نتیجه‌ای یافت نشد.

رئیس شورای عالی سیاسی یمن: دوران هیمنه به سر رسید

شناسه خبر: 146064 سرویس: جهان ، سیاست سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷, ۲۲ : ۲۳ : ۰۰
رئیس شورای عالی سیاسی یمن: دوران هیمنه به سر رسید
رئیس شورای عالی سیاسی یمن خطاب به کشورهای عضو ائتلاف سعودی گفت که عصر هژمونی به پایان رسیده و هرگونه تلاش برای احیای آن به شکست خواهد انجامید.
۵۵آنلاین :

«مهدی المشاط» رئیس شورای عالی سیاسی یمن سه شنبه شب در سخنانی به مناسبت پنجاه و ششمین سالگرد انقلاب ۲۶ سپتامبر اعلام کرد که اراده مردم شکست ناپذیر است.

المشاط خطاب به کشورهای عضو ائتلاف سعودی گفت: باید بدانید که دوران هیمنه و هژمونی تمام شده است و هرگونه تلاش برای بازگشت آن به شکست خواهد انجامید.

 

 

وی در ادامه به تحریم‌های اقتصادی علیه ملت یمن اشاره کرده و گفت: در صورت ادامه سیاست‌های اقتصادی ائتلاف سعودی، تدابیری اتخاذ خواهیم کرد که تبعات آن گریبان کشورهای عضو این ائتلاف متجاوز را خواهد گرفت.

رئیس شورای عالی سیاسی یمن تصریح کرد که هیچ گونه تعامل یا توافق با دولت مزدور، برای یمن الزام اور نخواهد بود.

مهدی المشاط خطاب به ملت یمن گفت: از یمنی‌ها می‌خواهیم که به مقاومت خود در برابر جنگ اقتصادی ادامه دهند؛ همانطوری که در نبرد نظامی مقاومت می‌کنند.


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

متهم اصلی بحران گوسفند

آقای سیاست‌گذار تصور می‌کند گوشت ارزان فقط با دلار ارزان امکان‌پذیر است. اما فراموش می‌کند که هزینه فرصت دلاری که با شعبده‌بازی حسابداری برای واردات گوشت ۴۲۰۰ تومان محاسبه می‌شود، درواقع همان ۱۳ هزار تومان است.

سرنوشت عجیب نوجوان چابهاری ساسان پرکان

مشخص نیست فدراسیون چه انتظاری از نوجوان کم سن و سال چابهاری دارد. پرکان تاکید می کند تنها در حرکات زمینی سررشته دارد، چرا که سایر حرکات ژیمناستیک به وسایلی نیاز دارد که در چابهار نیست. او حتی مربی هم ندارد، حالا با عمویش تمرین نمی کند و تمام تمرکزش را روی کاری قرار داده که برای ماهی 150 هزار تومان باید درگیر آن باشد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: «افتتاح هتل انرژی مثبت» در شمال نروژ نزدیک مدار قطب شمال

«افتتاح هتل انرژی مثبت» در شمال نروژ نزدیک مدار قطب شمال این هتل که 2021 افتتاح خواهد شد، کنار یخچال طبیعی Svartisen ساخته می شود و از انرژی پاک استفاده کرده تا در مقایسه با سایر هتل ها هزینه کمتری برای سوخت خواهد پرداخت.

ویدیو: انفجارخودروی پیکان هنگام سوخت گیری با کپسول گاز !

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر