درگیری مردم بحرین و نیرو‌های امنیتی آل خلیفه

شناسه خبر: 121191 دوشنبه ۴ دي ۱۳۹۶, ۵۶ : ۲۳ : ۰۰
درگیری مردم بحرین و نیرو‌های امنیتی آل خلیفه
بحرین امشب در پی صدور حکم اعدام ۶ جوان بحرینی صحنه درگیری میان مردم و نیرو‌های امنیتی آل خلیفه است.
۵۵آنلاین :

 مردم خشمگین در پی صدور حکم اعدام ۶ جوان بحرینی در پرونده ساختگی طراحی ترور فرمانده نیرو‌های مسلح بحرین از ظهر امروز به خیابان‌ها آمدند و با تظاهرات و نمایش خشم خود در خیابان‌ها به این حکم‌ها اعتراض کردند و با سردادن شعار‌هایی مبنی بر سقوط پادشاه بحرین او را مسئول مستقیم صدور این احکام و وخامت اوضاع در بحرین اعلام کردند.

همچنین مردم دست نوشته‌هایی حمل می‌نمایند که در آن‌ها نقش آمریکا و انگلیس در قتل و سرکوب ملت بحرین از طریق حمایت از نظام آل خلیفه محکوم شده است.

نیرو‌های امنیتی نیز با توسل به شلیک مفرط گاز‌های اشک آور در مناطق مسکونی اقدام به سرکوب شدید این تظاهرات‌ها کرده و تاکنون حداقل یک کودک در منطقه الدراز محل سکونت آیت الله عیسی قاسم بازداشت شده است.

همچنین مردم و تشکل‌های مردمی با نشر اعلامیه‌هایی در شبکه‌های اجتماعی برنامه‌هایی را برای تظاهرات فردا سه شنبه در مناطق مختلف اعلام کرده‌اند.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

روايت يک دانشجوي موفق پاکستاني از زندگي در ايران

اول قرار بود با هم اسکايپي صحبت کنيم. اما بعد از مدتي به خاطر سفر او و همسر ايراني‌اش به ترکيه، سر راهشان به تهران آمدند. در ساعاتي که در تهران بودند قرار ملاقات تنظيم شد. در کافه‌اي نزديک ميدان انقلاب يکديگر را ديديم.

مهر تأييد کلانتري بر طرح انتقال آب خزر به سمنان

رئيس سازمان محيط ‌‍‌زيست با ارسال نامه‌اي خطاب به وزير نيرو موافقت خود را با اجراي طرح انتقال آب خزر به فلات مرکزي اعلام کرد. اين در حالي است که به گفته کارشناسان و متخصصان ارزيابي زيست‌محيطي، اين طرح از همه لحاظ اعم از محيط‌زيستي، اقتصادي، کشاورزي و... مردود است و دليلي براي اجراي آن وجود ندارد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : آمار ضد و نقیض از تلفات طوفان ژاپن

ویدئو : شاه کبرای ۴ متری اسیر دست امدادگران تایلندی شد

خبرهای دیگر