نتیجه‌ای یافت نشد.

دنیرو: ترامپ یک گانگستر فریبکار است

شناسه خبر: 169944 سرویس: جهان ، فرهنگ و هنر ، گوناگون شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸, ۱۲ : ۲۰ : ۰۰
دنیرو: ترامپ یک گانگستر فریبکار است
رابرت دِنیرو، کارگردان، بازیگر و تهیه کننده آمریکایی ترامپ را فاقد اخلاقیات و او را فردی شکست خورده و بازنده نامید و گفت وی یک گانگستر فریبکار است.
۵۵آنلاین :

روزنامه انگلیسی گاردین روز شنبه نوشت : رابرت دنیرو بازیگر بزرگ آمریکایی و دارنده جایزه اسکار در برنامه تلویزیونی 'late show' درباره دونالد ترامپ گفت: فکر می کردم که شاید او اصلاح شود اما ترامپ گانگستری فریبکار است که دیگر امیدی به وی نیست.
وی ادامه داد: حتی گانگسترها هم اخلاقیات مخصوص به خود را دارند. آنها هم توافقاتی میان خود دارند که شما می توانید برخی رفتارها را پیش بینی کنید و بدانید که به کدام اصول اخلاقی پایبند هستند.
اما ترامپ یکسره فاقد همه اصول ها و اخلاقیات است.
در ژوئیه(خرداد) سال گذشته نیز رابرت دِنیرو در مراسم 'جایزه تونی' (Tony Award) در نیویورک طی سخنانی تحقیر آمیز ترامپ را مورد خطاب قرار داد که با تحسین حاضران مواجه شد.
دنیرو در مراسم «جایزه آنتوانت پِری برای درخشش در هنر نمایش» که بیشتر به جایزهٔ تونی شناخته می شود؛ وقتی که برای معرفی اجرای موسیقی روی صحنه رفته بود، به طور مستقیم «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا را مورد خطاب سخنان عتاب آمیز خود قرار داد.
وی فریاد کشید « ترامپِ لعنتی» که این سخنان باعث شد جمعیت حاضر بایستند و به گرمی وی را تشویق کنند.
دِنیرو که در ماه می سال 2015 بعنوان بزرگترین بازیگر تاریخ سینما برگزیده شد، از منتقدان صریح ترامپ است و این اولین بار نیست که وی تنفر خود را از ترامپ نشان می داد.
بر اساس گزارش تارنمای هیل ارگان کنگره آمریکا، دِنیرو اوایل سال جاری میلادی نیز ترامپ را «احمقِ لعنتی» توصیف کرده بود.
وی همچنین در مراسم یاد شده از ترامپ به دلیل حمله به رسانه ها بشدت انتقاد کرد.
این کارگران و بازیگر آمریکایی گفت که ترامپ آشکارا نژادپرست است.
مراسم اعطای جوایز هنری به شکل فزاینده ای به فضایی برای انتقاد از ترامپ و دولت وی بدل شده است.
در همان زمان ترامپ نیز در توئیتی این هنرمند آمریکایی را هدف الفاظ توهین آمیز خود قرار داد و نوشت: ضریب هوشی او پایین است، بوکسورهای واقعی در فیلم ها ضربات زیادی به سر او زده اند.
ترامپ افزود: شب گذشته او را دیدم و واقعا معقتدم که وی از شدت ضربات، هوشیاری خود را از دست داده است. حدس می زنم که او نمی تواند درک کند که اقتصاد در بهترین وضعیت و آمار بیکاری در پایین ترین سطح است و بسیاری از شرکت ها به کشور باز می گردند. مشت خور بیدار شو!
توئیت ترامپ با واکنش طرفداران رابرت دنیرو مواجه شد. در آخرین حمله لفظی که دنیرو امکان دیدن ترامپ در لباس نارنجی(زندان) را پیش بینی کرد نیز افکار عمومی آمریکا در رسانه ها و شبکه های اجتماعی به شکل وسیعی از او حمایت به عمل آورند.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

فساد؛مخرب درونی اقتصاد کشور ها

یجاد رانت به علاوه عدم نظارت توسط افراد و دستگاه‌های مسئول و همچنین عدم پاسخگویی توسط دولت ها و دستگاه‌های ذیربط به مردم جامعه.

چرا رشد اقتصادی باید بر ایجاد اشتغال ارجح باشد؟

تاریخچه تصمیم گیری ها و سیاستگذاری های اقتصادی در ایران با در نظر گرفتن ایجاد نهادهای مدرن حاکمیتی شاید به بیش از ۷۰ سال برسد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر