حمله مجدد رئیس‌جمهور آمریکا به هیلاری کلینتون

شناسه خبر: 117995 سرویس: سیاست شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶, ۲۶ : ۲۲ : ۰۰
حمله مجدد رئیس‌جمهور آمریکا به هیلاری کلینتون
دونالد ترامپ در پیامی در صفحه کاربری خود در توئیتر، هیلاری کلینتون را «بدترین و بزرگترین بازنده در تاریخ» خواند.
۵۵آنلاین :

 دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، بار دیگر به هیلاری کلینتون، نامزد سابق حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، حمله کرد و او را «بدترین و بزرگترین بازنده تاریخ» خواند. رئیس جمهور آمریکا همچنین خطاب به کلینتون گفت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 با وی رقابت کند.

رئیس جمهور آمریکا در پیامی در صفحه کاربری خود در توئیتر نوشت: «او نمی‌تواند (رقابت را) رها کند، که البته برای حزب جمهوری‌خواه مطلوب است. هیلاری! زندگی خودت را بکن و 3 سال بعد بار دیگر شانس خود را امتحان کن.»

پیشتر، هیلاری کلینتون که در رای‌گیری مردمی پیروز انتخابات سال 2016 شد ولی در آرای الکترال مغلوب ترامپ گردید، مشروعیت نتایج این انتخابات را به چالش کشیده بود.

هیلاری کلینتون در یک مصاحبه ادعا کرد دخالت روسیه در انتخابات آمریکا یکی از «بزرگترین عواملی بود که نتایج این انتخابات را رقم زد».

وی همچنین ادعا کرد اقدامات جمهوری‌خواهان مانند وضع قوانینی که همراه داشتن مدارک شناسایی برای رای‌دهندگان را اجباری می‌کرد، نتایج انتخابات را تحت‌الشعاع قرار داده است؛ زیرا این قوانین، رای دادن را برای دموکرات‌ها دشوار کرده است.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

کاخ هخامنشی چرخاب در برازجان

در سال1350خورشیدی،به گونه‌ای ناگهانی و به هنگام کشیدن کانال آب از برازجان به بوشهر در اثر برخورد بیل مکانیکی،شالی‌ستونی در قشری از گل و لای پیدا شد و

آدرس بازندگان بازار دوم دلار

راه‌اندازی بازار دوم دلار اگرچه آرامش را به بازار ارز برگرداند و باعث توقف روند صعودی دلار شد اما برای رانت‌خواران دلار ۴۲۰۰ تومانی خبر خوبی نبود. چرا که آنان را از خوان گسترده رانت محروم کرد و به همین دلیل جوسازی آنان برای بازگشت به سر سفره «تقسیم دلار و سکه ارزان» ادامه دارد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: واژگونی تریلر و واکنش عجیب مردم!!

واژگونی تریلر و واکنش عجیب مردم!! باید از خودمان شروع کنیم.

ویدیو: بررسی ابعاد حقوقی دریای خزر

تا زمانی تحدید حدود دریای خزر نهایی نشود ایران از درصد اعلامی اش ( حدود ۲۰٪ ) صیانت می کند. تا کشورهای دیگر مبادرت به اکتشاف و بهره برداری از منابع انرژی نکند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر