نتیجه‌ای یافت نشد.

درآمد 33 میلیارد دلاری هند از پنج کشور عربی در سال 2016

شناسه خبر: 124485 پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶, ۰۳ : ۱۶ : ۰۰
درآمد 33 میلیارد دلاری هند از پنج کشور عربی در سال 2016
بانک جهانی در گزارشی اعلام کرد، درآمد هند از نیروی کار اعزامی به پنج کشور عربی - اسلامی در سال 2016 بیش از نیمی از درآمد این کشور نسبت به سایر کشورهایی است که هند به آنها نیروی کار اعزام می کند.
۵۵آنلاین :

 پایگاه اینترنتی 'کاراوان دیلی' در روز پنجشنبه که به مسایل هندی های مقیم خارج می پردازد، بر اساس این گزارش در سال 2016، نیروی کار این کشور در خارج از کشور بیش از 62.74 میلیارد دلار درآمد خود را به هند منتقل کرده اند که از این مقدار 33.6 میلیارد دلار از پنج کشور عرب مسلمان تامین شده است.

از میان این کشور های عربی، نیروی کار هند حاضر در امارات با 12.57 میلیارد دلار، بیشترین درآمد زایی را برای هند داشته اند. سایر کشور های عربی که هند در سال 2016 از آنها درآمد زیادی کسب کرده است شامل، عربستان سعودی (10.22 میلیارد دلار)، کویت (4.17 میلیارد دلار)، قطر (3.76 میلیارد دلار) و عمان (2.95 میلیارد دلار) می شوند.
از میان 62.74 میلیارد دلار درآمدی که هند در سال 2016 از نیروی کار خود دریافت کرده است، 55 میلیارد دلار آن از 10 کشور از جمله پنج کشور عربی - اسلامی تامین شده است. پنج کشور دیگر درآمدزا برای هند شامل آمریکا با 10.65 میلیارد دلار، انگلیس 3.58 میلیارد دلار، نپال 2.74 میلیارد دلار، کانادا 2.61 میلیارد دلار و استرالیا با 1.76 میلیارد دلار می باشند.
در سطح جهانی، رقم تخمینی 574 میلیارد دلار توسط مهاجران به خانواده های خود در کشور های مبدا فرستاده شده است.
حدود 2.6 میلیون شهروند هندی در امارات زندگی می کنند. هندی ها بزرگ ترین جمعیت شهروندان خارجی در امارات را تشکیل می دهند.
با توجه به آمار رسمی دولت هند، در سال 2016، تعداد 507 هزار و 296 نفر از نیروی کار هند به عربستان سعودی مهاجرت کرده اند.
حدود 3 میلیون شهروند هندی در عربستان سعودی زندگی می کنند.
شرکت های فناوری اطلاعات هند همه ساله به طور گسترده در قرعه کشی آمریکا برای دریافت روادید کار شرکت می کنند.
بر اساس گزارش مجله جهان کامپیوتر در آمریکا، نزدیک به 86 درصد از روادید H1-B در آمریکا برای مشاغل علوم کامپیوتر و 46 درصد از شغل های مهندسی در این کشور در اختیار هندی ها قرار می گیرد.
روادیدH1-B آمریکا که برای کارگران حرفه ای و آموزش دیده صادر می شود، نوع دیگری از روادید کار در آمریکا وجود دارد که برای انتقال کارمندان شرکت های خارجی به آمریکا مورد استفاده قرار می گیرد. این دو نوع روادید به صورت گسترده از سوی شرکت های هندی مورد استفاده قرار می گیرد.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در انتظار مرگ شوهر برای چند لقمه نان

داستان دردناک دخترانی که برای مستمری با پیرمرد‌ها ازدواج می‌کنند!

کاهش مراجعه مردم به پزشک به دلیل فقر مالی

مردم ديگر كمتر به پزشك و مراكز درماني مراجعه مي‌كنند. آنها براي اينكه بتوانند هزينه‌هاي خود را كاهش دهند، گاهي خود دست‌به‌كار مي‌شوند و بدون مراجعه به پزشك براي خود آزمايش تجويز یا با مراجعه به داروخانه‌ها تجديد نسخه مي‌كنند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر