حمله مجدد رئیس‌جمهور آمریکا به هیلاری کلینتون

شناسه خبر: 117995 سرویس: سیاست شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶, ۲۶ : ۲۲ : ۰۰
حمله مجدد رئیس‌جمهور آمریکا به هیلاری کلینتون
دونالد ترامپ در پیامی در صفحه کاربری خود در توئیتر، هیلاری کلینتون را «بدترین و بزرگترین بازنده در تاریخ» خواند.
۵۵آنلاین :

 دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، بار دیگر به هیلاری کلینتون، نامزد سابق حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، حمله کرد و او را «بدترین و بزرگترین بازنده تاریخ» خواند. رئیس جمهور آمریکا همچنین خطاب به کلینتون گفت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 با وی رقابت کند.

رئیس جمهور آمریکا در پیامی در صفحه کاربری خود در توئیتر نوشت: «او نمی‌تواند (رقابت را) رها کند، که البته برای حزب جمهوری‌خواه مطلوب است. هیلاری! زندگی خودت را بکن و 3 سال بعد بار دیگر شانس خود را امتحان کن.»

پیشتر، هیلاری کلینتون که در رای‌گیری مردمی پیروز انتخابات سال 2016 شد ولی در آرای الکترال مغلوب ترامپ گردید، مشروعیت نتایج این انتخابات را به چالش کشیده بود.

هیلاری کلینتون در یک مصاحبه ادعا کرد دخالت روسیه در انتخابات آمریکا یکی از «بزرگترین عواملی بود که نتایج این انتخابات را رقم زد».

وی همچنین ادعا کرد اقدامات جمهوری‌خواهان مانند وضع قوانینی که همراه داشتن مدارک شناسایی برای رای‌دهندگان را اجباری می‌کرد، نتایج انتخابات را تحت‌الشعاع قرار داده است؛ زیرا این قوانین، رای دادن را برای دموکرات‌ها دشوار کرده است.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ایران تشنه است...

باید بدانید که خشکسالی،تنها یک سال خشک نیست و تعریفی فراتر از این حرف ها دارد.جالب آنکه خشکسالی اصلا واژه درستی برای تعریف این وضعیت به شمار نمی رود و عبارت علمی و دقیق آن «دوره کم‌آبی» است.

ایران پیرتر و پیرتر می شود.

دولت با دادن تسهیلات به خانواده ها، ساختن مدارس، پیش بینی کار و مسکن به استقبال جمعیت جدید برود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: دفاع دکتر ظریف از ایران را ببینید

کسانی که او را به جاسوسی و خیانت متهم کردند، در فرودگاه با لنگه کفش به استقبالش رفتند، در توئیتر فحش نثارش کردند خوب این ویدئو را ببینند. خیانت گاهی سست کردن زانوی وفاداران راستین این کشور است که نتیجه اش می شود رضایت و لبخند دشمن. جای خادم و خائن در این کشور بارها عوض شده ... و باز هم می شود.

ویدیو: صحنه ای دردناک از دویدن مردم برای خرید گوشت یخ زده در یکی از هایپر استارهای شیرا

صحنه ای دردناک از دویدن مردم برای خرید گوشت یخ زده در یکی از هایپر استارهای شیراز ▪️مسئولان! اگه خواب نیستید؛ ببینید مردم برای تامین کالای اساسی شون اینطور می دوند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر