، تروریست‌ها در حال آماده شدن و تدارک برای انجام یک حمله شیمیایی دیگر در سوریه بودند.

وزارت دفاع روسیه پیشتر خبر داده بود که حمله شیمیایی شنبه شب به حلب از منطقه تحت کنترل تروریست‌های «جبهه النصره» انجام شده بود.


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

پاکستان چگونه در تله فقر گرفتار شد؟

چهاردهم آگوست ۱۹۴۷، روزی به یادماندنی در تاریخ پاکستان است، روز استقلال. روزی که محمدعلی جناح، قائد اعظم، پس از رهایی از استعمار حکومت بریتانیا در یک سخنرانی در کراچی اعلام کرد، امروز پس از ۱۰ سال تلاش و ممارست، به خواست خداوند کشوری تشکیل شد که هدف آن، زندگی و توسعه بر اساس فرهنگ و تمدن اسلامی است.

تورم از کجا به کجا رسید؟‌

تورم بالا از جمله مسائلی است که طی چهار دهه اخیر همیشه همراه اقتصاد ایران بوده و البته همواره برای کاهش آن برنامه ریزی شده است با این حال این رقم هیچ گاه به سطح متوسط کشورهای جهان نزدیک هم نبوده و حتی هیچ گاه به طور پایدار تک رقمی نمانده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ انفجار مهیب کارخانه مواد شیمیایی در ترکیه

ویدئو : وقتی یورونیوز اشتباه خبرگزاری های ایرانی را رو می کند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر