نتیجه‌ای یافت نشد.

دادگستری سعودی: خاشقجی در خاک عربستان کشته شده

شناسه خبر: 148300 سرویس: جهان ، گوناگون يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷, ۵۳ : ۰۰ : ۰۰
دادگستری سعودی: خاشقجی در خاک عربستان کشته شده
وزارت دادگستری سعودی اعلام کرد قتل جمال خاشقجی در خاک عربستان روی داده است و پس از تکمیل تحقیقات، روند رسیدگی به این پرونده در دادگاه‌های عربستان صورت خواهد گرفت.
۵۵آنلاین :

خبرگزاری رسمی عربستان به نقل از وزیر دادگستری این کشور کشته شدن جمال خاشقجیدر سرزمین حاکمیتی عربستان رخ داده است و دادگاه‌های عربستان هنگامی که همه رویه‌ها کامل شود خود، پرونده آن را بررسی خواهند کرد.

عربستان پیشتر گفته بود خاشقجی که فردی معارض بود در دعوایی در داخلکنسولگری عربستان در استانبول مرده است. این نخستین اذعان عربستان به مرگ این روزنامه‌نگار منتقد محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی، پس از دو هفته انکار بود.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

وزیر جدید بهداشت، از حرف تا عمل

دکتر نمکی به وجود امضاهای طلایی در بخش دارو تاکید داشتند و خواهان و مدعی مبارزه با این چنین رانت هایی گشتند. رانت هایی که به نظر میرسد طولانی شدن تصدی های ناپایدار و غیر مفید در وزارت بهداشت  و همچنین افزایش های بی رویه تعرفه های پزشکی بدون تغییر در کیفیت خدمات، ناشی از همین رانت مخرب در خدماتی ترین بخش دولت باشد

حال و روز نظام ادارى ايران بحرانى است.

در اين سرى به بررسى اصول نظام ادارى،شفافيت و مبارزه با فساد ميپردازيم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر