نتیجه‌ای یافت نشد.

خبر بد مایکروسافت برای کاربران سنتی ویندوز

شناسه خبر: 165412 سرویس: فناوری ، گوناگون جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷, ۲۴ : ۲۰ : ۰۰
خبر بد مایکروسافت برای کاربران سنتی ویندوز
مایکروسافت اعلام کرده که به روز رسانی ویندوز 7 را در سال 2020 متوقف خواهد کرد، اما در عین حال برای ویندوز 10 برنامه هایی ویژه خواهد داشت که از ماه آینده اغاز خواهند شد.
۵۵آنلاین :

مایکروسافت اعلام کرده که به روز رسانی ویندوز 7 را در سال 2020 متوقف خواهد کرد، اما در عین حال برای ویندوز 10 برنامه هایی ویژه خواهد داشت که از ماه آینده اغاز خواهند شد.

شرکت مایکروسافت از شروع به ارسال اعلان هایی به کاربران ویندوز 7 در مورد مهلت نهایی به روزرسانی سیستم ها و ارتقا به ویندوز 10 ارسال کرد. بر اساس این پیام کاربران می توانند کامپیوتر قدیمی خود را به ویندوز 10 ارتقا داده یا یک محصول با ویندوز 10 جدید خریداری کنند.

اما بر اساس بیانیه مایکروسافت از هر کدام از مسیرهای ارتقاء که استفاده می کنید، قبل از ارتقاء باید تمام داده های خود را پشتیبان بگیرید.مایکروسافت در ژانویه 2020 به روزرسانیهای امنیتی دستگاههای مبتنی بر ویندوز 7 را متوقف کرد و اکنون نیز اطلاعیه داده که باید هر چه سریعتر کاربران سیستم خود را به ویندوز 10 ارتقاء دهند.  

مایکروسافت  در یک پست وبلاگی گفت: "از ماه آینده، اگر شما مشتری ویندوز 7 هستید، می توانید انتظار داشته باشید که یک اعلان در سیستم مبتنی بر  ویندوز 7 شما ظاهر شود. کاربران ویندوز 7 می توانند انتظار داشته باشند که اطلاعیه ها را "چندین بار در سال 2019" مشاهده کنند.

خبر بد مایکروسافت برای کاربران سنتی ویندوز/ از سال 2020  خبری از به روزرسانی «ویندوز7» نخواهد بود

با وجود اعلان ها، کاربران ویندوز 7 هنوز تا تاریخ ژانویه 2020 به روز رسانی های امنیتی خواهند داشت. اما بعد از ژانویه 2020، کاربران ویندوز 7 در برابر آسیب پذیری های سیستم عامل ویندوز 7  مصون نخواهند بود و شرکت مایکروسافت نمی تواند تضمینی برای مقاومت در برابر یان مشکلات ارائه دهد.

اما اگر از کاربران ویندوز 7 هستید نمی توانید مایکروسافت را سرزنش کنید، زیرا این شرکت از سال 2014 در خصوص این مشکل هشدار داده است. با همه این ها کاربران ویندوز 7 می توانند اطلاعیه ها را کاملا نادیده بگیرند و حتی می توانند اعلان ها را جوری تنظیم کنند که دیده نشوند.اما برترین ایده شاید ارتقاء ویندوز به ویندوز 10 باشد


منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نگاهی بر جوسازی‌های ضد ایرانی عربستان و امارات : بازندگانی که ادعای برنده بودن دارند

سران سعودی و اندک شرکای منطقه‌ای که برای آنها باقی مانده این روزها به جوسازی رسانه‌ای علیه ایران روی آورده‌اند تا هم شکست‌های سنگین اخیر خود در منطقه را پنهان سازند و هم با ایران هراسی خدمتی به آمریکا کرده باشند.

عیاش ها به ایران نمی آیند!

شما نام این وضعیت را چه می گذارید؟ چرخیدن چرخ های اقتصاد کند شده است، دستیابی ما به منابع ارزی محدود شده است آن هم درست در زمانی که سالانه یک میلیون جوان به بازار کار اضافه می شوند و باید طعم تلخ بیکاری را تجربه کنند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مان

شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مانع در آمریکا از این حرکت که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته به عنوان «شیرجه سوپرمن» یاد شده است.

ویدیو: زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر