نتیجه‌ای یافت نشد.

رئال در انتظار قرارداد 1.6 میلیارد یورویی با آدیداس

شناسه خبر: 169983 سرویس: جهان ، ورزشی ، گوناگون شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸, ۳۵ : ۲۳ : ۰۰
رئال در انتظار قرارداد 1.6 میلیارد یورویی با آدیداس
رئال مادرید به زودی قراردادی را با آدیداس می بندد که با احتساب پاداش ها می تواند به 1.6 میلیارد یورو برای ده سال برسد.
۵۵آنلاین :

رئال از سال 2021 برای ده سال به صورت ثابت سالی 120 میلیون یورو دریافت می کند که بر اساس پاداش ها این رقم ممکن است که به سالی 160 میلیون یورو برسد. بر اساس این قرارداد، 20 درصد از سود فروش محصولات رئال مادرید توسط ادیداس به خود باشگاه می رسد. از سویی آدیداس برای تولید لباس های ورزشی تیم های رده های مختلف رئال باید سالی 9 میلیون یورو هزینه کند.

بارسا اخیرا قراردادش را با نایکی با درامدی کمتر از رئال تمدید کرده است.


منبع : مرجع خبری رئال مادرید
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نمایش شفافیت

ميعاد صالحي، رئيس صندوق بازنشستگي، در حالي‌كه مجموعه‌اي با گردش مالي هزاران ميلياردي را بر عهده گرفته است، فهرست حقوق اعضاي هیئت‌مديره شركت‌هاي تابعه خود را روي سايت شفافيت اين سازمان قرار داده و هر روز مانور مي‌دهد كه نسبت به شفاف‌سازي در اين حوزه وارد عمل شده است البته همين كار را هم نصفه و نيمه انجام داده و حقوق خود را روي سايت قرار نداده است.

مشاغل آینده در آینه تکنولوژی

ما به دلایل زیادی می‌توانیم آینده شغل‌های انسانی را پیش‌بینی کنیم، اما آنچه تا امروز در این زمینه اعلام شده، چندان مثبت نبوده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر