حمله مجدد رئیس‌جمهور آمریکا به هیلاری کلینتون

شناسه خبر: 117995 سرویس: سیاست شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶, ۲۶ : ۲۲ : ۰۰
حمله مجدد رئیس‌جمهور آمریکا به هیلاری کلینتون
دونالد ترامپ در پیامی در صفحه کاربری خود در توئیتر، هیلاری کلینتون را «بدترین و بزرگترین بازنده در تاریخ» خواند.
۵۵آنلاین :

 دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، بار دیگر به هیلاری کلینتون، نامزد سابق حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، حمله کرد و او را «بدترین و بزرگترین بازنده تاریخ» خواند. رئیس جمهور آمریکا همچنین خطاب به کلینتون گفت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 با وی رقابت کند.

رئیس جمهور آمریکا در پیامی در صفحه کاربری خود در توئیتر نوشت: «او نمی‌تواند (رقابت را) رها کند، که البته برای حزب جمهوری‌خواه مطلوب است. هیلاری! زندگی خودت را بکن و 3 سال بعد بار دیگر شانس خود را امتحان کن.»

پیشتر، هیلاری کلینتون که در رای‌گیری مردمی پیروز انتخابات سال 2016 شد ولی در آرای الکترال مغلوب ترامپ گردید، مشروعیت نتایج این انتخابات را به چالش کشیده بود.

هیلاری کلینتون در یک مصاحبه ادعا کرد دخالت روسیه در انتخابات آمریکا یکی از «بزرگترین عواملی بود که نتایج این انتخابات را رقم زد».

وی همچنین ادعا کرد اقدامات جمهوری‌خواهان مانند وضع قوانینی که همراه داشتن مدارک شناسایی برای رای‌دهندگان را اجباری می‌کرد، نتایج انتخابات را تحت‌الشعاع قرار داده است؛ زیرا این قوانین، رای دادن را برای دموکرات‌ها دشوار کرده است.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

از کانادا تا روستايي نزديک چابهار

گفت‌وگو با خير مدرسه‌ساز ايراني ساکن کانادا که در چابهار مدرسه مي‌سازد

آشنایی با خانگل هنرمند کرمانج

او یکی از چندین و چند هنرمند شمال خراسان است که به معنای واقعی کشف نشد و استعداد و توانایی‌اش تلف شد. محدودیت‌هایی که در طول این سال‌ها برای زنان وجود داشته، ظلم بزرگی به رشد و دیده شدن خانگل و سایر زنان هنرمند کرده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: بدون شرح

ویدیو: شعر خوانی پیرمرد کشاورز برای وزیر کشاورزی

یک پیرمرد خطاب به وزیر کشاورزی نهیب می زند؛ از گرانی گوجه شروع می کند و می گوید روزگار خیلی بدی شده، چون دختران و پسران بدخواه مادران و پدران شان شده اند و عاقبت روی دوش وزیر می زند و می گوید خودتون می دونید و مملکت تون!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر