رامین جوادی، نامزد دریافت جوایز شصتمین مراسم گرمی شد

شناسه خبر: 119050 سرویس: فرهنگ و هنر پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶, ۴۷ : ۲۲ : ۰۰
رامین جوادی، نامزد دریافت جوایز شصتمین مراسم گرمی شد
نامزدهای دریافت جوایز شصتمین مراسم GRAMMYs مشخص شده و رامین جوادی، آهنگساز مشهور سریال Game Of Thrones نامزد دریافت جایزه ی «بهترین آهنگ فیلم/سریال» شده.
۵۵آنلاین :

گرمی نام جایزه ای افتخاری است توسط آکادمی ملی علوم و هنرهای ضبط، برای دستاوردهای برجسته ای که به طور عمده در صنعت موسیقی زبان انگلیسی رخ داده اهدا می شود.

از بین سه مراسم بزرگ موسیقی جهان، گرمی بزرگ ترین آن ها است. ارزش جایزهٔ گرمی برابر با جایزهٔ اُسکار در صنعت فیلم سازی و جایزهٔ اِمی در تلویزیون است.


منبع : دمادم
برچسب ها
رامین جوادی
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

خصوصی سازی در ایران چگونه به انحراف کشیده شد؟

بحران بزرگ سال ۱۹۲۹ میلادی و مقبولیت نظریات کینز و به دنبال آن وقوع جنگ جهانی دوم سبب شد تصدی های دولتی در اقتصادها افرایش قابل ملاحظه ای پیدا کند.

مافیای کنکور

هر گاه موضوعی برای مردم مهم باشد،مردم از آن نقطه آسیب پذير نشان می دهند و این فرصت را برای عده ای سودجو مهیا می سازد تا از آب گل آلود ماهی بگیرند و جیب مردم را خالی کرده و جيب هاى خود را پر ميكنند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر