خداحافظی اجباری نفر اول تنیس زنان ایران ازدنیای توپ و تور

شناسه خبر: 135808 سرویس: ورزشی ، گوناگون پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷, ۵۷ : ۰۹ : ۰۰
خداحافظی اجباری نفر اول تنیس زنان ایران ازدنیای توپ و تور
ساری- ایرنا- نفراول رنکینگ تنیس زنان ایران درتصمیمی غیره منتظره به خداحافظی اجباری از دنیای حرفه ای مسابقات در این رشته ورزشی تن داد.
۵۵آنلاین :

 

هنگامه عزیزی  گفت که مصدومیت شدیدی که سال ها به خاطر مسابقات از ناحیه دست داشت ، علت این تصمیمم بوده و مشکل دیگری وجود نداشته است.
وی افزود : بسیار خوشحال هستم که در اوج و زمانی که توانستم نفر نخست رنکینگ تنیس بانوان کشور را در پایان سال 96 از آن خود کنم، از دنیای حرفه ای مسابقات جدا شوم .
نفر نخست تنیس زنان که اکنون 32 سال سن دارد ، در مدت 12 سال حضور در مسابقات مهم ملی و بین المللی به همراه تیم های مختلف باشگاهی مقام قهرمانی زیادی کسب کرد که اوج این افتخارات کسب عنوان برتر رنکینگ تنیس زنان ایران بوده است.
عزیزی درپاسخ این این سئوال که واکنش فدراسیون تنیس نسبت به خداحافظی زودهنگام از مسابقات چه بوده است ، گفت : اطلاعی از فدراسیون ندارم ، اما اولویت و مهم سلامتی خودم بوده که با توجه به شرایطی که داشتم و توصیه پزشکان مبنی بر حاد شدن مصدومیت دست در صورت فشارهای زیاد مسابقات ، این تصمیم را گرفتم و به نظرم بهترین تصمیم در این مقطع بوده است.
وی اضافه کرد : اکنون قصد دارم در کسوت مربیگری در باشگاه ایثارگران آمل که تعدادی هنرجو نیز دارم ، به فعالیت خود در این سمت ادامه دهم.
سازمان لیگ تنیس در پایان سال 96 رتبه نفرات برتر حاضر در رنکینگ بزرگسالان در بخش بانوان را اعلام کرد که هنگامه عزیزی تنیسور پر افتخار آملی ، با یکهزار و 65 امتیاز و با اختلاف زیاد در صدر این رده بندی قرار گرفت.
در این رده بندی پونه طوافی از البرز با 896 امتیاز در جایگاه دوم ایستاد و غزاله ترکمن از تهران با 890 امتیار رتبه سوم جدول رده بندی را به خود اختصاص داده بودند.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بازتولید بی‌مهارتی در ساختار آموزش‌وپرورش

تجدیدنظر در مأموریت نظام آموزشی کشور به کجا رسید

مدیران کشور به دنبال قاتل بروسلی

عده ای مستقیم در حال نابودی اقتصادی ، سیاسی ، روانی جامعه هستند و مدیران کشور به نظر بیشتر دنبال قاتل بروسلی هستند تا حل معضلات کشور .

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: این بچه ها مدرسه ندارند باید بیش از سه کیلومتر را پیاده از تپه ها و دره عبور کنن

این بچه ها مدرسه ندارند باید بیش از سه کیلومتر را پیاده از تپه ها و دره عبور کنند تا به مدرسه برسند. مشکل اصلی در زمستان است که زمین گل آلود است.همچنین اجازه ندارند از گندم زارها عبور کنند.صاحب یکی از زمین ها کیف بچه ها را ازشون میگیره که دیگه از زمینش عبور نکنند

ویدیو: گریه مجری برای جدا کردن نوزادان مهاجر از والدین

مجری شبکه «ام اس ان بی سی» در #آمریکا هنگام خواندن خبر ایجاد مراکز ویژه توسط دولت #ترامپ برای نوزادانی که از والدین مهاجر خود جدا شده اند به گریه افتاد.

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان