رابرت ردفورد در پاسخ به خبر بازنشستگی‌اش: «این یک خبر اشتباه بود»

شناسه خبر: 145641 سرویس: فرهنگ و هنر ، گوناگون جمعه ۳۰ شهريور ۱۳۹۷, ۰۷ : ۱۷ : ۰۰
رابرت ردفورد در پاسخ به خبر بازنشستگی‌اش: «این یک خبر اشتباه بود»
«رابرت ردفورد» در اکران فیلم جدیدش «پیرمرد و تفنگ» گفت:« این یک اشتباه است و من هیچگاه نمی‌گویم می‌خواهم از هنرپیشگی بازنشسته شوم.»
۵۵آنلاین :

«رابرت ردفورد» در اکران فیلم جدیدش «پیرمرد و تفنگ» گفت:« این یک اشتباه است و من هیچگاه نمی‌گویم می‌خواهم از هنرپیشگی بازنشسته شوم.»

این هنرپیشه اسطوره‌ای ۸۲ ساله هالیوود در جواب به این سوال که آیا واقعا قصد بازنشستگی دارید گفت:«این حرف واقعا اشتباه است و من چنین قصدی ندارم زیرا اولا من فعلا همچنینقصدی ندارم ثانیا اگر هم قصد بازنشستگی داشته باشم خیلی آرام و بدون سر و صدا از هنرپیشگی کناره‌گیری می‌کنم زیرا اعلام این حرفها فقط باعث جلب توجه همگانی به سمت من می‌شود و این اصلا کار درستی نیست.»

ردفورد در اکران خصوصی پنجشنبه شب فیلمش در نیویورک مورد فعالیت‌های فعلی‌اش ادامه داد:«من در حال حاضر بر روی پروژه جدیدم تمرکز کرده‌ام و به فیلم و عوامل آن فکر می‌کنم نه چیز دیگری.»

از ردفورد پرسیده شد که آیا این آخرین فیلم شما نخواهد بود؟ که او در جواب خنده‌کنان گفت:«من هیچ جوابی به این سوال شما نمی‌دهم. این باعث می‌شود که رازش همچنان باقی بماند.»

اگر فیلم «پیرمرد و تفنگ» آخرین فعالیت سینمایی این هنرپیشه کهنه‌کار ۸۲ ساله باشد، به قول خودش پروژه‌ای‌ست که لبخند را روی لبان هنر بیننده‌ای جاری می‌سازد.

ردفورد در توضیح این فیلم جدید گفت:«داستان فیلم «پیرمرد و تفنگ» در مورد فردی است که ۱۷ بانک را سرقت کرده، ۱۷ بار دستگیر شده، ۱۷ بار به زندان رفته و ۱۷ بار از زندان فرار کرده و این بر اساس یک داستان داقعی است. فیلم خیلی شادی است. در این روزگاری که سیاهی اطراف مارا گرفته، فیلم‌های شاد اینچنینی بسیار مفید خواهند بود. چیزی مثبت که امیدوارم لبخند را به روی لبان بینندگان بیاورد.»

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

رشد جمعیت سالمندان 3 برابر نرخ افزایش موالید کشور است

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: شاخص رشد جمعیت کشور 1.2 درصد است اما شاخص رشد جمعیت سالمندان حدود سه برابر و 3.8 درصد است.

این روزها همه فکر می‌کنند حق دارند!

وقتی همه فکر می‌کنند حق دارند دیگر نمی‌شود زیاد به تغییر جامعه امید داشت. چون همه حق را به خود می‌دهند

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: گدایی با عروسک ترامپ

ویدیو: طوفان شدید در مرز مهران و نجات زائر گرفتار در طوفان امشب

طوفان شدید در مرز مهران و نجات زائر گرفتار در طوفان امشب دبیر ستاد مرکزی اربعین: به دلیل تداوم توفان در مرز مهران، زائران به سمت مرزهای جنوبی تغییر مسیر دهند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر