خبر خوش تقی زاده برای بازنشستگان کشوری

شناسه خبر: 131399 سرویس: اجتماعی ، گوناگون شنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۷, ۵۶ : ۱۷ : ۰۰
خبر خوش تقی زاده برای بازنشستگان کشوری
جمشید تقی زاده، مدیرعامل صندوق بازنشستگی از پرداخت وام 4 میلیونی به 25 هزار نفر از بازنشستگان کشوری در هر ماه خبر داد.
۵۵آنلاین :

 

جمشید تقی زاده گفت: افزایش قدرت خرید بازنشستگان از اهداف صندوق در سال جاری است، در این راستا پرداخت وام ضروری قرض الحسنه می تواند به تحقق این هدف کمک شایانی کند.

وی افزود: با برنامه ریزی انجام شده در هر ماه به قریب ۲۵ هزار نفر از بازنشستگان وام چهار میلیونی تومانی، با کارمزد ۴ درصد و با اقساط ۳۶ ماهه پرداخت می گردد. مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: تاکنون وام چهار میلیون تومانی به 180 هزار نفر از بازنشستگان متقاضی  پرداخت شده  و پیش بینی می شود  تاپایان شهریورماه سال جاری این وام به حساب ٣٠٠ هزار نفر از بازنشستگان و موظفین واجدالشرایط که اسامی آنها از طریق سایت در دسترس است، واریز گردد.

بر اساس گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، تقی زاده در پایان تاکیدکرد: توجه به نیازهای اقتصادی بازنشستگان و بهبود معیشت آنان از اولویت های اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق بازشستگی کشوری است و در این زمینه برنامه هایی در دست تهیه است که در آینده اعلام خواهد شد./ 


منبع : ایران آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف
بازنشسته ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ ۱۷:۱۱
زررررررررررررشک...فکرکردم قانون همسان سازی اجرایی شده......خجالت اوراست
8 5 پاسخ دادن به این نظر
صمد ایزدی ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ ۱۷:۳۱
باسلام
من از ریاست محترم جمهوری اسلامی تقاضامندم حقوق حقه بازنشستگان تامین اجتماعی را با بازنشستگان کشوری همسانسازی نمایند چون واقعا حقوقشان پایمال گردیده است
4 9 پاسخ دادن به این نظر
۱۳۹۷/۰۱/۲۵ ۱۸:۲۹
کل مشکلمون حل شد استاد.
7 6 پاسخ دادن به این نظر
۱۳۹۷/۰۱/۲۵ ۱۹:۰۴
چقدر عالی مردم از شنیدن این خبر مسوولان راحت را
ت خواری میکنن اما مابجای دریافت حقوق هماهنگ. وام باید بگیریم وذوق هم بکنیم
5 6 پاسخ دادن به این نظر

دیدگاه 55

بیشتر

بستن راه رانت مهم‌تر است یا شفاف‌سازی رانت؟

در حدود 40 سال عمر نظام جمهوری اسلامی ایران، فقط در مقطع کوتاهی در سال 1372 و کمتر از 10 سال بین سال‌های 1381 تا 1391، ارز تک‌نرخی در کشور حاکم بوده است.

غرضی: بحث پارازیت فعلا حل نمی شود

روزنامه اعتماد با محمد غرضی، وزیر اسبق پست وتلگراف و تلفن در مورد نصب نمایشگر تشعشعات و امواج که آذری جهرمی، وزیر جوان کابینه خبر داده، گفت وگو کرده است. او معتقد است مساله پارازیت ها تا زمانی که از حوزه سیاسی به حوزه تخصصی و فنی منتقل نشود قابل حل نیست.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک!

یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک! این گردباد کوچک که بهش "شیطان شنی" هم میگن وقتی ایجاد میشه که تو یک روز گرم و خشک به هر دلیلی بخشی از زمین سریعتر از جاهای دیگه گرم بشه!

ویدیو: لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب!

لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب! تو سیل سال گذشته تو پرو 62 نفر کشته و 12000 خانه خراب شد!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر