حمله جنگنده اسرائیلی به موضع ارتش سوریه

شناسه خبر: 96180 سرویس: سیاست پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵, ۱۶ : ۱۰ : ۰۰
حمله جنگنده اسرائیلی به موضع ارتش سوریه
منابع سوری از حمله یک جنگنده اسرائیلی به یک پایگاه وابسته به ارتش سوریه در قنیطره خبر دادند.
۵۵آنلاین :

منابع سوری از حمله یک جنگنده اسرائیلی به یک پایگاه وابسته به ارتش سوریه در قنیطره خبر دادند.

خبرنگار شبکه المیادین گزارش داد که جنگنده‌ اسرائیلی یک پایگاه نظامی ارتش سوریه در شهر قنیطره را مورد هدف قرار داد.

یک منبع سوری نیز عنوان داشت که جنگنده اسرائیلی مذکور با استفاده از یک فروند موشک ساختمان‌های مسکونی را در شهر البعث واقع در قنیطره مورد هدف قرار داد.

این منبع در ادامه افزود: جنگنده اسرائیلی بر فراز منطقه ظهر الخوین واقع در بخش اشغالی بلندی‌های جولان سوریه به پرواز درآمد و محل مورد نظر را هدف قرار داد.

منابع میدانی نیز اعلام کردند که جنگنده F16 یک فروند موشک از بلندی‌های اشغالی جولان به سمت هدف مورد  نظر در قنیطره پرتاب کرد.

ارتش رژیم صهیونیستی با تایید این خبر اعلام کرد که این اقدام در واکنش به پرتاب یک خمپاره از سوی حومه قنیطره واقع در جنوب غرب سوریه به سمت بلندی‌های اشغالی جولان صورت گرفت.

روز چهارشنبه نیز به دنبال یک حمله موشکی به شهر ایلات واقع در جنوب فلسطین اشغالی صدای آژیر خطر در سراسر این شهر به صدا درآمد.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

دروکردن قدرت با دوچرخه در نیویورک

روز گذشته قدرتمندترین و محبوب‌ترین سیاست‌مدار حزب دموکرات آمریکا با دوچرخه در شهر نیویورک رکاب زده و خود را به یکی از محله‌های فقیرنشین به نام کوئینز رساند تا کیفیت و ایمنی مسیر دوچرخه‌سواری را در راهبردی‌ترین شهر آمریکا از نزدیک بررسی کند؛ اقدامی که بازتاب‌های گسترده رسانه‌ای داشت.

۷ توصیه اقتصادی به دولت

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز یکشنبه در نشستی که با دعوت ایشان از رئیس‌جمهوری و اعضای هیات دولت برگزار شد، با تاکید بر توانایی کشور برای عبور از مشکلات اقتصادی با برخورداری از روحیه انقلابی و مجاهدت، کار و تلاش شبانه‌روزی مسوولان و همکاری و همراهی آحاد مردم، شرایط و الزامات استمرار پیشرفت و حرکت پرشتاب به سمت اهداف را بیان کردند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک!

یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک! این گردباد کوچک که بهش "شیطان شنی" هم میگن وقتی ایجاد میشه که تو یک روز گرم و خشک به هر دلیلی بخشی از زمین سریعتر از جاهای دیگه گرم بشه!

ویدیو: لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب!

لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب! تو سیل سال گذشته تو پرو 62 نفر کشته و 12000 خانه خراب شد!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر