خالق «هری پاتر» مقابل مخالفان جانی دپ ایستاد

شناسه خبر: 119640 سرویس: گوناگون جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶, ۲۹ : ۱۳ : ۰۰
خالق «هری پاتر» مقابل مخالفان جانی دپ ایستاد
جی‌.کی رولینگ از انتخاب جانی دپ برای بازی در فیلم «جانوران شگفت‌انگیز» برخلاف اتهامات مطرح شده علیه این بازیگر، دفاع کرد.
۵۵آنلاین :

جی.کی رولینگ خالق «هری پاتر» ضمن احترام به نگرانی‌های هواداران فیلم درباره اتهامات وارد شده به جانی دپ از تصمیم عوامل فیلم برای انتخاب این بازیگر دفاع کرد.

جانی دپ در جریان جدایی از امبر هرد به اعمال خشونت فیزیکی و روانی متهم شده بود. بازیگر «دزدان دریایی کارائیب» همواره این اتهامات را رد می‌کند و علاوه بر آن هنگام نهایی شدن فرایند طلاق با امبر هرد بیانیه‌ای مشترک منتشر و در آن اعلام کردند: «در این رابطه هیچگونه قصدی برای آسیب زدن به یکدیگر چه از نظر روحی چه از نظر جسمی از سوی هیچکدام از طرفین وجود نداشت.»

البته برخلاف تمام این توضیحات بسیاری از هواداران «هری پاتر» و «جانوران شگفت‌انگیز» به انتخاب جانی دپ برای بازی در نقش گلرت گریندلوالد در فیلم «جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندلوالد» اعتراض کردند.

در نهایت این اعتراضات سبب شد که جی‌.کی رولینگ واکنش نشان دهد. او اعلام کرد هر چند نگرانی‌های هواداران او و تهیه‌کنندگان را به فکر تغییر دادن بازیگر انداخت اما سرانجام به این نتیجه رسیدند که به کار با جانی دپ ادامه دهند.

رولینگ در این باره گفت: «هواداران نگرانی‌های موجهی درباره انتخاب جانی دپ و حضور او در این نقش داشتند. حتی این نگرانی‌ها سبب شد که کارگردان فیلم به فکر انتخاب بازیگر دیگری بیفتد. برای من قابل درک است که چرا برخی از ادامه کار جانی دپ ناراحت و خشمگین هستید. اما به هر روی باید به توافق و تصمیم امبر هرد و جانی دپ که خواستار حفظ حریم شخصی شده بودند احترام گذاشت. من و عوامل تولید فیلم بر اساس درکمان از شرایط تصمیم گرفتیم به همکاری با جانی دپ ادامه دهیم و از اینکه جانی دپ یکی از نقش‌های اصلی فیلم را بازی می‌کند واقعا خوشحال هستیم.»

کمپانی برادران وارنر نیز در اظهاراتی مشابه از ادامه حضور جانی دپ در فیلم خبر داد. این کمپانی بزرگ هالیوودی نیز به بیانیه‌ مشترک جانی دپ و امبر هرد استناد و اعلام کرد: «ما و عوامل تولید فیلم از تصمیم خود برای استفاده از جانی دپ در این نقش حمایت می‌کنیم.»


منبع : خبرآنلاین
برچسب ها
جانی دپ
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

حال محله هرندی، خوب خراب است.

اعتیاد در بین افراد ساکن در دروازه غار بیداد می کند و کشیدن دیوار بر دور پارک هرندی دوایی بر دردهای مردم آن منطقه نشده است.

تفاوتِ اروپا با آمریکا در مورد ایران

قدرتِ فراوان باعثِ بی تفاوتی نسبت به دیگران می شود. ریشۀ اهمیت دادن به دیگران در نیاز و وابستگی است. این یک واقعیت اجتناب ناپذیر زندگی انسان هاست. تربیت ها و آموزش های فراوانی باید صورت پذیرد و ساختارهای بی شماری بِنا شود تا قدرتِ فراوان و اخلاق نسبی ممزوج گردند. به سختی بشر بتواند قدرت، انصاف، اخلاق و راست گویی را در یک شبکه جمع کند. متاسفانه، وقتی قدرت افزایش می یابد، دیگران اهمّیت خود را از دست می دهند. درروابط بین الملل، اهمّیت دادن عمدتا اقتصادی است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اینگونه است که خرج دولت از فایده اش بیشتر میشود

ویدیو: خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت

خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت. گوردن بنکس دروازه بان تیم ملی انگلیس و فاتح جام جهانی ۱۹۶۶ در ۸۱ سالگی درگذشت. او در جام جهانی ۱۹۷۰ با مهار این ضربه سر از #پله جاودانه شد. از این نجات دروازه به عنوان یکی از بهترین سیوهای تاریخ جام های جهانی یاد می شود.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر