دلیل کم رمق بودن اکران سینما در نوروز ۹۷ چیست؟

شناسه خبر: 129835 سرویس: فرهنگ و هنر ، گوناگون چهارشنبه ۸ فروردين ۱۳۹۷, ۱۸ : ۱۱ : ۰۰
دلیل کم رمق بودن اکران سینما در نوروز ۹۷ چیست؟
منصور سهراب پور تهیه کننده سینما درباره کم رونق بودن گیشه نوروزی امسال سینما گفت: متاسفانه اینکه رمقی در گیشه اکران نوروزی امسال نمی بینیم را قبول دارم.
۵۵آنلاین :

منصور سهراب‌پور به تحلیل و بررسی بی‌رمق بودن اکران نوروز 97 سینما پرداخت.

 

منصور سهراب پور تهیه کننده سینما درباره کم رونق بودن گیشه نوروزی امسال سینما گفت: متاسفانه اینکه رمقی در گیشه اکران نوروزی امسال نمی بینیم را قبول دارم. این اتفاق درخور سینمای ایران نیست و دلایل آن به چینش و کیفیت فیلم ها، تبلیغات و بحث رقابت ربط پیدا می کند.

وی افزود: به جز چینش اشتباهی که شاهد آن هستیم، کیفیت فیلم ها به نحوی نبود که اتفاق خاصی را رقم بزند. حتی اگر بجای این هفت فیلم، هفت اثر دیگر هم اکران می شدند، چنین بی رمقی را به دنبال داشت. علت آن نرسیدن کیفیت تولیدات سینما به حد استاندارد است. البته شاید خودم هم در چنین موضوعی قرار بگیرم. متاسفانه ما تا حدودی از کیفیت استاندارد مناسب ایرانی فاصله گرفته ایم.

این تهیه کننده عنوان کرد: در بحث تبلیغات متاسفانه شرایط مناسبی نداریم و شاهد اتفاق ویژه ای از رسانه ملی و فضای تبلیغات شهری نیستیم.

سهراب پور اظهار داشت: علت بعدی این است که امسال تلویزیون عملکرد بهتری داشته و توانسته مخاطبان بیشتری را جذب کند.


منبع : باشگاه خبرنگاران
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

پرندگان کشته می‌شوند تا غریزه شکار ارضا شود؟

گزارشی از چرایی موافقت و مخالفت دادن دو هزار مجوز برای شکار پرندگان تهران

زندگی با فیلتر اینستاگرام

در واقع گویی قاعده‌ای در اینستاگرام شکل گرفته است که بیشتر کاربران صرفاً خوشی و سرخوشی خود را منعکس می‌کنند. حتی وقتی از مرگ هم صحبت می‌کنند تصویر خرما با مغز گردو در داخل یک سینی نقره را به نمایش می‌گذارند...

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تهیه زغال به چه قیمتی!

برای تهیه هر گونی زغال باید شش اصله درخت بیست سالە را قطع کرد. نابودی جنگلها به چه قیمتی!

ویدیو: فریادهای زن معترض فرانسوی

فریادهای این زن معترض فرانسوی بازتابی گسترده در شبکه های اجتماعی داشته است. امانوئل مکرون، دیشب در نطق تلویزیونی با اذعان به اینکه تن دادن به این وضعیت، بزدلانه بوده است بر مبنای مردمی مشروعیت، تاکید و اعتراف کرد که بخش هایی از مردم نادیده گرفته شده بودند. مکرون همچنین از لغو افزایش مالیات سوخت خبر داد.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر