نتیجه‌ای یافت نشد.

حیله شیطانی زن خانه‌دار زندگی دختر جوان را به تباهی کشاند!

شناسه خبر: 177427 سرویس: اجتماعی ، گوناگون دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸, ۱۲ : ۲۱ : ۰۰
حیله شیطانی زن خانه‌دار زندگی دختر جوان را به تباهی کشاند!
در حالی که من حتی نتوانستم لباس مناسبی به تن کنم و هنوز حیران بودم، مادر بهناز مرا با آن پسر جوان ناشناس راهی یک اتاق کرد تا با هم آشنا شویم.
۵۵آنلاین :
در بد مخمصه‌ای گیر افتاده بودم. راه فراری نداشتم مات و مبهوت به آن جوان تازه وارد می‌نگریستم حتی فرصت پوشیدن یک مانتو را هم نیافتم فقط یک لحظه خودم را با آن جوان ناشناس تنها دیدم و ...

 دختر دبیرستانی که اشک‌های ندامت پهنای صورتش را پوشانده بود، در حالی که دستانش از شدت استرس و آینده بر باد رفته اش می‌لرزید، در خلوت اتاق مشاور رازی را فاش کرد که رنگ از رخسار مادرش نیز پرید.
 
او که مدعی بود با دسیسه شیطانی مادر یکی از دوستانش در دام جوانی هوسباز گرفتار شده است، درباره این ماجرای تلخ به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری آبکوه مشهد گفت: از روزی که وارد مقطع دوم متوسطه شدم خیلی احساس تنهایی می‌کردم چرا که تک فرزند خانواده بودم و پدر و مادرم نیز گرفتار کار و مشغله‌های خودشان بودند.
 
دبیرستان در نزدیکی منزلمان قرار داشت به طوری که از آشپزخانه منزل به وضوح دیده می‌شد. دوستان زیادی نداشتم و همواره خودم را با کار‌های خانه یا گوشی تلفن همراهم سرگرم می‌کردم. با همکلاسی هایم نیز رابطه دوستانه نداشتم، اما روزی نگاه‌های جذاب و دوست داشتنی «بهناز» در زنگ تفریح مدرسه مرا مجذوب خودش کرد.
 
نمی‌دانم چرا عاشق ظاهر جذاب بهناز شدم و خیلی زود با او طرح دوستی ریختم. او نیز مانند من تک فرزند است، اما مدعی بود که رابطه بسیار دوستانه و نزدیکی با مادرش دارد به گونه‌ای که هیچ رازی را از او پنهان نمی‌کند و همواره با مادرش به درد دل می‌پردازد.
خلاصه در میان همین گفت‌وگو‌ها فهمیدم مادر خانه دار بهناز که مدتی قبل از همسرش طلاق گرفته است وضعیت مالی خوبی ندارد این در حالی بود که پدر و مادر من از نظر اقتصادی وضعیت بسیار خوبی داشتند و من در رفاه زندگی می‌کردم.
 
از این موضوع رنج می‌بردم و دوست داشتم به نوعی به بهناز کمک کنم این بود که با مشورت پدر و مادرم قرار شد برای بهناز جشن تولد باشکوهی در منزلمان برگزار کنیم تا این گونه غافلگیر شود.
 
مادر بهناز را یکی دو بار در مدرسه دیده بودم و زن موجهی به نظر می‌رسید. خلاصه این جشن در روز تولد بهناز برگزار شد و دوستی من و او که با چشمانی حیرت زده نگاهم می‌کرد، عمیق‌تر شد. پدر و مادرم از این که دوست خوبی پیدا کرده بودم خوشحال بودند تا این که آن حادثه شوم رخ داد.
 
روزی مادر بهناز با مادرم تماس گرفت و با چرب زبانی و تعریف و تمجید‌های بی حد و حساب از مادرم خواست تا برای جبران جشن تولدی که برای بهناز گرفته بودیم آن‌ها هم جشنی دو نفره برای من در منزلشان برگزار کنند. بالاخره مادرم را قانع کرد تا من به تنهایی به منزلشان بروم، اما باز هم مادرم مرا تا منزل آن‌ها برد و در حالی که دستم را به دست بهناز می‌داد، خداحافظی کرد تا شب دوباره به منزل مادر بهناز بیاید و مرا به خانه بازگرداند.
 
آن روز خیلی خوشحال بودم و با پیشنهاد و اصرار مادر بهناز با لباس راحتی روی مبل نشستم تا به قول خودشان راحت باشم! هنوز ساعتی از این ماجرا نگذشته بود که زنگ خانه آن‌ها به صدا درآمد. مادر بهناز در برابر نگاه‌های نگران و سوال برانگیزم گفت: نگران نباش دوست بهناز است.
 
ناگهان دو پسر جوان حدود ۱۸ ساله وارد اتاق شدند. بهناز در حالی که فریاد می‌زد «سورپرایز!» به طرف یکی از آن دو رفت و به او دست داد. او مرا نیز به جوان دیگر معرفی کرد. در حالی که من حتی نتوانستم لباس مناسبی به تن کنم و هنوز حیران بودم، مادر بهناز مرا با آن پسر جوان ناشناس راهی یک اتاق کرد تا با هم آشنا شویم.
 
هیچ راه فراری نداشتم و در بد مخمصه‌ای گیر افتاده بودم. بالاخره آن شب اتفاقی افتاد که آینده ام را به تباهی کشید. مادرم از رنگ پریده رخسارم متوجه ماجرا شد و مرا به کلانتری آورد، اما‌ای کاش ...

شایان ذکر است، پرونده این دختر نوجوان به دستور سرگرد محمدی (رئیس کلانتری آبکوه) به مراجع قضایی ارسال شد.

منبع : فرارو
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چرا برخی کارآفرین می‌شوند و برخی رانت جو؟

پیگیری اخبار دادگاه‌های اقتصادی و رسیدگی به پرونده‌های جرائم مالی، این سؤال مهم را در اذهان شکل می‌دهد که چرا برخی از کسانی که در گذشته مفتخر به عناوینی مانند کارآفرین نمونه یا صادر کننده برتر و نظایر آن بودند، امروز به عنوان متهم در دادگاه حاضر شده‌اند؟

معمای جغرافیای سیاسی

در دنیایی که در آن بازارهای مالی جهانی، اینترنت پرسرعت 5G و جنگ سایبری وجود دارد، هنوز جغرافیا حکمرانی می‌کند. دو مسیر دریایی در تنگه هرمز که پهنای هر کدام به دو مایل می‌رسد، کلید ورود به خلیج فارس و تقریباً نصف ذخایر کشف شده و ظرفیت تولید نفت جهان را در دست دارند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر