در روز اول تمامی خودروهای تیگوان پیش فروش شد

شناسه خبر: 122345 سرویس: گوناگون سه شنبه ۱۹ دي ۱۳۹۶, ۲۵ : ۱۴ : ۰۰
در روز اول تمامی خودروهای تیگوان پیش فروش شد
با اعلام قیمت دو محصول پاسات، تیگوان فولکس واگن در ایران، این دو محصول با استقبال خیلی بالای مردم مواجه شده به طوری که در روز اول تمامی موجودی خودرو تیگوان پیش فروش شد.
۵۵آنلاین :

با اعلام قیمت دو محصول پاسات، تیگوان فولکس واگن در ایران، این دو محصول با استقبال خیلی بالای مردم مواجه شده به طوری که در روز اول تمامی موجودی خودرو تیگوان پیش فروش شد. مهندس اخباری، مدیرعامل ماموت خودرو در گفتگو با خبرنگار پردیس خودرو با اعلام این خبر گفت: استقبال مردم از دو محصول ماموت خودرو بسیار خوب بوده و پیش بینی ما این است که طی روزهای آتی تمام موجودی خودرو پاسات نیز به زودی پیش فروش شود.

ماموت خودرو به عنوان نماینده رسمی فولکس واگن در ایران، در ابتدا به دنبال واردات دو محصول تیگوان و پاسات در بازار  و سپس تولید در داخل کشور در سال های آتی می باشد. یکی از هوشمندی های این شرکت زمان اعلام قیمت محصولات است. این شرکت با وقفه چند روز بعد از اعلام قیمت از سوی برندهای رقیب و اعلام قیمتی پایین تر از آن توانسته برای محصولات خود در بازار ظرفیت سازی نماید.  


منبع : پردیس خودرو
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

۷ توصیه اقتصادی به دولت

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز یکشنبه در نشستی که با دعوت ایشان از رئیس‌جمهوری و اعضای هیات دولت برگزار شد، با تاکید بر توانایی کشور برای عبور از مشکلات اقتصادی با برخورداری از روحیه انقلابی و مجاهدت، کار و تلاش شبانه‌روزی مسوولان و همکاری و همراهی آحاد مردم، شرایط و الزامات استمرار پیشرفت و حرکت پرشتاب به سمت اهداف را بیان کردند.

بستن راه رانت مهم‌تر است یا شفاف‌سازی رانت؟

در حدود 40 سال عمر نظام جمهوری اسلامی ایران، فقط در مقطع کوتاهی در سال 1372 و کمتر از 10 سال بین سال‌های 1381 تا 1391، ارز تک‌نرخی در کشور حاکم بوده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک!

یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک! این گردباد کوچک که بهش "شیطان شنی" هم میگن وقتی ایجاد میشه که تو یک روز گرم و خشک به هر دلیلی بخشی از زمین سریعتر از جاهای دیگه گرم بشه!

ویدیو: لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب!

لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب! تو سیل سال گذشته تو پرو 62 نفر کشته و 12000 خانه خراب شد!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر