ده‌ها زخمی و بازداشت بیش از 500 نفر در تونس

شناسه خبر: 122534 سرویس: جهان پنجشنبه ۲۱ دي ۱۳۹۶, ۱۴ : ۱۶ : ۰۰
ده‌ها زخمی و بازداشت بیش از 500 نفر در تونس
نیروهای پلیس و ارتش تونس طی شب گذشته در چند شهر این کشور مستقر شدند و درگیری‌هایی نیز در قفصه (جنوب)، القصرین(مرکز) و سیدی بوزید به وقوع پیوست.
۵۵آنلاین :

 

 

مقام های تونس گفتند که بیشتر از 300 نفر پس از سومین شب اعتراض به گرانی بازداشت شدند که به این شکل شمار بازداشت شدگان به 500 نفر افزایش یافته است.

این اعتراضات پس از تشییع جنازه یک مرد که در آشوب‌های روز گذشته جان باخت، برگزار شد.

در حالیکه معترضان می‌گویند که این فرد با خودروی پلیس زیر گرفته شده و به قتل رسید، وزارت کشور تأکید می‌کند که این فرد دچار تنگی نفس شدید است و بر اثر استنشاق گاز اشک‌آور کشته شده است.


منبع : العالم
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

۷ توصیه اقتصادی به دولت

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز یکشنبه در نشستی که با دعوت ایشان از رئیس‌جمهوری و اعضای هیات دولت برگزار شد، با تاکید بر توانایی کشور برای عبور از مشکلات اقتصادی با برخورداری از روحیه انقلابی و مجاهدت، کار و تلاش شبانه‌روزی مسوولان و همکاری و همراهی آحاد مردم، شرایط و الزامات استمرار پیشرفت و حرکت پرشتاب به سمت اهداف را بیان کردند.

بستن راه رانت مهم‌تر است یا شفاف‌سازی رانت؟

در حدود 40 سال عمر نظام جمهوری اسلامی ایران، فقط در مقطع کوتاهی در سال 1372 و کمتر از 10 سال بین سال‌های 1381 تا 1391، ارز تک‌نرخی در کشور حاکم بوده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک!

یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک! این گردباد کوچک که بهش "شیطان شنی" هم میگن وقتی ایجاد میشه که تو یک روز گرم و خشک به هر دلیلی بخشی از زمین سریعتر از جاهای دیگه گرم بشه!

ویدیو: لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب!

لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب! تو سیل سال گذشته تو پرو 62 نفر کشته و 12000 خانه خراب شد!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر