نتیجه‌ای یافت نشد.

دی میستورا با ایران، روسیه و ترکیه تبادل نظر می کند

شناسه خبر: 149289 سرویس: جهان ، گوناگون چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷, ۴۷ : ۰۰ : ۰۰
دی میستورا با ایران، روسیه و ترکیه تبادل نظر می کند
نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه به دنبال برگزاری نشست با ایران، روسیه و ترکیه به عنوان ضامن های توافق آستانه درآینده ای نزدیک است.
۵۵آنلاین :

استفان دوجاریک این مطلب را در نشست خبری روز سه شنبه خود مطرح کرد و افزود: استفان دی میستورا به مشورت های شدید در مورد تشکیل کمیته ی قانون اساسی مشغول بوده است. 
وی ادامه داد: او در نشست روز گذشته لندن مربوط به «گروه کوچک» متشکل از مصر، فرانسه، آلمان، اردن، سعودی، انگلستان و آمریکا حضور یافت. این یک تعامل مفیدی بود که براساس جدیت و فوریت حرکت در تشکیل کمیته قانون اساسی انجام شد.
سخنگوی دبیرکل سازمان ملل متحد اضافه کرد: نماینده ویژه در لندن با نصر حریری هماهنگ کننده عمومی کمیسیون مذاکره سوریه(گروه مخالفان) هم دیدار کرد.
دوجاریک با یادآوری حضور دی میستورا در نشست روز یکشنبه روسیه، ترکیه، آلمان و فرانسه در استانبول که در عالی ترین سطح برگزار شد، اشاره کرد و گفت: نماینده ویژه از این چهار کشور خواست برای ایجاد و تشکیل جلسه کمیته قانون اساسی تا پایان سال میلادی در ژنو، تلاش کنند.
وی خاطرنشان کرد: دی میستورا به دنبال برگزاری نشستی با مقامات ارشد ضامنان توافق آستانه و طرف های سوچی یعنی ایران، فدراسیون روسیه و ترکیه در چارچوب فرایند ژنو است.
ماموریت استفان دی میستورا به عنوان نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور سوریه تا آخر نوامبر به اتمام می رسد. 


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

تاثیر ارتباطات جدید بر ابعاد زندگی بشری

قصد داریم نگاهی داشته باشیم بر تاثیرات ابزارهای ارتباطی نوین بر ابعاد مختلف زندگی بشری در عصر حاضر.

مدلینگ کودکان تجاوز به حقوق آن‌هاست

مدیر عامل انجمن حمایت از حقوق کودکان گفت: کالا شدن کودک در بازار، تجاوز به حقوق کودک است. در بسیاری از موارد حوزه مدلینگ کودکان را می‌توان با نگاهی عمیق‌تر در دسته کودک آزاری مورد بررسی قرار داد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: نامزد رهبری حزب محافظه کار بریتانیا به خاطر تریاک کشیدن در ایران عذرخواهی کرد

نامزد رهبری حزب محافظه کار بریتانیا به خاطر تریاک کشیدن در ایران عذرخواهی کرد آقای استورات گفته است: "من در یک مراسم عروسی بودم و یک نفر در اتاق وافور را دستم داد و من هم آن را کشیدم. نباید این کار را می کردم، اشتباه بود." "روری استوارت، نامزد رهبری حزب محافظه کار بریتانیا، به خاطر کشیدن تریاک در ایران عذرخواهی کرد

ویدیو : درگیری خرس و روستاییان

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر