نتیجه‌ای یافت نشد.

رزمایش دریایی چین با 15 کشور خارجی برگزار می شود

شناسه خبر: 170059 سرویس: جهان ، سیاست ، گوناگون يكشنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۱۳ : ۱۴ : ۰۰
رزمایش دریایی چین با 15 کشور خارجی برگزار می شود
معاون فرمانده نیروی دریای چین گفت: به مناسبت هفتادمین سالگرد تاسیس نیروی دریایی چین، یک رزمایش و مراسم سان دریایی با حضور ناوهای جنگی 15 کشور در بندر چینگدائو واقع در شرق این کشور برگزار می شود.
۵۵آنلاین :

'چیو یانپنگ' روز یکشنبه در جمع خبرنگاران در پکن افزود: حدود 15 کشور از جمله روسیه، تایلند، ویتنام، هند، لائوس، فیلیپین و مالزی شناورهای جنگی را به این رویداد گسیل خواهند کرد.
از طرف جمهوری اسلامی ایران نیز دریادار امیر 'حسین خانزادی' فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در این مراسم شرکت خواهد کرد.
او هدف از این رزمایش را نمایش عزم راسخ چین برای حفاظت از صلح و کامیابی در منطقه و دریاهای آزاد عنوان کرد.
در حالی که ایالات متحده آمریکا تصمیم گرفته است هیچ شناور جنگی را به این رویداد سالگرد اعزام نکند ژاپن از متحدان منطقه ای واشنگتن که در تلاش برای بهبود روابطش با چین است برای اولین بار در طول هفت سال گذشته، یک ناو جنگی نیروی دفاع از خود را به این رویداد خواهد فرستاد.
این مقام چینی گفت: در همین راستا رزم‌ناوهای هند و استرالیا امروز یکشنبه وارد بندر «چینگدائو» چین شدند تا در این رزمایش دوستانه شرکت کنند.
چین قرار است در این مراسم که روز سه‎شنبه برگزار می شود از شماری از جدیدترین جنگ‌افزارهای خود شامل کشتی، زیردریایی هسته‏‌ای و ناوشکن‌‏ها رونمایی کند.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چه مهارت‌هایی در دنیای اتوماتیک آینده کاربرد خواهند داشت؟

دنیای آینده به‌طور حتم از خودکارسازی و اتوماسیون استقبال می‌کند و در چنین وضعیتی، فرصت کار تنها برای افراد با مهارت فراهم خواهد بود.

عادت به «خوردن » در مکان های عمومی

هر قوم و ملتی برای خود سبک و رفتاری دارد که معمولا با شیوه دیگران که در آن سوی مرزها هستند تفاوت های ظریفی دارد. محققان دانشگاهی، بسیار خوب می توانند با مشاهده این کنش ها به شناخت آن جامعه دست پیدا کنند. آنها با بررسی این رفتار، که در مکان های عمومی  از مردم سر می زند به نکته های ظریفی می رسند. هرکدام از آن حرکات، به مثابه مشترکات یک ملت هستند و می تواند سبک زندگی آن سرزمین را تعریف کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر