دلیل کم رمق بودن اکران سینما در نوروز ۹۷ چیست؟

شناسه خبر: 129835 سرویس: فرهنگ و هنر ، گوناگون چهارشنبه ۸ فروردين ۱۳۹۷, ۱۸ : ۱۱ : ۰۰
دلیل کم رمق بودن اکران سینما در نوروز ۹۷ چیست؟
منصور سهراب پور تهیه کننده سینما درباره کم رونق بودن گیشه نوروزی امسال سینما گفت: متاسفانه اینکه رمقی در گیشه اکران نوروزی امسال نمی بینیم را قبول دارم.
۵۵آنلاین :

منصور سهراب‌پور به تحلیل و بررسی بی‌رمق بودن اکران نوروز 97 سینما پرداخت.

 

منصور سهراب پور تهیه کننده سینما درباره کم رونق بودن گیشه نوروزی امسال سینما گفت: متاسفانه اینکه رمقی در گیشه اکران نوروزی امسال نمی بینیم را قبول دارم. این اتفاق درخور سینمای ایران نیست و دلایل آن به چینش و کیفیت فیلم ها، تبلیغات و بحث رقابت ربط پیدا می کند.

وی افزود: به جز چینش اشتباهی که شاهد آن هستیم، کیفیت فیلم ها به نحوی نبود که اتفاق خاصی را رقم بزند. حتی اگر بجای این هفت فیلم، هفت اثر دیگر هم اکران می شدند، چنین بی رمقی را به دنبال داشت. علت آن نرسیدن کیفیت تولیدات سینما به حد استاندارد است. البته شاید خودم هم در چنین موضوعی قرار بگیرم. متاسفانه ما تا حدودی از کیفیت استاندارد مناسب ایرانی فاصله گرفته ایم.

این تهیه کننده عنوان کرد: در بحث تبلیغات متاسفانه شرایط مناسبی نداریم و شاهد اتفاق ویژه ای از رسانه ملی و فضای تبلیغات شهری نیستیم.

سهراب پور اظهار داشت: علت بعدی این است که امسال تلویزیون عملکرد بهتری داشته و توانسته مخاطبان بیشتری را جذب کند.


منبع : باشگاه خبرنگاران
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

امکان پذیری و مطلوبیت هدایت نقدینگی: یک تحلیل انتقادی

چند هفته پیش در مطلب مشترکی با آقای دکتر شهرام معینی (دانشگاه اصفهان) اشاره کردیم که سیاستمداران ایرانی هر وقت می‌خواهند یک راه حل ظاهراً معقول و آسان ولی در واقع سهل و ممتنع برای مشکلات اقتصادی پیشنهاد کنند سراغ «هدایت نقدینگی سرگردان» به سمت «تولید» می‌روند. هر زمانی که تورم مساله اقتصادی کشور باشد، می‌خواهند از این هدایت برای «جذب و دفن» نقدینگی استفاده کنند (گویی نقدینگی در جایی خارج از بانک قابل هدم و دفن است) و هر زمان که مساله رکود مطرح است، می‌خواهند با آن رونق و اشتغال ایجاد کنند.

سراب «وام بدون سود»!

یکی از بانک‌ها در ترفندی تازه ادعا می‌کند تسهیلات با بهره صفر‌درصد می‌دهد

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: موتورسیکلت خودران بی ام و که با حفظ تعادل، به راحتی در مسیر حرکت می کند.

ویدیو: مرد بلوچ با دوچرخه در روستاهای چابهار کتابخانه افتتاح می کند

مرد بلوچ با دوچرخه در روستاهای چابهار کتابخانه افتتاح می کند/ در هیاهوی اخبار تلخ و بد، هنوز هم می شود مهربانی و انسانیت و اخلاق را سراغ گرفت

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر