دومین بسته حمایتی برای مددجویان آماده است

شناسه خبر: 161247 سرویس: اقتصادی ، گوناگون سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷, ۳۱ : ۱۹ : ۰۰
دومین بسته حمایتی برای مددجویان آماده است
معاون امور رفاهی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تا پایان سال مددجویان و افراد زیر پوشش نهادهای خاص دومین بسته حمایتی را دریافت می کنند.
۵۵آنلاین :

 

احمد میدری  افزود: سه میلیون و 500 هزار نفر زیر پوشش نهادهای حمایتی قرار دارند و برای اجرای مرحله دوم توزیع بسته حمایتی 600 میلیارد تومان بودجه نیاز داریم.
میدری ادامه داد: پیشنهاد پرداخت به افراد زیر پوشش نهادهای حمایتی در قالب بسته دوم کمک های دولت، برای تعیین بودجه به سازمان برنامه و بودجه کشور ارائه شده است و منتظر تامین منابع هستیم.
وی افزود: پیش بینی شده بود بودجه طرح توزیع بسته حمایتی، براساس افزایش قیمت خوراک پتروشیمی ها تامین شود.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای اجرای مرحله نخست توزیع بسته حمایتی، چهار هزار و 500 میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده شد.

**تعیین تکلیف 1.9 میلیون نفری که به وزارت رفاه پیامک زده اند
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره وضعیت افراد جامانده از دریافت بسته حمایتی گفت: درباره تقاضای دریافت بسته حمایتی یک میلیون و 900 هزار پیامک در سامانه های 1420 و 142 دریافت شد که 910 هزار نفر از این تعداد بسته حمایتی دریافت کرده بودند و امکان دریافت بسته حمایتی دوم را نداشتند؛ زیرا به هر خانوار فقط یک بسته حمایتی تعلق می گیرد.
میدری افزود: 700 هزار نفر دیگر نیز در فهرست بیمه ای قرار نداشتند که باید درخواست آنها بررسی شود.
وی افزود: تا یکشنبه هفته آینده همه درخواست ها بررسی و پاسخ لازم برای متقاضیان ارسال می شود.
این مسئول تصریح کرد: برای توزیع بسته حمایتی به افرادی که درخواست خود را در سامانه های مرتبط ثبت کرده اند به 200 میلیارد تومان بودجه دیگر نیاز داریم.

**پیامک بدون سرشماره برای مردم ارسال می کنیم
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره ارسال پیامک به افراد مشمول دریافت بسته حمایتی گفت: همه پیامک های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با نام این وزارتخانه برای مردم ارسال می شود که با حروف لاتین درج شده است.
وی افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ارسال پیامک از هیچ سرشماره ای استفاده ای نمی کند.
میدری به مردم هشدار داد در مورد پیامک هایی که از سرشماره های مختلف با محتوای مربوط به تخصیص بسته با هدف سوء استفاده دریافت می کنند، هوشیار باشند.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

یک «بوچانی» در ایران زندگی می‌کند؟

یوسف علیخانی بعد از اعلام انتشار نسخه فارسی رمان بهروز بوچانی نوشت: از صبح سردرد گرفتم؛ از بس به این فکر کردم که چند نفر کارهای حسین شکربیگی نویسنده ایلامی را خوانده‌اند؟!

روز جهانی زبان مادری

کسانی که در تهران زندگی می‌کنند و از یک منطقه‌ای از ایران آمده‌اند که زبان مادری آنها غیر از فارسی است، با معضلی بزرگ در برخورد با فرزندهایشان مواجه بوده‌اند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: دفاع دکتر ظریف از ایران را ببینید

کسانی که او را به جاسوسی و خیانت متهم کردند، در فرودگاه با لنگه کفش به استقبالش رفتند، در توئیتر فحش نثارش کردند خوب این ویدئو را ببینند. خیانت گاهی سست کردن زانوی وفاداران راستین این کشور است که نتیجه اش می شود رضایت و لبخند دشمن. جای خادم و خائن در این کشور بارها عوض شده ... و باز هم می شود.

ویدیو: صحنه ای دردناک از دویدن مردم برای خرید گوشت یخ زده در یکی از هایپر استارهای شیرا

صحنه ای دردناک از دویدن مردم برای خرید گوشت یخ زده در یکی از هایپر استارهای شیراز ▪️مسئولان! اگه خواب نیستید؛ ببینید مردم برای تامین کالای اساسی شون اینطور می دوند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر