دیدار جمعی از مدیران مسوول روزنامه‌های غیردولتی با ظریف

شناسه خبر: 185213 سرویس: توسعه ، گوناگون دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸, ۱۴ : ۲۱ : ۰۰
دیدار جمعی از مدیران مسوول روزنامه‌های غیردولتی با ظریف
شماری از مدیران مسوول روزنامه‌های غیردولتی با حضور در وزارت امور خارجه ضمن قدردانی از تلاش‌های محمدجواد ظریف، حمایت خود را از عالی‌ترین دیپلمات کشور اعلام کردند. به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و امور سخنگویی وزارت امورخارجه، جمعی از مدیران مسوول روزنامه‌های غیر دولتی عصر دیروز شنبه در وزارت امور خارجه حضور یافته و با محمدجواد ظریف دیدار کردند.
۵۵آنلاین :
 

آنها در این دیدار، ضمن قدردانی از تلاش‌ها و زحمات وزیر امورخارجه و محکومیت اقدام دولت آمریکا در تحریم ظریف، حمایت خود را از مسوول سیاست خارجی کشور اعلام کردند.  حجت‌الاسلام سید‌محمود دعایی، علیرضا بختیاری، مصطفی کواکبیان، محمدعلی وکیلی و مهدی رحمانیان، مدیران مسوول روزنامه‌های اطلاعات، «دنیای اقتصاد»، مردم‌سالاری، ابتکار و شرق از جمله حاضران این دیدار بودند.  پیش از این دیدار، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمود علوی، وزیراطلاعات به همراه معاونان این وزارتخانه بعدازظهر دیروز در وزارت امورخارجه حضور یافتند. در این دیدار، وزیر و معاونان وزارت اطلاعات، ضمن محکومیت تحریم رئیس دستگاه دیپلماسی، از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی «محمدجواد ظریف» و دستگاه دیپلماسی کشور تشکر و قدردانی کردند. همچنین طی چند روز گذشته، رئیس‌جمهوری، رئیس مجلس شورای اسلامی و فرمانده نیروهای قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ضمن حضور در وزارت امورخارجه، تحریم ظریف را محکوم کرده و از خدمات وی تقدیر کردند.


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

پرورش مردمان هزار چهره‎‌ی هزار رنگ

چه اصراری است به تشویق مردم به دروغ گویی؟ چرا دوست داریم مردم تظاهر کنند و با اینکه تا به حال پای‌شان را در نماز جمعه نگذاشته‌اند، بگویند ما هر هفته با تمام اعضای خانواده به نماز جمعه می‌رویم.

به داد چغاگاوانه برسید

«از یک سو تصاویرِ جدید، از انتقال دستگاه‌های سنگین حفاری به محوطه تاریخی اسلام‌آباد غرب خبر می‌رسد و از سوی دیگر مسولان میراث فرهنگی کرمانشاه می‌گویند در برابر حفاظت از محوطه چغاگاوانه تنها مانده‌اند.»

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : جنایات جنگی ترکیه علیه سوریه

ویدئو : مردان مسلح پسر ال چاپو را فراری دادند

خبرها

بیشتر