نتیجه‌ای یافت نشد.

رئیس جمهوری اتریش خواهان ایستادگی در برابر اقدامات ضدبرجامی ترامپ شد

شناسه خبر: 165752 سرویس: گوناگون دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷, ۵۱ : ۲۱ : ۰۰
رئیس جمهوری اتریش خواهان ایستادگی در برابر اقدامات ضدبرجامی ترامپ شد
«الکساندر فن در بیلن» در مصاحبه ای با یک روزنامه آلمانی از اتحادیه اروپا خواست در برابر سیاست های یکجانبه دولت ترامپ به ویژه درقبال توافق برجام ایستادگی کند.
۵۵آنلاین :

رئیس جمهوری اتریش در مصاحبه با نشریه دی ولت آلمان که روز دوشنبه منتشر شد از اروپایی ها خواست موضع قدرتمندتری در برابر «دونالد ترامپ» اتخاذ کنند. 
وی گفت: اروپایی ها نباید به هر ساز ترامپ برقصند. 
رئیس جمهوری اتریش با اشاره به خروج آمریکا از توافق هسته ای با ایران تاکید کرد که ترامپ بدون هیچ دلیلی از این توافق خارج شده و شرکت های اروپایی را به اعمال تحریم های سنگین در صورت تجارت با این کشور تهدید کرده است.
فن در بیلن اینگونه رفتار واشنگتن را «زیاده روی» خواند و از اروپایی ها خواست در برابر آن ایستادگی کنند. 
وی همچنین در مورد پیشرفت سریع در بخشی از اروپا نسبت به بخش دیگر، هشدار داد و گفت برخی کشورها نباید احساس کنند که یک هسته اصلی در اتحادیه اروپا قرار دارد و آنها خارج از آن هستند. 
در پی خروج آمریکا از برجام در اوایل سال 97، دفتر صدراعظم اتریش با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد این کشور ضمن تعمیق روابط اقتصادی و تجاری با تهران، مصمم به ایستادگی در برابر برجام‌ستیزی آمریکا و تحریم‌هاست.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

وزیر جدید بهداشت، از حرف تا عمل

دکتر نمکی به وجود امضاهای طلایی در بخش دارو تاکید داشتند و خواهان و مدعی مبارزه با این چنین رانت هایی گشتند. رانت هایی که به نظر میرسد طولانی شدن تصدی های ناپایدار و غیر مفید در وزارت بهداشت  و همچنین افزایش های بی رویه تعرفه های پزشکی بدون تغییر در کیفیت خدمات، ناشی از همین رانت مخرب در خدماتی ترین بخش دولت باشد

حال و روز نظام ادارى ايران بحرانى است.

در اين سرى به بررسى اصول نظام ادارى،شفافيت و مبارزه با فساد ميپردازيم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر