نتیجه‌ای یافت نشد.

روایتی از خبرنگاران شبکه ‏های فارسی‌زبان

شناسه خبر: 170235 سرویس: سیاست ، گوناگون دوشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۲۴ : ۲۰ : ۰۰
روایتی از خبرنگاران شبکه ‏های فارسی‌زبان
سخنگوی اسبق وزارت خارجه درباره دشواری‌های دوره کاریش در جلسات هفتگی و در پاسخ به این سوال که یک سری از خبرنگاران جذب بی بی سی فارسی شدند، گفت: خیلی‌ها بودند ؛آقای فرهمند بود، کلباسی بود، خانم کوهنورد بود، آقای ویسه بود، آقای بلهری بود، آقای سفیری بود و تا فردا می‌توانم برای شما بشمارم.
۵۵آنلاین :

حمیدرضا آصفی، سخنگوی اسبق وزارت خارجه میهمان برنامه دستخط شبکه ۵ سیما بود. در بخشی از این برنامه وقتی مجری از او درباره دشواری‌های دوره کاریش در جلسات هفتگی با خبرنگاران پرسید آصفی پاسخ داد که آن زمان همه خبرنگاران را به جلسات دعوت می‌کردند. بعد مجری به او گفت: «یکسری خبرنگارانی بودند که آن زمان خبرنگار داخلی ما بودند و بعد از آن جذبِ بی‌بی‌سی فارسی شدند، درست است؟»

آصفی پاسخ داد: «خیلی‌ها بودند ؛آقای فرهمند بود، کلباسی بود، خانم کوهنورد بود، آقای ویسه بود، آقای بلهری بود، آقای سفیری بود و تا فردا می‌توانم برای شما بشمارم.» بعد مجری گفت :«فکر می‌کردید آنها یک روزی جذب آن طرف شوند؟» آصفی پاسخ داد: نه، اصلاً. که مجری در ادامه پرسید: «و ممکن بود که آنها از همان موقع عاملِ آنها بوده باشند؟» آصفی هم جواب داد: «تصور نمی‌کنم،راحت می‌شود گفت آنها عاملِ آنها بودند ولی بعضی از این افراد بدون اینکه بخواهم نام ببرم اتفاقاً خیلی ضدآمریکاییِ تند بودند و در جلسات کلی با ما مُحاجه می‌کردند. نه به نظرم بعضی وقت‌ها جاه‌طلبی است، بعضی وقت‌ها آدم‌ها فکر می‌کنند اینجا امکانات کم است و بیرون بروند بهتر است.»


منبع : سازندگی
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نمی‌گوییم چقدر حقوق می‌گیریم

ده درخواست برای انتشار اطلاعات دستمزد مدیران 10 دستگاه گوناگون کشور بی‌پاسخ ماند

انرژى ، صنعت و معدن در ايران.

يارانه تخصيص يافته براى انرژى هم بايد به صورت عادلانه تقسيم شود تا حقى از فردى ضايع نشود كه البته مجلس مصوبه هايى داشته است اما خب به ميزان قابل توجه به آن بها داده نشد و صرفا در همان حد باقى ماند و اجرايى نشد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: دفتر مرکزی کارخانه فولادسازی بتلهم پنسیلوانیا تخریب شد

دفتر مرکزی کارخانه فولادسازی بتلهم پنسیلوانیا تخریب شد برج 16 هزار تنی «مارتین»، به قدمت 47 سال چند سالی خالی از سکنه شده بود. برج 21 طبقه علی رغم جوان بودن برج، در دفتر آثار ملی آمریکا به ثبت رسیده بود.

ویدیو: لحظه انفجار در تعمیرگاه با ۳ کشته

لحظه انفجار در تعمیرگاه با ۳ کشته انفجار تاکسی سمند از مکانیکی در حادثه امروز در بزرگراه اشرفی اصفهانی تهران/ ۳ نفر که دو مکانیک و ۱ راننده خودرو بودند فوت کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر