خانم‌ها،آقایان! به ورزشگاه آزادی خوش آمدید!

شناسه خبر: 193561 سرویس: توسعه ، اجتماعی ، گوناگون پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸, ۲۸ : ۱۹ : ۰۰
خانم‌ها،آقایان! به ورزشگاه آزادی خوش آمدید!
مهر ۱۳۹۸،کمی بیشتر از ۳۵۰۰ نفر به ورزشگاه آزادی رفتیم، بازی را دیدیم، شادی کردبم، گل‌ها زدیم و برگشتیم!همین اندازه ساده، خوب و حتی معمولی. نه فحشی بود، نه رفتاری زننده، نه حتی چیزی بیشتر از آنکه هر روز کنار هم در خیابان و محل کار می‌بینیم.
۵۵آنلاین :

خیلی‌ها این روزها اولویت‌های زنان را فهرست کردند، خیلی‌ها جک و متلک گفتند، خیلی‌ها گفتند همین یک بار می‌روند و بعد خسته می‌شوند و می‌بینند که خبری نیست!

به گروه اول چه می‌شود گفت جز اینکه اجازه بدهند زنان خودشان اولویت‌بندی کنند و از آن مهم‌تر برای اولویت گروه گیرم اندک و اقلیت تعیین و تکلیف نکنند.
گروه دوم که به تاسی از آن کلام کتاب‌مان،  فقط "سلام" می‌گویم.

و اما گروه سوم، دوستان! جای شما خالی، خیلی خوش گذشت، باور بفرمایید تجربه متفاوت و قشنگی بود، و البته تکرارش قطعا همچنان بی‌نظیر خواهد بود.
تصور کنید بازی حساسی باشد، گل‌ها مثل امروز سبد سبد که نخواهد بود، تصور کنید گلی حساس در وقت اضافه چقدر سرحال‌مان می‌کند.
اصلا همین امروز ورودمان شبیه گل وقت اضافه نبود؟ قبول کنید که بود.
بازی دربی را چه می‌گویید؟
 همچنان منتظر گل‌های بعدی هستیم.


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چگونه اینفلوئنسر شویم؟

واقعیت آنکه، ما نیاز داریم تا از برخی از سازوکارهای پشت پرده ستاره های اینستاگرامی آگاه شویم. این متن شاید در قسمت هایی تلخ و یا شاید هم سطحی به نظر آید ولی قصد آن صرفا ارتقاء آگاهی های عمومی درباره مسائل این روزهای ما در فضای مجازی است.

چرا رابطه آمریکا و ایران راه به جایی نمی برد؟

بعد از روی کار آمدن حسن روحانی در سال ۱۳۹۲ کمتر کسی فکر می کرد پرتلاطم ترین دوران روابط ایران و آمریکا در دوره ریاست جمهوری او اتفاق بیفتد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : «دیوار آدامس» سیاتل؛ از زباله‌دانی تا اثری هنری

ویدئو : امید داشتن عین قدرت است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر