رقص و پایکوبی پیونگ‌یانگی ها به مناسبت صد سالگی مادربزرگ «اون»

شناسه خبر: 121272 سرویس: تصویر سه شنبه ۵ دي ۱۳۹۶, ۵۸ : ۲۱ : ۰۰
رقص و پایکوبی پیونگ‌یانگی ها به مناسبت صد سالگی مادربزرگ «اون»
در حالی که کیم جونگ اون برپایی مراسم کریسمس را ممنوع کرده و به جای آن فرمان داده مردم باید سالروز تولد مادربزرگ او را جشن بگیرند؛ مردم پیونگ‌یانگ با شرکت در فستیوال تولد مادربزرگ رهبرشان به رقص و پایکوبی پرداختند. کیم جونگ سوک، مادربزرگ کیم جونگ اون و مادر کیم جونگ ایل است که اگر زنده بود، صد ساله می‌شد
۵۵آنلاین :

پایتخت کره‌شمالی به رغم بارش برف و یخبندان، شاهد حضور هزاران تن در خیابان‌ها بود که مقابل بنای یادبود حزب به رقص و پایکوبی پرداختند. کیم جونگ سوک که همسر اول کیم ایل سونگ و مادر کیم جونگ ایل بوده، یک فعال استقلال‌طلب و سیاستمدار کمونیست کره‌ای در دهه ۳۰ و ۴۰ میلادی بوده است.

اختلاف‌نظرهای درباره علت مرگ او در ۲۲ سپتامبر ۱۹۴۹وجود دارد و برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که او در ۳۱ سالگی حین زایمان مرد و برخی دیگر تاکید دارند هدف اصابت گلوله قرار گرفت و رها شد تا بمیرد. او در کره‌شمالی به "قهرمان انقلاب ضد ژاپن" معروف است و تصویری از او غالبا در تبلیغات سیاسی این کشور دیده می‌شود.

مردان و زنانی با پوشیدن لباس‌های رنگی و تکان دادن پرچم قرمز، آبی و سفید کره‌شمالی به استقبال از این مراسم رفتند و مقابل بنای حزب کارگر کره‌شمالی ادای احترام کردند. در قبرستان "فدایی‌های انقلاب" پیونگ‌یانگ هم گلی روی مقبره کیم جونگ سوک قرار داده شد.

 

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

از هم پاشیدن برجام چه تاثیری بر اقتصاد ایران خواهد داشت؟

اگر بخواهم به صورت مختصر توضیح دهم، از هم پاشیدن برجام ضربه بزرگی بر اقتصاد ایران خواهد زد. برجام می‌توانست سرآغاز پیشرفت و شکوفایی اقتصاد ایران باشد.

برای رسیدن به موفقیت چه کنیم؟

افراد موفق سرشار از اعتماد به نفس هستند و به توانایی‌های خود و آنچه انجام می‌دهند کاملا اطمینان دارند. موفقیت‌ باعث اعتماد به نفس آنها نمی‌شود بلکه اعتماد به نفس به‌عنوان پیش‌نیاز اصلی پیروزی، آنها را به سمت موفقیت رهنمون می‌کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: فضای سبز بدون استفاده

این ویدیو،فضای سبز منطقه ی ۱۴ تهران رو نشون میده،بلوار پاسدار گمنام تقاطع خیابان برادران شهید واضحی فر من سه ساله ساکن این خونه هستم،و تو این سه سال حتی برای نیم ساعت هم ندیدم که در این مجموعه برای استفاده باز باشه همونطور که در فیلم میبینید،که همه وسایل مجموعه در اثر عدم رسیدگی دچار نقص شدن .نمیدونم اگه قرار به استفاده نبوده چرا باید ساخته بشه پولی که میتونسته تو جای درست استفاده شه،اینجا خرج شده

ویدیو: ماجرای جشن جنجالی برج سلمان که بازداشت برخی مسئولان اداره ارشاد مشهد را رقم زد

ماجرای جشن جنجالی برج سلمان که بازداشت برخی مسئولان اداره ارشاد مشهد را رقم زد دادستانی: بازداشت معاون مدیر کل و رییس اداره ارشاد مشهد به دلیل «جریحه دار کردن عفت عمومی و عدم رعایت قوانین» / نماینده مشهد: می خواهند مشهد را تبدیل به شهری توریستی کنند

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان