نتیجه‌ای یافت نشد.

رجزخوانی انتخاباتی معاون اول اوباما : کشور را باز پس می گیریم

شناسه خبر: 169727 سرویس: توسعه ، جهان ، سیاست ، گوناگون جمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸, ۰۵ : ۱۱ : ۰۰
رجزخوانی انتخاباتی معاون اول اوباما : کشور را باز پس می گیریم
معاون اول دولت باراک اوباما عصر پنج شنبه در جمع کارگران اعتصاب کننده فروشگاه زنجیره ای استاپ اند شاپ گفت: ما کشور را پس می گیریم؛ دست از این کار نکشید و به حرکت ادامه دهید.
۵۵آنلاین :

جو بایدن در این اجتماع افزود: آمریکا را صاحبان بانک ها، وال استریت یا مدیران شرکت ها نمی سازند؛ آمریکا را شماها، مردم عادی طبقه متوسط می سازید.وی ادامه داد: این اظهارات ریاکاری نیست، یک واقعیت ساده است. اتحاد طبقه متوسط کشور را می سازد؛ این یک شوخی نیست.

معاون اول باراک اوباما که گفته می شود یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری 2020 خواهد بود، اضافه کرد: شما برای این اعتصاب نکردید که تنها شرایط خودتان بهتر شود بلکه نتیجه این کار شما به نفع همه کارگران آمریکایی ها خواهد بود.

بایدن خاطرنشان کرد: طبقه متوسط یک عدد نیست بلکه یک ارزش است. بسیاری در کشور ما از شما حمایت می کنند و شما هم باید آنها را در مسیر این حرکت، حمایت کنید.اشاره بایدن به لزوم حمایت طبقه متوسط از آنهایی که کارشان را پیگیری می کنند، می تواند ناظر بر حمایت انتخاباتی نامزد نهایی حزب دمکرات باشد.

دونالد ترامپ دو روز پیش در یک یادداشت توئیتری اظهار کرده بود که به اعتقاد او، 'برنی سندرز دیوانه و جو بایدن خواب آلود' نامزدهای نهایی خواهند بود که با او که مدعی 'بهترین اقتصاد در تاریخ' آمریکا را ایجاد کرده است، به رقابت خواهند پرداخت.او برای مواجه شدن با هر یک از اینها یا هر کسی دیگر اعلام آمادگی کرده و برای آرامش روحشان دعا کرده بود.

این بگومگوهای انتخاباتی در شرایطی ادامه دارد که طبقه متوسط آمریکا به دلیل سیاست های حمایتی و مالیاتی، نگرانی های جدی دارند و دلیل اعتصاب این فروشگاه زنجیره ای آمریکا، متهم کردن این شرکت به اقدامات غیرقانونی و مخالفت با قطع مزایای مراقبت های بهداشتی و حق مسکن است.
این اعتصاب ها از هفته گذشته آغاز شده است.


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نمی‌گوییم چقدر حقوق می‌گیریم

ده درخواست برای انتشار اطلاعات دستمزد مدیران 10 دستگاه گوناگون کشور بی‌پاسخ ماند

انرژى ، صنعت و معدن در ايران.

يارانه تخصيص يافته براى انرژى هم بايد به صورت عادلانه تقسيم شود تا حقى از فردى ضايع نشود كه البته مجلس مصوبه هايى داشته است اما خب به ميزان قابل توجه به آن بها داده نشد و صرفا در همان حد باقى ماند و اجرايى نشد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: دفتر مرکزی کارخانه فولادسازی بتلهم پنسیلوانیا تخریب شد

دفتر مرکزی کارخانه فولادسازی بتلهم پنسیلوانیا تخریب شد برج 16 هزار تنی «مارتین»، به قدمت 47 سال چند سالی خالی از سکنه شده بود. برج 21 طبقه علی رغم جوان بودن برج، در دفتر آثار ملی آمریکا به ثبت رسیده بود.

ویدیو: لحظه انفجار در تعمیرگاه با ۳ کشته

لحظه انفجار در تعمیرگاه با ۳ کشته انفجار تاکسی سمند از مکانیکی در حادثه امروز در بزرگراه اشرفی اصفهانی تهران/ ۳ نفر که دو مکانیک و ۱ راننده خودرو بودند فوت کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر