نتیجه‌ای یافت نشد.

رئیس شورای عالی سیاسی یمن: دوران هیمنه به سر رسید

شناسه خبر: 146064 سرویس: جهان ، سیاست سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷, ۲۲ : ۲۳ : ۰۰
رئیس شورای عالی سیاسی یمن: دوران هیمنه به سر رسید
رئیس شورای عالی سیاسی یمن خطاب به کشورهای عضو ائتلاف سعودی گفت که عصر هژمونی به پایان رسیده و هرگونه تلاش برای احیای آن به شکست خواهد انجامید.
۵۵آنلاین :

«مهدی المشاط» رئیس شورای عالی سیاسی یمن سه شنبه شب در سخنانی به مناسبت پنجاه و ششمین سالگرد انقلاب ۲۶ سپتامبر اعلام کرد که اراده مردم شکست ناپذیر است.

المشاط خطاب به کشورهای عضو ائتلاف سعودی گفت: باید بدانید که دوران هیمنه و هژمونی تمام شده است و هرگونه تلاش برای بازگشت آن به شکست خواهد انجامید.

 

 

وی در ادامه به تحریم‌های اقتصادی علیه ملت یمن اشاره کرده و گفت: در صورت ادامه سیاست‌های اقتصادی ائتلاف سعودی، تدابیری اتخاذ خواهیم کرد که تبعات آن گریبان کشورهای عضو این ائتلاف متجاوز را خواهد گرفت.

رئیس شورای عالی سیاسی یمن تصریح کرد که هیچ گونه تعامل یا توافق با دولت مزدور، برای یمن الزام اور نخواهد بود.

مهدی المشاط خطاب به ملت یمن گفت: از یمنی‌ها می‌خواهیم که به مقاومت خود در برابر جنگ اقتصادی ادامه دهند؛ همانطوری که در نبرد نظامی مقاومت می‌کنند.


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

آشنایی با دو نیایشگاه صخره‌ای در بُبانشوار هند

داریوش شایگان فقید درکتاب مشهور خود ادیان و مکتبای فلسفی هند در مورد آیین جِین(Jainism) می‌نویسد:کیش جین همانند آیین بودا درآغاز پیدایش خود سازمانی رهبانی بوده است که به تهذیب اخلاق می‌پرداخته و از راه مهرورزی و گرامی داشتن حق زندگانی همراه با پرهیزکاری و خویشتن‌داری می‌خواسته از اقیانوس سامسارا(Samsara) و چرخۀ زایشهای دوباره یا تناسخ گذرکند. کیش جِین در آغاز مانند آیین بودا تلاش می‌کرد تا با دریافت ریشه‌های اخلاقی و مینوی درست از دایرۀ جهنمی بازپیدایی رهایی جوید و راهی برای گریز از رنج گیتی به دست آورد.

چگونه با وجود مشکلات بی‌پایان، شاد بمانیم؟

اگر بپذیریم که برخی از مشکلات را نمی‌توانیم حل کنیم و برطرف‌کردن برخی از آن‌ها خارج از اراده و توان ما است، بهتر می‌توانیم با آن‌ها کنار بیاییم و زندگی شادتری داشته باشیم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر