رجزخوانی انتخاباتی معاون اول اوباما : کشور را باز پس می گیریم

شناسه خبر: 169727 سرویس: توسعه ، جهان ، سیاست ، گوناگون جمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸, ۰۵ : ۱۱ : ۰۰
رجزخوانی انتخاباتی معاون اول اوباما : کشور را باز پس می گیریم
معاون اول دولت باراک اوباما عصر پنج شنبه در جمع کارگران اعتصاب کننده فروشگاه زنجیره ای استاپ اند شاپ گفت: ما کشور را پس می گیریم؛ دست از این کار نکشید و به حرکت ادامه دهید.
۵۵آنلاین :

جو بایدن در این اجتماع افزود: آمریکا را صاحبان بانک ها، وال استریت یا مدیران شرکت ها نمی سازند؛ آمریکا را شماها، مردم عادی طبقه متوسط می سازید.وی ادامه داد: این اظهارات ریاکاری نیست، یک واقعیت ساده است. اتحاد طبقه متوسط کشور را می سازد؛ این یک شوخی نیست.

معاون اول باراک اوباما که گفته می شود یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری 2020 خواهد بود، اضافه کرد: شما برای این اعتصاب نکردید که تنها شرایط خودتان بهتر شود بلکه نتیجه این کار شما به نفع همه کارگران آمریکایی ها خواهد بود.

بایدن خاطرنشان کرد: طبقه متوسط یک عدد نیست بلکه یک ارزش است. بسیاری در کشور ما از شما حمایت می کنند و شما هم باید آنها را در مسیر این حرکت، حمایت کنید.اشاره بایدن به لزوم حمایت طبقه متوسط از آنهایی که کارشان را پیگیری می کنند، می تواند ناظر بر حمایت انتخاباتی نامزد نهایی حزب دمکرات باشد.

دونالد ترامپ دو روز پیش در یک یادداشت توئیتری اظهار کرده بود که به اعتقاد او، 'برنی سندرز دیوانه و جو بایدن خواب آلود' نامزدهای نهایی خواهند بود که با او که مدعی 'بهترین اقتصاد در تاریخ' آمریکا را ایجاد کرده است، به رقابت خواهند پرداخت.او برای مواجه شدن با هر یک از اینها یا هر کسی دیگر اعلام آمادگی کرده و برای آرامش روحشان دعا کرده بود.

این بگومگوهای انتخاباتی در شرایطی ادامه دارد که طبقه متوسط آمریکا به دلیل سیاست های حمایتی و مالیاتی، نگرانی های جدی دارند و دلیل اعتصاب این فروشگاه زنجیره ای آمریکا، متهم کردن این شرکت به اقدامات غیرقانونی و مخالفت با قطع مزایای مراقبت های بهداشتی و حق مسکن است.
این اعتصاب ها از هفته گذشته آغاز شده است.


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر
همدلی را به کودکانتان یاد بدهید

همدلی را به کودکانتان یاد بدهید!

کودکان برای موفقیت در روابط و زندگی، باید درک درستی از احساسات خود و دیگران و تاثیر آن بر یکدیگر داشته باشند.

ببخشید ولی شما قبلا «بله» را گفته‌اید!

ببخشید ولی شما قبلا «بله» را گفته‌اید!

«اینستاگرام، اجازه ندارد تصاویر یا پیام‌های من را به اشتراک بگذارد.»

اخبار ویدئویی

بیشتر
روسیه ؛ رتبه اول در آتش بازی

روسیه ؛ رتبه اول در آتش بازی

مرمت مجسمه ها ؛ جبران افتضاح طالبان

مرمت مجسمه ها ؛ جبران افتضاح طالبان

مرمت مجسمه ها ؛ جبران افتضاح طالبان

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر