نتیجه‌ای یافت نشد.

رئیس جمهوری اتریش خواهان ایستادگی در برابر اقدامات ضدبرجامی ترامپ شد

شناسه خبر: 165752 سرویس: گوناگون دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷, ۵۱ : ۲۱ : ۰۰
رئیس جمهوری اتریش خواهان ایستادگی در برابر اقدامات ضدبرجامی ترامپ شد
«الکساندر فن در بیلن» در مصاحبه ای با یک روزنامه آلمانی از اتحادیه اروپا خواست در برابر سیاست های یکجانبه دولت ترامپ به ویژه درقبال توافق برجام ایستادگی کند.
۵۵آنلاین :

رئیس جمهوری اتریش در مصاحبه با نشریه دی ولت آلمان که روز دوشنبه منتشر شد از اروپایی ها خواست موضع قدرتمندتری در برابر «دونالد ترامپ» اتخاذ کنند. 
وی گفت: اروپایی ها نباید به هر ساز ترامپ برقصند. 
رئیس جمهوری اتریش با اشاره به خروج آمریکا از توافق هسته ای با ایران تاکید کرد که ترامپ بدون هیچ دلیلی از این توافق خارج شده و شرکت های اروپایی را به اعمال تحریم های سنگین در صورت تجارت با این کشور تهدید کرده است.
فن در بیلن اینگونه رفتار واشنگتن را «زیاده روی» خواند و از اروپایی ها خواست در برابر آن ایستادگی کنند. 
وی همچنین در مورد پیشرفت سریع در بخشی از اروپا نسبت به بخش دیگر، هشدار داد و گفت برخی کشورها نباید احساس کنند که یک هسته اصلی در اتحادیه اروپا قرار دارد و آنها خارج از آن هستند. 
در پی خروج آمریکا از برجام در اوایل سال 97، دفتر صدراعظم اتریش با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد این کشور ضمن تعمیق روابط اقتصادی و تجاری با تهران، مصمم به ایستادگی در برابر برجام‌ستیزی آمریکا و تحریم‌هاست.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

يك كتاب مستهجن منتشر شد؟!

خانه منوچهر بديعي در كُردان معماري خاصي دارد،‌ از همان درِ حياط كه پيچ‌درپيچ به درِ خانه مي‌رسيم مي‌فهميم خانه بديعي نقشه‌راه مي‌خواهد و راه‌بلدي.

شفافیت سیاست، مانع کج فهمی عمومی

تعداد سیاستگذاری ها تحت تاثیر عوامل مختلف رسانه ای، ابهام، امنیتی بودن و غیره مورد کج فهمی واقع میشود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر