نتیجه‌ای یافت نشد.

خبر بد مایکروسافت برای کاربران سنتی ویندوز

شناسه خبر: 165412 سرویس: فناوری ، گوناگون جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷, ۲۴ : ۲۰ : ۰۰
خبر بد مایکروسافت برای کاربران سنتی ویندوز
مایکروسافت اعلام کرده که به روز رسانی ویندوز 7 را در سال 2020 متوقف خواهد کرد، اما در عین حال برای ویندوز 10 برنامه هایی ویژه خواهد داشت که از ماه آینده اغاز خواهند شد.
۵۵آنلاین :

مایکروسافت اعلام کرده که به روز رسانی ویندوز 7 را در سال 2020 متوقف خواهد کرد، اما در عین حال برای ویندوز 10 برنامه هایی ویژه خواهد داشت که از ماه آینده اغاز خواهند شد.

شرکت مایکروسافت از شروع به ارسال اعلان هایی به کاربران ویندوز 7 در مورد مهلت نهایی به روزرسانی سیستم ها و ارتقا به ویندوز 10 ارسال کرد. بر اساس این پیام کاربران می توانند کامپیوتر قدیمی خود را به ویندوز 10 ارتقا داده یا یک محصول با ویندوز 10 جدید خریداری کنند.

اما بر اساس بیانیه مایکروسافت از هر کدام از مسیرهای ارتقاء که استفاده می کنید، قبل از ارتقاء باید تمام داده های خود را پشتیبان بگیرید.مایکروسافت در ژانویه 2020 به روزرسانیهای امنیتی دستگاههای مبتنی بر ویندوز 7 را متوقف کرد و اکنون نیز اطلاعیه داده که باید هر چه سریعتر کاربران سیستم خود را به ویندوز 10 ارتقاء دهند.  

مایکروسافت  در یک پست وبلاگی گفت: "از ماه آینده، اگر شما مشتری ویندوز 7 هستید، می توانید انتظار داشته باشید که یک اعلان در سیستم مبتنی بر  ویندوز 7 شما ظاهر شود. کاربران ویندوز 7 می توانند انتظار داشته باشند که اطلاعیه ها را "چندین بار در سال 2019" مشاهده کنند.

خبر بد مایکروسافت برای کاربران سنتی ویندوز/ از سال 2020  خبری از به روزرسانی «ویندوز7» نخواهد بود

با وجود اعلان ها، کاربران ویندوز 7 هنوز تا تاریخ ژانویه 2020 به روز رسانی های امنیتی خواهند داشت. اما بعد از ژانویه 2020، کاربران ویندوز 7 در برابر آسیب پذیری های سیستم عامل ویندوز 7  مصون نخواهند بود و شرکت مایکروسافت نمی تواند تضمینی برای مقاومت در برابر یان مشکلات ارائه دهد.

اما اگر از کاربران ویندوز 7 هستید نمی توانید مایکروسافت را سرزنش کنید، زیرا این شرکت از سال 2014 در خصوص این مشکل هشدار داده است. با همه این ها کاربران ویندوز 7 می توانند اطلاعیه ها را کاملا نادیده بگیرند و حتی می توانند اعلان ها را جوری تنظیم کنند که دیده نشوند.اما برترین ایده شاید ارتقاء ویندوز به ویندوز 10 باشد


منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

۱۰ گام بنیادین در کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار جدید

راه اندازی کسب و کار جدید و کارآفرینی یکی از چیزهایی است که در دهه های اخیر بیش از هر زمان دیگری مورد توجه قرار گرفته است. ب

۷ زوج دانشمندی که دنیا را تغییر دادند

هر روزه در دنیا اخبار افرادی را می‌شنویم که با علم‌شان دنیا را تغییر داده‌اند اما آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده‌اید که علم و پیشرفت و همکاری در کنار شخصی که دوستش دارید چقدر می‌تواند لذتبخش باشد؟

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مهمانان عجیب سال تحویل شبکه چهار سیما

این شبکه برای برنامه تحویل سال با گریم افرادی به عنوان سعدی، فردوسی و حافظ با آنها به گفتگو پرداخت.

ویدیو: آدم های های پر انرژی

این پیرمرد هر روز با دوچرخه اش که یک ضبط روی آن نصب کرده، توی خیابان های همدان می چرخه و موسیقی سنتی پخش می کنه تا رهگذران لذت ببرند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر