نتیجه‌ای یافت نشد.

در پیامی به روحانی؛ رئیس جمهوری کوبا حمله تروریستی اهواز را تسلیت گفت

شناسه خبر: 145932 سرویس: سیاست دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷, ۰۶ : ۲۰ : ۰۰
در پیامی به روحانی؛  رئیس جمهوری کوبا حمله تروریستی اهواز را تسلیت گفت
«میگل دیاز کانل برمودز» رئیس جمهوری کوبا در پیامی به «حسن روحانی» رئیس جمهوری ایران، حمله تروریستی روز شنبه در اهواز را تسلیت گفت.
۵۵آنلاین :

در این پیام آمده است:
جناب آقای دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران، عمیق ترین تسلیت خود را به واسطه حمله تروریستی در جنوب کشور جمهوری اسلامی ایران که در آن حدود 29 تن جان باخته و تعدادی نیز مجروح شده اند، همراه با احترامات فائقه ابراز می دارم. 


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

متهم اصلی بحران گوسفند

آقای سیاست‌گذار تصور می‌کند گوشت ارزان فقط با دلار ارزان امکان‌پذیر است. اما فراموش می‌کند که هزینه فرصت دلاری که با شعبده‌بازی حسابداری برای واردات گوشت ۴۲۰۰ تومان محاسبه می‌شود، درواقع همان ۱۳ هزار تومان است.

سرنوشت عجیب نوجوان چابهاری ساسان پرکان

مشخص نیست فدراسیون چه انتظاری از نوجوان کم سن و سال چابهاری دارد. پرکان تاکید می کند تنها در حرکات زمینی سررشته دارد، چرا که سایر حرکات ژیمناستیک به وسایلی نیاز دارد که در چابهار نیست. او حتی مربی هم ندارد، حالا با عمویش تمرین نمی کند و تمام تمرکزش را روی کاری قرار داده که برای ماهی 150 هزار تومان باید درگیر آن باشد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: «افتتاح هتل انرژی مثبت» در شمال نروژ نزدیک مدار قطب شمال

«افتتاح هتل انرژی مثبت» در شمال نروژ نزدیک مدار قطب شمال این هتل که 2021 افتتاح خواهد شد، کنار یخچال طبیعی Svartisen ساخته می شود و از انرژی پاک استفاده کرده تا در مقایسه با سایر هتل ها هزینه کمتری برای سوخت خواهد پرداخت.

ویدیو: انفجارخودروی پیکان هنگام سوخت گیری با کپسول گاز !

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر