نتیجه‌ای یافت نشد.

دادگستری سعودی: خاشقجی در خاک عربستان کشته شده

شناسه خبر: 148300 سرویس: جهان ، گوناگون يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷, ۵۳ : ۰۰ : ۰۰
دادگستری سعودی: خاشقجی در خاک عربستان کشته شده
وزارت دادگستری سعودی اعلام کرد قتل جمال خاشقجی در خاک عربستان روی داده است و پس از تکمیل تحقیقات، روند رسیدگی به این پرونده در دادگاه‌های عربستان صورت خواهد گرفت.
۵۵آنلاین :

خبرگزاری رسمی عربستان به نقل از وزیر دادگستری این کشور کشته شدن جمال خاشقجیدر سرزمین حاکمیتی عربستان رخ داده است و دادگاه‌های عربستان هنگامی که همه رویه‌ها کامل شود خود، پرونده آن را بررسی خواهند کرد.

عربستان پیشتر گفته بود خاشقجی که فردی معارض بود در دعوایی در داخلکنسولگری عربستان در استانبول مرده است. این نخستین اذعان عربستان به مرگ این روزنامه‌نگار منتقد محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی، پس از دو هفته انکار بود.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

يك كتاب مستهجن منتشر شد؟!

خانه منوچهر بديعي در كُردان معماري خاصي دارد،‌ از همان درِ حياط كه پيچ‌درپيچ به درِ خانه مي‌رسيم مي‌فهميم خانه بديعي نقشه‌راه مي‌خواهد و راه‌بلدي.

شفافیت سیاست، مانع کج فهمی عمومی

تعداد سیاستگذاری ها تحت تاثیر عوامل مختلف رسانه ای، ابهام، امنیتی بودن و غیره مورد کج فهمی واقع میشود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر