دزدی از روی پرده سینما

شناسه خبر: 197563 سرویس: فرهنگ و هنر ، گوناگون شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸, ۵۳ : ۲۰ : ۰۰
دزدی از روی پرده سینما
کارگردان فيلم «سرخ‌پوست» از انتشار نسخه‌اي پرده‌اي اين فيلم در فضاي مجازي و نبود برخورد جدي و قاطع با سارقان و قاچاقچيان فيلم‌هاي سينمايي انتقاد کرد.نيما جاويدي در متني نوشته است:
۵۵آنلاین :

«صفحات مجازي پر شده از نسخه‌ غيرقانوني و بي‌کيفيت فيلم «سرخ‌پوست» که از روي پرده برداشته شده است و متاسفانه برخورد با سارقان و قاچاقچيان فيلم‌هاي سينمايي در فضاي مجازي به هيچ وجه قاطعانه و جدي نيست. دزدان با وقاحت و خيال راحت حالا ديگر فيلم‌ها را از روي پرده سينما مي‌دزدند و انگار نه انگار! نگذاريم اين دزدي و بالارفتن از ديوار سينما تبديل به امري عادي شود. باور کنيد کار به جايي رسيده که امنيت و آرامش صاحبان فيلم‌ها مختل شده است.به نمايندگي از طرف بيش از يکصد نفر از عوامل و دست‌اندرکاران فيلم سينمايي «سرخ‌پوست» که ماحصل تلاش شبانه‌روزي‌شان در روز روشن به يغما رفته از متوليان محترم برقراري امنيت در اين حوزه مي‌خواهم يک بار براي هميشه با برخورد قاطع و سريع خود ضمن برقراري آرامش به اين اوضاع خاتمه دهند که ديگر دزدان مال مردم جرأت نکنند چنين بي‌پروا و گستاخانه در روز روشن اموال‌مان را به تاراج ببرند.در ادامه اطمينان دارم مخاطبان فهيم فيلم‌هاي سينماي ايران حتي اگر فرصت ديدن اين فيلم روي پرده سينما را پيدا نکرده باشند، به احترام خودشان هم که شده حاضر به ديدن نسخه بي‌کيفيت و پرده‌اي فيلم نخواهند شد.نسخه با کيفيت فيلم براي مخاطبان عزيز به‌زودي در شبکه نمايش خانگي عرضه خواهد شد». «سرخ‌پوست» با بازي نويد محمدزاده، پريناز ايزديار، ماني حقيقي، ستاره پسياني، حبيب رضايي و آتيلا پسياني ابتداي امسال اکران و با استقبال مخاطبان روبه‌رو شد.


منبع : آرمان ملی
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

تراژدی بیسوادی مدرن و فرهنگ عامه

سواد، شعور و آگاهی، الزاما از مسیر مدرسه و دانشگاه کسب نمی‌شود. کسب معرفت، خود نیاز به معرفت دارد. یعنی فرد باید به این درجه از آگاهی برسد که به سمت کسب معرفت حرکت کند. هیچ معرفتی، تصادفی خلق نمی شود و محصول ارث پدری نیست. معرفت به هیچ کس به ارث نرسیده است. همان طور که سواد، محصول خواست و طلب است و نه میراث گذشتگان. ملت با سواد، ملتی است که راهبری آن آسان است.

درس روزگار به سیاست‌گذار

تاوان پرهیز از اصلاحات تدریجی چیست؟

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: دو قطار مسافربری در هند شاخ به شاخ شدند

ویدئو؛ مدیرعامل ویز و کاربران ایرانی

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر