نتیجه‌ای یافت نشد.

خسارت 150 میلیارد تومانی سیل در شرق گلستان

شناسه خبر: 165914 سرویس: توسعه ، اقتصادی ، گوناگون سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷, ۲۳ : ۲۲ : ۰۰
خسارت 150 میلیارد تومانی سیل در شرق گلستان
استاندار گلستان با اشاره به برآوردهای اولیه و نخستین توسط کارشناسان حوزه‌های مختلف در استانداری، گفت: بر این اساس خسارت احتمالی سیلاب در شرق گلستان بین 100 تا 150 میلیارد تومان برآورد می‌شود.
۵۵آنلاین :

سید مناف هاشمی عصر امروز در گفت و و با خبرنگاران و اهالی رسانه شهرستان گنبدکاووس در حاشیه بازدید میدانی از پل‌های ورودی، رودخانه‌ها و سدهای این شهرستان با اشاره به اینکه تمامی تلاش‌ها برای کنترل اوضاع به صورت شبانه روزی ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: مردم تردید نکنند که تمام همت و تلاش خود را برای کاهش آسیب و مدیریت بحران به کار خواهیم بست.

وی با بیان اینکه طی 24 ساعت گذشته در شهرستان‌های گنبدکاووس و کلاله بالغ بر 220 میلی‌متر باران باریده است، افزود: این میزان با مقدار بارندگی نصف سال در این شهرستان‌ها برابری می‌کند که نشان از حجم بالای بارندگی در دو روز اخیر دارد.

استاندار گلستان با تقدیر از همکاری استان‌های سمنان و خراسان شمالی، خاطرنشان کرد: پس از تماس‌های تلفنی با استانداران این دو استان شاهد همکاری صمیمانه و همه جانبه مدیران این دو استان برای کمک به استان گلستان و کاهش آسیب سیلاب بوده‌ایم که جای قدردانی دارد.

هاشمی با اشاره به اینکه براساس برآوردهای اولیه و نخستین شکل گرفته توسط کارشناسان استانداری در حوزه‌های مختلف خسارت احتمالی را بین 100 تا 150 میلیارد تومان برآورد کرده‌ایم، گفت: طی تماس با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه از حمایت کامل دولت برای کمک به کنترل اوضاع در گلستان دلگرم شده‌ایم.

وی با بیان اینکه سازمان هلال احمر نیز در چند مرحله کمک‌های خود را با بالگرد به استان گلستان اعزام کرده است، گفت: تمام تلاش ما در میدان عمل نیز بر انحراف مسیر آب‌های روان از گنبدکاووس به سمت آق‌قلا در مزارع و زمین‌های کشاورزی است تا از ورود آب به شهرستان‌های آق‌قلا، گمیشان و بندرترکمن جلوگیری شود.


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

تاثیر ارتباطات جدید بر ابعاد زندگی بشری

قصد داریم نگاهی داشته باشیم بر تاثیرات ابزارهای ارتباطی نوین بر ابعاد مختلف زندگی بشری در عصر حاضر.

مدلینگ کودکان تجاوز به حقوق آن‌هاست

مدیر عامل انجمن حمایت از حقوق کودکان گفت: کالا شدن کودک در بازار، تجاوز به حقوق کودک است. در بسیاری از موارد حوزه مدلینگ کودکان را می‌توان با نگاهی عمیق‌تر در دسته کودک آزاری مورد بررسی قرار داد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: نامزد رهبری حزب محافظه کار بریتانیا به خاطر تریاک کشیدن در ایران عذرخواهی کرد

نامزد رهبری حزب محافظه کار بریتانیا به خاطر تریاک کشیدن در ایران عذرخواهی کرد آقای استورات گفته است: "من در یک مراسم عروسی بودم و یک نفر در اتاق وافور را دستم داد و من هم آن را کشیدم. نباید این کار را می کردم، اشتباه بود." "روری استوارت، نامزد رهبری حزب محافظه کار بریتانیا، به خاطر کشیدن تریاک در ایران عذرخواهی کرد

ویدیو : درگیری خرس و روستاییان

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر