رم در کمین وینگر میلان

شناسه خبر: 181872 سرویس: ورزشی يكشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸, ۴۵ : ۰۶ : ۰۰
رم در کمین وینگر میلان
مسئولان باشگاه رم در نظر دارند وینگر تیم میلان را خریداری کنند.
۵۵آنلاین :

مسئولان باشگاه رم که از علاقه دو باشگاه بایرلورکوزن و دورتموند به جذب چنگیز اوندر وینگر جوان و ترکیه‌ای این تیم مطلع هستند، این احتمال را می‌دهند که این بازیکن به زودی از این تیم جدا شود.

در این راستا رمی‌ها به دنبال جذب سوسو از میلان هستند تا وی را جایگزین اوندر کنند. میلان برای فروش وینگر اسپانیایی خود ۴۰ میلیون یورو درخواست کرده و همین کمی کار را برای انجام این انتقال سخت می‌کند. ممکن است در این انتقال یکی، دو بازیکن از تیم رم وارد شوند.


منبع : میزان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نقش تاریخ‌ساز بدن در زیست‌شناسی اجتماعی امروز

اگر از نظر تبارشناسی به تاریخ مفهوم بدن در دوران پیشامدرن در طب بقراطی نگاه کنیم، بدن تابع طبایع، انعطاف‌پذیر در مقابل تأثیرات محیط طبیعی و حتی نیروهای نامحسوس سماواتی در نظر گرفته می‌شد.

ماجرای تردد معلمان خصوصی با آمبولانس در پایتخت

یک استاد دانشگاه به آسیب‌ها و حواشی کلاس‌های آمادگی کنکور اشاره کرد و گفت: شاید شنیده باشید که عده‌ای از معلمین خصوصی با آمبولانس رفت و آمد می‌کنند. این معلم‌های کنکور به آمبولانس خصوصی پول می‌دهند که آنها را از خط ویژه از کلاس اول به کلاس بعدی برسانند که البته این پول در مقابل شهریه‌های هنگفتی که می‌گیرند چیزی نیست. اما آیا دانش آموزان معمولی توان استفاده از چنین معلمانی را دارند؟

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است

ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است او عاشق مسی و رونالدو است و سعی کرده فنون هر دو را ترکیب کرده و در مهارت خود تلفیق کند.

ویدیو: ایجاد جاده اختصاصی برای ماهی های سالمون

ایجاد جاده اختصاصی برای ماهی های سالمون برای عبور از موانع و سد، تا بتوانند در بالادست به راحتی تخم ریزی کنند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر