رئیس شورای عالی سیاسی یمن: دوران هیمنه به سر رسید

شناسه خبر: 146064 سرویس: جهان ، سیاست سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷, ۲۲ : ۲۳ : ۰۰
رئیس شورای عالی سیاسی یمن: دوران هیمنه به سر رسید
رئیس شورای عالی سیاسی یمن خطاب به کشورهای عضو ائتلاف سعودی گفت که عصر هژمونی به پایان رسیده و هرگونه تلاش برای احیای آن به شکست خواهد انجامید.
۵۵آنلاین :

«مهدی المشاط» رئیس شورای عالی سیاسی یمن سه شنبه شب در سخنانی به مناسبت پنجاه و ششمین سالگرد انقلاب ۲۶ سپتامبر اعلام کرد که اراده مردم شکست ناپذیر است.

المشاط خطاب به کشورهای عضو ائتلاف سعودی گفت: باید بدانید که دوران هیمنه و هژمونی تمام شده است و هرگونه تلاش برای بازگشت آن به شکست خواهد انجامید.

 

 

وی در ادامه به تحریم‌های اقتصادی علیه ملت یمن اشاره کرده و گفت: در صورت ادامه سیاست‌های اقتصادی ائتلاف سعودی، تدابیری اتخاذ خواهیم کرد که تبعات آن گریبان کشورهای عضو این ائتلاف متجاوز را خواهد گرفت.

رئیس شورای عالی سیاسی یمن تصریح کرد که هیچ گونه تعامل یا توافق با دولت مزدور، برای یمن الزام اور نخواهد بود.

مهدی المشاط خطاب به ملت یمن گفت: از یمنی‌ها می‌خواهیم که به مقاومت خود در برابر جنگ اقتصادی ادامه دهند؛ همانطوری که در نبرد نظامی مقاومت می‌کنند.


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ضرورت پاسخگویی هایپر استار به وضعیت کاری کارمندانش

این مطلب در فشای مجازی توسط مجله هنری ژوان منتشر شده است که ۵۵ آنلاین آمادگی دارد جوابیه هایپر استار و فروشگاه های مشابه را منتشر کند .

بانک‌های خصوصی با اقتصاد ایران چه کردند

بخش عمده‌ای از بحران مالی ایران و تبعات آن، که میلیون‌ها انسان را به ورطه فقر کشانده، مربوط به بانک‌های خصوصی است؛ بانک‌هایی که بی‌ضابطه به وجود آمده‌اند و با رابطه به فعالیت مخرب خود ادامه می‌دهند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: جنایت بزرگ ترامپ

ترامپ:عربستان از ما ده ها میلیارد دلار اسلحه می خرد و ما حاضر نیستیم به خاطر قتل انسانها، از سر روابطمان با عربستان و قراردادهای پر سود نظامی با آنها بگذریم.

ویدیو: شهر را چگونه به سبک جهادی به تاراج بردند؟

شهر را چگونه به سبک جهادی به تاراج بردند؟ واگذاری ۱۷۰۰ ملک و آپارتمان نجومی در دوره قالیباف

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر