حمله مجدد رئیس‌جمهور آمریکا به هیلاری کلینتون

شناسه خبر: 117995 سرویس: سیاست شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶, ۲۶ : ۲۲ : ۰۰
حمله مجدد رئیس‌جمهور آمریکا به هیلاری کلینتون
دونالد ترامپ در پیامی در صفحه کاربری خود در توئیتر، هیلاری کلینتون را «بدترین و بزرگترین بازنده در تاریخ» خواند.
۵۵آنلاین :

 دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، بار دیگر به هیلاری کلینتون، نامزد سابق حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، حمله کرد و او را «بدترین و بزرگترین بازنده تاریخ» خواند. رئیس جمهور آمریکا همچنین خطاب به کلینتون گفت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 با وی رقابت کند.

رئیس جمهور آمریکا در پیامی در صفحه کاربری خود در توئیتر نوشت: «او نمی‌تواند (رقابت را) رها کند، که البته برای حزب جمهوری‌خواه مطلوب است. هیلاری! زندگی خودت را بکن و 3 سال بعد بار دیگر شانس خود را امتحان کن.»

پیشتر، هیلاری کلینتون که در رای‌گیری مردمی پیروز انتخابات سال 2016 شد ولی در آرای الکترال مغلوب ترامپ گردید، مشروعیت نتایج این انتخابات را به چالش کشیده بود.

هیلاری کلینتون در یک مصاحبه ادعا کرد دخالت روسیه در انتخابات آمریکا یکی از «بزرگترین عواملی بود که نتایج این انتخابات را رقم زد».

وی همچنین ادعا کرد اقدامات جمهوری‌خواهان مانند وضع قوانینی که همراه داشتن مدارک شناسایی برای رای‌دهندگان را اجباری می‌کرد، نتایج انتخابات را تحت‌الشعاع قرار داده است؛ زیرا این قوانین، رای دادن را برای دموکرات‌ها دشوار کرده است.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

زندگی عادی، حق مسلم ماست

زندگی عادی نه با عزت در تضاد است و نه با منافع ملی و مگر این همه انسان که در کشورهای مختلف جهان، زندگی عادی دارند و بدون استرس های ملی زندگی می کنند، عزت ندارند و به فکر منافع شان نیستند؟!

تلاقي:برخورد نسل ها

اينكه كشور در شرايطي به سر ميبرد كه عملا در داخل،عنصرهاي تقويت كننده ي جامعه،يعني جوانان،چنان در سرخوردگي به سر ميبرند كه ديگر نبايد انتظار داشت شعار و آرمان گرايي،عامل تحرك پذيري و حضور هميشگي آنان در صحنه هاي سياسي و اجتماعي باشد،بايداين نكته را به ما بفهماند كه ما با نسل هايي مواجه هستيم كه هيچ دغدغه اي جز تامين خواسته هاي زندگي روزمره خود ندارند.حق هم دارند!

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: محل سقوط بوئینگ ۷۳۷ کوبا

تصاویر مردم محلی از محل سقوط بوئینگ ٧٣٧ كوبا در اطراف فرودگاه خوزه مارتی هاوانا

ویدیو: آب شرب در منطقه دشتیاری چابهار

آب شرب در منطقه دشتیاری چابهار از ویدئوهای پربازدید روزهای اخیر در شبکه های مجازی

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان