در واکنش به حمایت بحرین از رژیم صهیونیستی الوفاق: وزیر خارجه بحرین از سمتش استعفا کند

شناسه خبر: 133674 سرویس: جهان ، سیاست شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷, ۱۹ : ۱۷ : ۰۰
در واکنش به حمایت بحرین از رژیم صهیونیستی  الوفاق: وزیر خارجه بحرین از سمتش استعفا کند
جمعیت ملی-اسلامی «الوفاق» به عنوان بزرگ‌ترین جمعیت معارض بحرین به اظهارات وزیر خارجه درباره حمایت از حملات رژیم صهیونیستی به سوریه، واکنش نشان داد.
۵۵آنلاین :

جمعیت الوفاق بحرین با اشاره به اینکه «خالد بن أحمد» وزیر خارجه بحرین تنها نماینده خودش است نه مردم بحرین تأکید کرد که ملت بحرین با هر گونه تعامل با رژیم صهیونیستی مخالف است و آن را بر خلاف اصول ثابت خود می‌داند و لذا اظهارنظر مقامات مسئول درباره این مسائل تنها دیدگاه خود آنهاست.

طبق گزارش وبگاه «مرأة البحرین»، الوفاق همچنین از وزیر خارجه بحرین خواست تا به خواسته ملت بحرین احترام گذاشته و از منصب خود استعفا کند زیرا آنچه وی بر زبان آورده است، مایه ننگ است و به دلیل جنایتی که در حق اسلام و قضیه فلسطین مرتکب شده، جایز نیست که همچنان در این منصب باقی بماند.

این جمعیت با اشاره به اینکه عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی جای هیچ گونه بحث و مناقشه نیست، تأکید کرد که «هر کس تمایل به عادی‌سازی روابط و رفتن به آغوش رژیم صهیونیستی را دارد بایستی بحرین را به اهل آن که همچنان به قضایای امت اسلام پایبند هستند، واگذار نماید.»

«خالد بن احمد» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی چند روز پیش در تلاش برای جلب رضایت صهیونیست‌ها و عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی از حمله این رژیم به سوریه حمایت کرد و ایران را مسئول این حوادث خواند.

او به جای محکوم کردن تجاوزهای نظامی مکرر رژیم اسرائیل به سوریه نوشت که تل‌آویو حق دارد از خود در برابر ایران دفاع کند!

بن احمد مدعی شد: «تا زمانی که ایران در وضعیت موجود در منطقه اختلال ایجاد کرده و با توانایی و موشک‌های خود به کشورها حمله می‌کند؛ هر کشوری در منطقه از جمله اسرائیل حق دارد با نابود کردن منابع تهدید، از خود دفاع کند.»


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

سیاست خارجی ایران چیست؟

دکتر روح‌اله اسلامیسیاست خارجی یعنی جهت‌گیری‌هایی که دولت در سطح منطقه و بین‌الملل انجام می‌دهد تا در محیط پرهرج‌ومرج جهان بتواند با رویکرد واقع‌گرایانه منافع ملی کشور را حفظ کند.

چهار عامل نکبت

فرانس پرسپیروزی نیکلاس مادورو در انتخابات روز یکشنبه ونزوئلا به احتمال بسیار زیاد تغییرات بزرگی در خط‌مشی و سیاست‌های او در آینده ایجاد نخواهد کرد اما در درون ونزوئلا اتفاقات بسیار بزرگی روی خواهد داد. سال گذشته میلادی ارزش بولیوار ۹۹ درصد کاهش یافت و نرخ تورم در سطح ۱۴۰۰۰ درصد قرار داشت که افزایش پیدا خواهد کرد. مادورو ثابت کرده اهل تغییر نیست و این به معنای وخیم‌تر شدن شرایط است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: یک کلیپ زیبا از ترکیب 5000 عکس از اصفهان

یک کلیپ زیبا از ترکیب 5000 عکس از اصفهان بیش از 100 ساعت برای ساخت آن زمان صرف شده است.

ویدیو: سوختن هاوایی در زیر مواد مذاب

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان