حمله جنگنده اسرائیلی به موضع ارتش سوریه

شناسه خبر: 96180 سرویس: سیاست پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۱۶ : ۱۰ : ۰۰
حمله جنگنده اسرائیلی به موضع ارتش سوریه
منابع سوری از حمله یک جنگنده اسرائیلی به یک پایگاه وابسته به ارتش سوریه در قنیطره خبر دادند.
۵۵آنلاین :

منابع سوری از حمله یک جنگنده اسرائیلی به یک پایگاه وابسته به ارتش سوریه در قنیطره خبر دادند.

خبرنگار شبکه المیادین گزارش داد که جنگنده‌ اسرائیلی یک پایگاه نظامی ارتش سوریه در شهر قنیطره را مورد هدف قرار داد.

یک منبع سوری نیز عنوان داشت که جنگنده اسرائیلی مذکور با استفاده از یک فروند موشک ساختمان‌های مسکونی را در شهر البعث واقع در قنیطره مورد هدف قرار داد.

این منبع در ادامه افزود: جنگنده اسرائیلی بر فراز منطقه ظهر الخوین واقع در بخش اشغالی بلندی‌های جولان سوریه به پرواز درآمد و محل مورد نظر را هدف قرار داد.

منابع میدانی نیز اعلام کردند که جنگنده F16 یک فروند موشک از بلندی‌های اشغالی جولان به سمت هدف مورد  نظر در قنیطره پرتاب کرد.

ارتش رژیم صهیونیستی با تایید این خبر اعلام کرد که این اقدام در واکنش به پرتاب یک خمپاره از سوی حومه قنیطره واقع در جنوب غرب سوریه به سمت بلندی‌های اشغالی جولان صورت گرفت.

روز چهارشنبه نیز به دنبال یک حمله موشکی به شهر ایلات واقع در جنوب فلسطین اشغالی صدای آژیر خطر در سراسر این شهر به صدا درآمد.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چشم ترامپ به پومپئو و بولتون

سرانجام گمانه زنی ها به حقیقت پیوست و جان بولتون نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل به جای مک مستر به عنوان متصدی سمت مشاور امنیت ملی ترامپ معرفی شد. با توجه به اینکه اخیرا نیز پومپئو به جای تیلرسون وزیر امور خارجه آمریکا شده بسیاری تاکید دارند که تیم تهاجمی ترامپ تکمیل شده که افزایش بودجه نظامی آمریکا حلقه تکمیلی آن است. حال این سوال مطرح می شود که ترامپ با این اقدامات چه اهدافی را دنبال می کند و چرا به دنبال چینش چنین تیمی است؟

قفل‌هاي دروازه فساد

در رسانه‌هاي عمومي و اجتماعي در سال جاري، ادعاهاي مختلفي درباره فساد در صندوق‌هاي بازنشستگي، به‌ويژه سازمان تأمين اجتماعي و صندوق بازنشستگي کشوري، منتشر شده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

شان پن برای هدف قرار دادن ترامپ، رمان نوشت

شان پن در رمانی با عنوان «باب هانی تنها کسی که کار کرد» به ماجراهای روز دنیا پرداخته و با نقد دونالد ترامپ و توجه به جنبش «من هم همین طور»، به تجربه درگیر شدنش در ماجرای ال چاپو، سلطان مواد مخدر هم اشاره کرده است.

ویدیو: تبریک متفاوت نوروز توسط سفیر آلمان در ایران

اقدام جالب سفیر آلمان در تهران؛ تبریک نوروز به زبان فارسی با خواندن شعری از حافظ، کنار سفره هفت سین

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان