نتیجه‌ای یافت نشد.

دنیرو: ترامپ یک گانگستر فریبکار است

شناسه خبر: 169944 سرویس: جهان ، فرهنگ و هنر ، گوناگون شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸, ۱۲ : ۲۰ : ۰۰
دنیرو: ترامپ یک گانگستر فریبکار است
رابرت دِنیرو، کارگردان، بازیگر و تهیه کننده آمریکایی ترامپ را فاقد اخلاقیات و او را فردی شکست خورده و بازنده نامید و گفت وی یک گانگستر فریبکار است.
۵۵آنلاین :

روزنامه انگلیسی گاردین روز شنبه نوشت : رابرت دنیرو بازیگر بزرگ آمریکایی و دارنده جایزه اسکار در برنامه تلویزیونی 'late show' درباره دونالد ترامپ گفت: فکر می کردم که شاید او اصلاح شود اما ترامپ گانگستری فریبکار است که دیگر امیدی به وی نیست.
وی ادامه داد: حتی گانگسترها هم اخلاقیات مخصوص به خود را دارند. آنها هم توافقاتی میان خود دارند که شما می توانید برخی رفتارها را پیش بینی کنید و بدانید که به کدام اصول اخلاقی پایبند هستند.
اما ترامپ یکسره فاقد همه اصول ها و اخلاقیات است.
در ژوئیه(خرداد) سال گذشته نیز رابرت دِنیرو در مراسم 'جایزه تونی' (Tony Award) در نیویورک طی سخنانی تحقیر آمیز ترامپ را مورد خطاب قرار داد که با تحسین حاضران مواجه شد.
دنیرو در مراسم «جایزه آنتوانت پِری برای درخشش در هنر نمایش» که بیشتر به جایزهٔ تونی شناخته می شود؛ وقتی که برای معرفی اجرای موسیقی روی صحنه رفته بود، به طور مستقیم «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا را مورد خطاب سخنان عتاب آمیز خود قرار داد.
وی فریاد کشید « ترامپِ لعنتی» که این سخنان باعث شد جمعیت حاضر بایستند و به گرمی وی را تشویق کنند.
دِنیرو که در ماه می سال 2015 بعنوان بزرگترین بازیگر تاریخ سینما برگزیده شد، از منتقدان صریح ترامپ است و این اولین بار نیست که وی تنفر خود را از ترامپ نشان می داد.
بر اساس گزارش تارنمای هیل ارگان کنگره آمریکا، دِنیرو اوایل سال جاری میلادی نیز ترامپ را «احمقِ لعنتی» توصیف کرده بود.
وی همچنین در مراسم یاد شده از ترامپ به دلیل حمله به رسانه ها بشدت انتقاد کرد.
این کارگران و بازیگر آمریکایی گفت که ترامپ آشکارا نژادپرست است.
مراسم اعطای جوایز هنری به شکل فزاینده ای به فضایی برای انتقاد از ترامپ و دولت وی بدل شده است.
در همان زمان ترامپ نیز در توئیتی این هنرمند آمریکایی را هدف الفاظ توهین آمیز خود قرار داد و نوشت: ضریب هوشی او پایین است، بوکسورهای واقعی در فیلم ها ضربات زیادی به سر او زده اند.
ترامپ افزود: شب گذشته او را دیدم و واقعا معقتدم که وی از شدت ضربات، هوشیاری خود را از دست داده است. حدس می زنم که او نمی تواند درک کند که اقتصاد در بهترین وضعیت و آمار بیکاری در پایین ترین سطح است و بسیاری از شرکت ها به کشور باز می گردند. مشت خور بیدار شو!
توئیت ترامپ با واکنش طرفداران رابرت دنیرو مواجه شد. در آخرین حمله لفظی که دنیرو امکان دیدن ترامپ در لباس نارنجی(زندان) را پیش بینی کرد نیز افکار عمومی آمریکا در رسانه ها و شبکه های اجتماعی به شکل وسیعی از او حمایت به عمل آورند.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

شاهراه انرژی جهان

یک دریانورد کارکشته انگلیسی سال ها پیش از کشف نفت و در روزگاری که خورشید در سرزمین ‌های بریتانیای کبیر غروب نمی‌کرد،گفته است کشوری که دریاهای جهان را کنترل کند، دنیا را و کشوری که تنگه ‌های مهم را در اختیار داشته باشد کل آب های دنیا را تحت سیطره خواهد داشت.

نگاهی به مجموعه درحال پخش «برادرجان »

سریالی از شبکه سه سیما درحال پخش است که بر خلاف اغلب آثار تولیدی، حرف هایی برای گفتن دارد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مان

شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مانع در آمریکا از این حرکت که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته به عنوان «شیرجه سوپرمن» یاد شده است.

ویدیو: زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر