خالق «هری پاتر» مقابل مخالفان جانی دپ ایستاد

شناسه خبر: 119640 سرویس: گوناگون جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶, ۲۹ : ۱۳ : ۰۰
خالق «هری پاتر» مقابل مخالفان جانی دپ ایستاد
جی‌.کی رولینگ از انتخاب جانی دپ برای بازی در فیلم «جانوران شگفت‌انگیز» برخلاف اتهامات مطرح شده علیه این بازیگر، دفاع کرد.
۵۵آنلاین :

جی.کی رولینگ خالق «هری پاتر» ضمن احترام به نگرانی‌های هواداران فیلم درباره اتهامات وارد شده به جانی دپ از تصمیم عوامل فیلم برای انتخاب این بازیگر دفاع کرد.

جانی دپ در جریان جدایی از امبر هرد به اعمال خشونت فیزیکی و روانی متهم شده بود. بازیگر «دزدان دریایی کارائیب» همواره این اتهامات را رد می‌کند و علاوه بر آن هنگام نهایی شدن فرایند طلاق با امبر هرد بیانیه‌ای مشترک منتشر و در آن اعلام کردند: «در این رابطه هیچگونه قصدی برای آسیب زدن به یکدیگر چه از نظر روحی چه از نظر جسمی از سوی هیچکدام از طرفین وجود نداشت.»

البته برخلاف تمام این توضیحات بسیاری از هواداران «هری پاتر» و «جانوران شگفت‌انگیز» به انتخاب جانی دپ برای بازی در نقش گلرت گریندلوالد در فیلم «جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندلوالد» اعتراض کردند.

در نهایت این اعتراضات سبب شد که جی‌.کی رولینگ واکنش نشان دهد. او اعلام کرد هر چند نگرانی‌های هواداران او و تهیه‌کنندگان را به فکر تغییر دادن بازیگر انداخت اما سرانجام به این نتیجه رسیدند که به کار با جانی دپ ادامه دهند.

رولینگ در این باره گفت: «هواداران نگرانی‌های موجهی درباره انتخاب جانی دپ و حضور او در این نقش داشتند. حتی این نگرانی‌ها سبب شد که کارگردان فیلم به فکر انتخاب بازیگر دیگری بیفتد. برای من قابل درک است که چرا برخی از ادامه کار جانی دپ ناراحت و خشمگین هستید. اما به هر روی باید به توافق و تصمیم امبر هرد و جانی دپ که خواستار حفظ حریم شخصی شده بودند احترام گذاشت. من و عوامل تولید فیلم بر اساس درکمان از شرایط تصمیم گرفتیم به همکاری با جانی دپ ادامه دهیم و از اینکه جانی دپ یکی از نقش‌های اصلی فیلم را بازی می‌کند واقعا خوشحال هستیم.»

کمپانی برادران وارنر نیز در اظهاراتی مشابه از ادامه حضور جانی دپ در فیلم خبر داد. این کمپانی بزرگ هالیوودی نیز به بیانیه‌ مشترک جانی دپ و امبر هرد استناد و اعلام کرد: «ما و عوامل تولید فیلم از تصمیم خود برای استفاده از جانی دپ در این نقش حمایت می‌کنیم.»


منبع : خبرآنلاین
برچسب ها
جانی دپ
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

جمعیت مستعد مهاجرت از تهران

ساکنان تهران به‌خاطر چالش‌های ۱۰ گانه که مهم‌ترین آنها شامل «ترافیک و آلودگی»، «دو قطبی امکانات شهری» و «تراکم جمعیت» است، تمایل بالا به مهاجرت از پایتخت پیدا کرده‌اند. نتایج یک نظرسنجی توسط شهرداری نشان می‌دهد ۵۸ درصد از شهروندان شرکت‌کننده در نظرسنجی به علت مشکلات سکونتی در پایتخت تمایل به ترک تهران دارند. استعداد مهاجرت در مناطق جنوبی تهران تا ۷۰ درصد نیز می‌رسد. ساکنان بالای شهر رضایت بیشتری از «محله» خود نسبت به ساکنان مناطق فقیرنشین دارند؛ اما همگی تقریبا به یک اندازه از «زندگی در تهران» ناراضی هستند.

حل مشکلات بحرانی در ٧ گـام

مهارت‌های حل مسأله کمک می‌کند با مشکلات روزمره و شرایط بحرانی زندگی منطقی برخورد کنیم

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: متهم ردیف اول پرونده موسسه مالی ثامن الحجج کیست؟

ویدیو: نظر کدخدایی درباره ورود بانوان به ورزشگاه

نظر کدخدایی درباره ورود بانوان به ورزشگاه ها: اگر مسئولین امکانات را فراهم کنند، اشکالی ندارد خانم ها به ورزشگاه بروند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر