نتیجه‌ای یافت نشد.

دلیل کم رمق بودن اکران سینما در نوروز ۹۷ چیست؟

شناسه خبر: 129835 سرویس: فرهنگ و هنر ، گوناگون چهارشنبه ۸ فروردين ۱۳۹۷, ۱۸ : ۱۱ : ۰۰
دلیل کم رمق بودن اکران سینما در نوروز ۹۷ چیست؟
منصور سهراب پور تهیه کننده سینما درباره کم رونق بودن گیشه نوروزی امسال سینما گفت: متاسفانه اینکه رمقی در گیشه اکران نوروزی امسال نمی بینیم را قبول دارم.
۵۵آنلاین :

منصور سهراب‌پور به تحلیل و بررسی بی‌رمق بودن اکران نوروز 97 سینما پرداخت.

 

منصور سهراب پور تهیه کننده سینما درباره کم رونق بودن گیشه نوروزی امسال سینما گفت: متاسفانه اینکه رمقی در گیشه اکران نوروزی امسال نمی بینیم را قبول دارم. این اتفاق درخور سینمای ایران نیست و دلایل آن به چینش و کیفیت فیلم ها، تبلیغات و بحث رقابت ربط پیدا می کند.

وی افزود: به جز چینش اشتباهی که شاهد آن هستیم، کیفیت فیلم ها به نحوی نبود که اتفاق خاصی را رقم بزند. حتی اگر بجای این هفت فیلم، هفت اثر دیگر هم اکران می شدند، چنین بی رمقی را به دنبال داشت. علت آن نرسیدن کیفیت تولیدات سینما به حد استاندارد است. البته شاید خودم هم در چنین موضوعی قرار بگیرم. متاسفانه ما تا حدودی از کیفیت استاندارد مناسب ایرانی فاصله گرفته ایم.

این تهیه کننده عنوان کرد: در بحث تبلیغات متاسفانه شرایط مناسبی نداریم و شاهد اتفاق ویژه ای از رسانه ملی و فضای تبلیغات شهری نیستیم.

سهراب پور اظهار داشت: علت بعدی این است که امسال تلویزیون عملکرد بهتری داشته و توانسته مخاطبان بیشتری را جذب کند.


منبع : باشگاه خبرنگاران
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

سیل گلستان و شبیخون بلا و حرف‌های تکراری!

تا مرداد سال ۱۳۸۰ سیل ندیده بودم. طغیان رودخانه و گل‌آلودشدنش با سیل ویرانگر فرق دارد. فکر می‌کردم سیل بیاید بالاخره می‌شود دوید بالای تپه‌ای و جان را نجات داد.

کدام اقتصادها در باتلاق بحران دست و پا می زنند؟

اژدهای ابرتورم اقتصاد ونزوئلا را بلعیده است. زیمبابوه قبل از ونزوئلا در دام این اژدها افتاده بود. ایتالیا، اسپانیا، اوکراین و یونان همگی با بحران بیکاری دست و پنجه نرم می کنند و نسبت بالای بدهی به تولید ناخالص داخلی شان به یک گرفتاری بزرگ تبدیل شده که اتخاذ خط مشی های ریاضتی نیز نتوانسته است کمک چندانی به آنها بکند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مهمانان عجیب سال تحویل شبکه چهار سیما

این شبکه برای برنامه تحویل سال با گریم افرادی به عنوان سعدی، فردوسی و حافظ با آنها به گفتگو پرداخت.

ویدیو: آدم های های پر انرژی

این پیرمرد هر روز با دوچرخه اش که یک ضبط روی آن نصب کرده، توی خیابان های همدان می چرخه و موسیقی سنتی پخش می کنه تا رهگذران لذت ببرند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر