نتیجه‌ای یافت نشد.

دستگیری توزیع کننده اسکناس جعلی در بوشهر

شناسه خبر: 174364 سرویس: توسعه ، اجتماعی ، گوناگون پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸, ۰۷ : ۲۰ : ۰۰
دستگیری توزیع کننده اسکناس جعلی در بوشهر
فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر از کشف 15 میلیون ریال اسکناس تقلبی از توزیع کننده اسکانس های جعلی در بوشهر خبر داد.
۵۵آنلاین :

سرهنگ  ابراهیم عرب زاده افزود: با رصد اطلاعاتی مشخص شد فردی در بوشهر با همکاری یک جاعل حرفه ای در یکی از استان های غربی کشور بسته های  اسکناس جعلی را بسته بندی و از طریق اتوبوس های مسافربری برای توزیع وارد استان می کردند.
وی گفت: تیمی از عوامل انتظامی شهرستان با همکاری پایانه مسافربری بوشهر پس از اطلاع از ارسال بسته ای مشکوک در محل حاضر و با بررسی بسته مشخص شد حاوی اسکناس های جعلی می باشد که به صورت بسیار حرفه ای بسته بندی شده بود.
سرهنگ عرب زاده افزود: در یک عملیات غافلگیرانه گیرنده بسته دستگیر و به مرکز پلیس منتقل شد و اعتراف کرد با مبلغی بسیار پایین اقدام به خرید اسکناس ها کرده و سپس اقدام به توزیع آنها با قیمت بالاتر در شهر بوشهر بوشهر می کرده است.


منبع : صدا و سیما
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

دیدن «دیوها» که کاری ندارد.

در این میان اما راننده‌ای هم در شهر قزوین پیدا می‌شود که روی شیشه خودروی خود نوشته: «کرایه نداری برو، حلالت نگو ندارم، برو بسلامت»

آینده‌پژوهی ایران و اکوسیستم استارتاپی

شناخت مسائل مربوط به آینده کشورها، پیش‌بینی سناریوهای محتمل در حوزه‌های مختلف و تحلیل تغییرات پیش‌رو، به امری بسیار مهم و اساسی برای کشورهای جهان تبدیل شده است. اهمیت این مباحث آن‌چنان است که در کشورهای پیشرفته سال‌های درازی است رشته‌های مرتبط با آینده‌پژوهی

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر