رئیس سازمان امنیت ملی ارمنستان: ایران، دوست ماست و تداوم روابط با این کشور بسیار مهم است

شناسه خبر: 142666 سرویس: سیاست دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷, ۳۲ : ۲۱ : ۰۰
رئیس سازمان امنیت ملی ارمنستان:  ایران، دوست ماست و تداوم روابط با این کشور بسیار مهم است
مقام ارشد جمهوری ارمنستان در دیدار با سفیر ایران ، ضمن اشاره به اهمیت روابط با تهران ، ازاقدام‌های در حال اجرا برای توسعه همکاری‌های بیشتر دوجانبه خبر داد.
۵۵آنلاین :

 سفیر ایران در ارمنستان روز دوشنبه با رئیس سازمان امنیت ملی جمهوری ارمنستان دیدار و گفت‌‌وگو کرد.

به نوشته خبرگزاری «آرمنا پرس» «آرتور وانطسیان» رئیس سازمان امنیت ملی ارمنستان در دیدار با «سید کاظم سجادی» سفیر ایران در این کشور ضمن خوشامدگویی به وی گفت، ایران دوست ارمنستان است و همکاری و تعامل با این کشور بسیار مهم است.

 بر این اساس، سفیر جمهوری اسلامی ایران نیز ضمن تبریک به وانطسیان بابت انتصاب به این سمت، بر لزوم تداوم  همکاری بین دو کشور تاکید کرد.

 سید کاظم سجادی ضمن تایید وجود روابط دوستانه بین دو کشور، بر لزوم حفظ  این روابط دوستانه و تداوم  همکاری‌های گذشته در راستای منافع ایران و ارمنستان اشاره کرد.

وی گفت که ایران هیچ محدودیتی برای توسعه روابط با ارمنستان قائل نیست و درحال حاضر نیز اقدام‌هایی برای یافتن مسیرهای جدید همکاری در حال انجام است.

مقام ارشد ارمنستانی نیز در این دیدار گفت، ایروان رویکردی خاص به امور گردشگری دارد و برای حضور فعال گردشگران ایرانی در ارمنستان اهمیت ویژه‌ای قائل می‌شود.

وی در خاتمه این دیدار بر انجام اقدام‌های در حال اجرا در زمینه امنیت گردشگری اشاره کرد.


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

«ساخت ژاپن» نمادی از فرهنگ کار و تعهد در ژاپن

مسئولیت پذیری، عشق و تعهد به کار و توقع منطقی از جمله مشخصه های نیروی کار ژاپنی است که باعث شده تا تولیدات این کشور با نام «ساخت ژاپن» آوازه ای جهانی داشته باشند ویژگی هایی که توجه به آن می تواند در طرح الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت هم سودمند واقع شوند.

استراتژی آمریکا نسبت به ایران

ماندن در برجام نیز، ظاهر روابط سیاسی با اروپا و به اصطلاح "جامعه بین الملل" را حفظ می کند و بهانه تقابل نظامی با برنامه هسته ای را از واشنگتن می گیرد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: رقابت جذاب ۱۰ اقتصاد اول جهان طی نیم قرن گذشته

رقابت جذاب ۱۰ اقتصاد اول جهان طی نیم قرن گذشته به حرکت چین توجه کنید .....دلیل بی حرکت بودن آمریکا اینه که نسبت ها براساس دلار سنجیده شده

ویدیو: درگیری لفظی دوباره ترامپ با خبرنگار دیگری از سی ان ان

درگیری لفظی دوباره ترامپ (فرودگاه پاریس)با خبرنگار دیگری از سی ان ان که از او در مورد تحقیقات مولر پرسید. ترامپ به ایبی فیلیپ خبرنگار می گوید: چه سوال احمقانه ای، تو خیلی سوالاتت احمقانه اند!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر