خداحافظی اجباری نفر اول تنیس زنان ایران ازدنیای توپ و تور

شناسه خبر: 135808 سرویس: ورزشی ، گوناگون پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷, ۵۷ : ۰۹ : ۰۰
خداحافظی اجباری نفر اول تنیس زنان ایران ازدنیای توپ و تور
ساری- ایرنا- نفراول رنکینگ تنیس زنان ایران درتصمیمی غیره منتظره به خداحافظی اجباری از دنیای حرفه ای مسابقات در این رشته ورزشی تن داد.
۵۵آنلاین :

 

هنگامه عزیزی  گفت که مصدومیت شدیدی که سال ها به خاطر مسابقات از ناحیه دست داشت ، علت این تصمیمم بوده و مشکل دیگری وجود نداشته است.
وی افزود : بسیار خوشحال هستم که در اوج و زمانی که توانستم نفر نخست رنکینگ تنیس بانوان کشور را در پایان سال 96 از آن خود کنم، از دنیای حرفه ای مسابقات جدا شوم .
نفر نخست تنیس زنان که اکنون 32 سال سن دارد ، در مدت 12 سال حضور در مسابقات مهم ملی و بین المللی به همراه تیم های مختلف باشگاهی مقام قهرمانی زیادی کسب کرد که اوج این افتخارات کسب عنوان برتر رنکینگ تنیس زنان ایران بوده است.
عزیزی درپاسخ این این سئوال که واکنش فدراسیون تنیس نسبت به خداحافظی زودهنگام از مسابقات چه بوده است ، گفت : اطلاعی از فدراسیون ندارم ، اما اولویت و مهم سلامتی خودم بوده که با توجه به شرایطی که داشتم و توصیه پزشکان مبنی بر حاد شدن مصدومیت دست در صورت فشارهای زیاد مسابقات ، این تصمیم را گرفتم و به نظرم بهترین تصمیم در این مقطع بوده است.
وی اضافه کرد : اکنون قصد دارم در کسوت مربیگری در باشگاه ایثارگران آمل که تعدادی هنرجو نیز دارم ، به فعالیت خود در این سمت ادامه دهم.
سازمان لیگ تنیس در پایان سال 96 رتبه نفرات برتر حاضر در رنکینگ بزرگسالان در بخش بانوان را اعلام کرد که هنگامه عزیزی تنیسور پر افتخار آملی ، با یکهزار و 65 امتیاز و با اختلاف زیاد در صدر این رده بندی قرار گرفت.
در این رده بندی پونه طوافی از البرز با 896 امتیاز در جایگاه دوم ایستاد و غزاله ترکمن از تهران با 890 امتیار رتبه سوم جدول رده بندی را به خود اختصاص داده بودند.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

امکان پذیری و مطلوبیت هدایت نقدینگی: یک تحلیل انتقادی

چند هفته پیش در مطلب مشترکی با آقای دکتر شهرام معینی (دانشگاه اصفهان) اشاره کردیم که سیاستمداران ایرانی هر وقت می‌خواهند یک راه حل ظاهراً معقول و آسان ولی در واقع سهل و ممتنع برای مشکلات اقتصادی پیشنهاد کنند سراغ «هدایت نقدینگی سرگردان» به سمت «تولید» می‌روند. هر زمانی که تورم مساله اقتصادی کشور باشد، می‌خواهند از این هدایت برای «جذب و دفن» نقدینگی استفاده کنند (گویی نقدینگی در جایی خارج از بانک قابل هدم و دفن است) و هر زمان که مساله رکود مطرح است، می‌خواهند با آن رونق و اشتغال ایجاد کنند.

سراب «وام بدون سود»!

یکی از بانک‌ها در ترفندی تازه ادعا می‌کند تسهیلات با بهره صفر‌درصد می‌دهد

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: موتورسیکلت خودران بی ام و که با حفظ تعادل، به راحتی در مسیر حرکت می کند.

ویدیو: مرد بلوچ با دوچرخه در روستاهای چابهار کتابخانه افتتاح می کند

مرد بلوچ با دوچرخه در روستاهای چابهار کتابخانه افتتاح می کند/ در هیاهوی اخبار تلخ و بد، هنوز هم می شود مهربانی و انسانیت و اخلاق را سراغ گرفت

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر