دو پیش‌بینی امام و رهبر انقلاب که هنوز محقق نشده است

شناسه خبر: 195393 سرویس: سیاست ، گوناگون چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸, ۳۸ : ۲۳ : ۰۰
دو پیش‌بینی امام و رهبر انقلاب که هنوز محقق نشده است
راوی دفاع مقدس گفت: حضرت امام و رهبر انقلاب هر آنچه گفته‌اند اتفاق افتاده و مانده دو پیش بینی که هنوز محقق نشده، نماز در بیت المقدس و سلاح‌های آل سعود که رهبر انقلاب فرمودند به دست مجاهدان اسلام خواهد افتاد.
۵۵آنلاین :

سردار حسین یکتا شامگاه چهارشنبه‌ در یادواره سردار شهید عبدالرسول زرین و 1200 شهید ورزشکار استان اصفهان با اشاره به پیاده روی اربعین گفت: این پیاده‌روی نشان می‌دهد خون شهدای ما هدر نرفت، همانطور که امام می‌گفت اگر ملت ایران و عراق با هم متحد شوند اتفاق بزرگی می‌افتد.

رزمنده و راوی دفاع مقدس افزود: حضرت امام و رهبر انقلاب هر آنچه گفته‌اند اتفاق افتاده و مانده دو پیش بینی که هنوز محقق نشده، نماز در بیت المقدس و سلاح‌های آل سعود که رهبر انقلاب فرمودند به دست مجاهدان اسلام خواهد افتاد.

یکتا با اشاره به خاطرات شهید یادآور شد: شهید زرین می‌گوید تا 2 هزار شلیک موافق را نوشته‌ام، سعی می‌کردم افسر را بزنم تا سرباز و اگر دشمن در حال خوردن و آشامیدن بود نمی‌زدم، زمانی که شلیک می‌کرد «و مارمیت اذا رمیت ولکن الله رمی» می‌خواند.

 یادواره شهید عبدالرسول زرین و 1200 شهید ورزشکار استان اصفهان شامگاه چهارشنبه با حضور فرمانده کل نیروی انتظامی، نمایندگان مجلس و جمعی از مسؤولان کشوری و لشکری برگزار شد؛ شهید زرین بنیان‌گذار یگان تک تیر اندازی امام حسین بود، این شهید به واسطه مهارتش در تیرانداز به شکارچی خمینی و گردان تک نفره معروف شد.


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

تراژدی بیسوادی مدرن و فرهنگ عامه

سواد، شعور و آگاهی، الزاما از مسیر مدرسه و دانشگاه کسب نمی‌شود. کسب معرفت، خود نیاز به معرفت دارد. یعنی فرد باید به این درجه از آگاهی برسد که به سمت کسب معرفت حرکت کند. هیچ معرفتی، تصادفی خلق نمی شود و محصول ارث پدری نیست. معرفت به هیچ کس به ارث نرسیده است. همان طور که سواد، محصول خواست و طلب است و نه میراث گذشتگان. ملت با سواد، ملتی است که راهبری آن آسان است.

درس روزگار به سیاست‌گذار

تاوان پرهیز از اصلاحات تدریجی چیست؟

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: دو قطار مسافربری در هند شاخ به شاخ شدند

ویدئو؛ مدیرعامل ویز و کاربران ایرانی

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر