در واکنش به حمایت بحرین از رژیم صهیونیستی الوفاق: وزیر خارجه بحرین از سمتش استعفا کند

شناسه خبر: 133674 سرویس: جهان ، سیاست شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷, ۱۹ : ۱۷ : ۰۰
در واکنش به حمایت بحرین از رژیم صهیونیستی  الوفاق: وزیر خارجه بحرین از سمتش استعفا کند
جمعیت ملی-اسلامی «الوفاق» به عنوان بزرگ‌ترین جمعیت معارض بحرین به اظهارات وزیر خارجه درباره حمایت از حملات رژیم صهیونیستی به سوریه، واکنش نشان داد.
۵۵آنلاین :

جمعیت الوفاق بحرین با اشاره به اینکه «خالد بن أحمد» وزیر خارجه بحرین تنها نماینده خودش است نه مردم بحرین تأکید کرد که ملت بحرین با هر گونه تعامل با رژیم صهیونیستی مخالف است و آن را بر خلاف اصول ثابت خود می‌داند و لذا اظهارنظر مقامات مسئول درباره این مسائل تنها دیدگاه خود آنهاست.

طبق گزارش وبگاه «مرأة البحرین»، الوفاق همچنین از وزیر خارجه بحرین خواست تا به خواسته ملت بحرین احترام گذاشته و از منصب خود استعفا کند زیرا آنچه وی بر زبان آورده است، مایه ننگ است و به دلیل جنایتی که در حق اسلام و قضیه فلسطین مرتکب شده، جایز نیست که همچنان در این منصب باقی بماند.

این جمعیت با اشاره به اینکه عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی جای هیچ گونه بحث و مناقشه نیست، تأکید کرد که «هر کس تمایل به عادی‌سازی روابط و رفتن به آغوش رژیم صهیونیستی را دارد بایستی بحرین را به اهل آن که همچنان به قضایای امت اسلام پایبند هستند، واگذار نماید.»

«خالد بن احمد» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی چند روز پیش در تلاش برای جلب رضایت صهیونیست‌ها و عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی از حمله این رژیم به سوریه حمایت کرد و ایران را مسئول این حوادث خواند.

او به جای محکوم کردن تجاوزهای نظامی مکرر رژیم اسرائیل به سوریه نوشت که تل‌آویو حق دارد از خود در برابر ایران دفاع کند!

بن احمد مدعی شد: «تا زمانی که ایران در وضعیت موجود در منطقه اختلال ایجاد کرده و با توانایی و موشک‌های خود به کشورها حمله می‌کند؛ هر کشوری در منطقه از جمله اسرائیل حق دارد با نابود کردن منابع تهدید، از خود دفاع کند.»


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

خروج شرکت‌ها اروپایی از میادین نفتی به نفع چه کسانی است؟

می‌توان ملاحظه کرد که شرکت‌های نفتی دولتی روسیه و چین، از بازگشت تحریم‌های آمریکا علیه ایران سود خواهند کرد. هر دو این کشور‌ها با آمریکا رابطه تنش آلود دارند و بزرگ‌تر از آن هستند که آمریکا بتواند آن‌ها را به پایبندی کامل به تحریم‌های ایران وادار کند.

ورود آقایان هم به ورزشگاه‌ها ممنوع می‌شود؟

کشف حقیقت میان هاله ای از ابهام، شایعات و تخیل کار دشواری است و با حدس و گمان نمی توان نظر قطعی داد اما این اوضاع طبیعی نیست.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: جالب ترین رونمایی در پنجره تابستانى فصل نقل و انتقالات

جالب ترین رونمایی در پنجره تابستانى فصل نقل و انتقالات. رونمایی دیوید کاپرفیلدی "ویارئال" از سانتی کازورلا. این دومین بازگشت او به ویارئال است.

ویدیو: روش های نوین پخت نان

روش های نوین پخت نان که توسط یک گروه نانوای ترک ارائه می شود. با این روش می توان ۵۰۰ قرص نان در هر ساعت تولید کرد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر