نتیجه‌ای یافت نشد.

دومین بسته حمایتی برای مددجویان آماده است

شناسه خبر: 161247 سرویس: اقتصادی ، گوناگون سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷, ۳۱ : ۱۹ : ۰۰
دومین بسته حمایتی برای مددجویان آماده است
معاون امور رفاهی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تا پایان سال مددجویان و افراد زیر پوشش نهادهای خاص دومین بسته حمایتی را دریافت می کنند.
۵۵آنلاین :

 

احمد میدری  افزود: سه میلیون و 500 هزار نفر زیر پوشش نهادهای حمایتی قرار دارند و برای اجرای مرحله دوم توزیع بسته حمایتی 600 میلیارد تومان بودجه نیاز داریم.
میدری ادامه داد: پیشنهاد پرداخت به افراد زیر پوشش نهادهای حمایتی در قالب بسته دوم کمک های دولت، برای تعیین بودجه به سازمان برنامه و بودجه کشور ارائه شده است و منتظر تامین منابع هستیم.
وی افزود: پیش بینی شده بود بودجه طرح توزیع بسته حمایتی، براساس افزایش قیمت خوراک پتروشیمی ها تامین شود.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای اجرای مرحله نخست توزیع بسته حمایتی، چهار هزار و 500 میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده شد.

**تعیین تکلیف 1.9 میلیون نفری که به وزارت رفاه پیامک زده اند
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره وضعیت افراد جامانده از دریافت بسته حمایتی گفت: درباره تقاضای دریافت بسته حمایتی یک میلیون و 900 هزار پیامک در سامانه های 1420 و 142 دریافت شد که 910 هزار نفر از این تعداد بسته حمایتی دریافت کرده بودند و امکان دریافت بسته حمایتی دوم را نداشتند؛ زیرا به هر خانوار فقط یک بسته حمایتی تعلق می گیرد.
میدری افزود: 700 هزار نفر دیگر نیز در فهرست بیمه ای قرار نداشتند که باید درخواست آنها بررسی شود.
وی افزود: تا یکشنبه هفته آینده همه درخواست ها بررسی و پاسخ لازم برای متقاضیان ارسال می شود.
این مسئول تصریح کرد: برای توزیع بسته حمایتی به افرادی که درخواست خود را در سامانه های مرتبط ثبت کرده اند به 200 میلیارد تومان بودجه دیگر نیاز داریم.

**پیامک بدون سرشماره برای مردم ارسال می کنیم
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره ارسال پیامک به افراد مشمول دریافت بسته حمایتی گفت: همه پیامک های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با نام این وزارتخانه برای مردم ارسال می شود که با حروف لاتین درج شده است.
وی افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ارسال پیامک از هیچ سرشماره ای استفاده ای نمی کند.
میدری به مردم هشدار داد در مورد پیامک هایی که از سرشماره های مختلف با محتوای مربوط به تخصیص بسته با هدف سوء استفاده دریافت می کنند، هوشیار باشند.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

پیامی که نخست وزیر پاکستان از مزار نادرشاه مخابره کرد/درود بر فاتح هند

نخست وزیر تازه پاکستان به ایران سفر کرد اما به جای حضور در تهران سفرش را از مشهد و مزار امام رضا(ع) آغاز کرد تا ابتدا دل شیعیان را به دست آورده و از آنها که بابت حملات انتحاری کویته آسیب دیده‌اند دلجویی کند، اما بار سیاسی سفر «کاپیتان» به مشهد با این زیارت تمام نشد چرا که بلافاصله او خواست بر مزار فاتح هند، نادرشاه افشار حاضر شود تا از دور برای مودی که این روزها پاکستان را به استفاده از سلاح اتمی تهدید کرده خط و نشان بکشد، البته «عمران خان» با زیارت امام رضا(ع) برای مسلمانان هند پیام دوستی فرستاد و سپس پیام سیاسی‌اش را برای مودی با حضور در کنار مزار نادرشاه ارسال کرد تا هم با مردم مسلمان هند ابراز دوستی کرده باشد و هم برای نخست وزیر جنگ‌طلب هندوستان یادآوری کند که اگر قرار بر پاسخ به جنگ‌افروزی باشد سرنوشت هند مانند زمان افشاریان خواهد شد. لازم به یادآوری است که نادر شاه تنها سرداری در تاریخ نظامی جهان است که مسکو و دهلی را فتح کرد.

بحران حکمرانی

ادغام باید به معنی فیصله بانک های مشکل دار یا ناکام باشد. فرقی ندارد ادغام بانک های متعلق به نیروهای مسلح باشد یا ادغام بانک های غیردولتی و خصوصی.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر