حمله تند مشاور فرمانده سپاه به علی مطهری: آن‌قدر زمان‌شناس بودید که حاضر به حضور در جبهه نشدید

شناسه خبر: 94916 سرویس: سیاست يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵, ۵۲ : ۲۲ : ۰۰
حمله تند مشاور فرمانده سپاه به علی مطهری: آن‌قدر زمان‌شناس بودید که حاضر به حضور در جبهه نشدید
مشاور رسانه‌ای و فرهنگی فرمانده کل سپاه به اظهارات اخیر علی مطهری واکنش نشان داد.
۵۵آنلاین :

 مشاور رسانه‌ای و فرهنگی فرمانده کل سپاه به اظهارات اخیر علی مطهری واکنش نشان داد.

حمیدرضا مقدم‌فر مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده کل سپاه در واکنش به اظهارات علی مطهری درباره رزمایش موشکی، این بیانات نائب رئیس‌مجلس را «غیرمعقول» توصیف کرد و گفت: آقای علی‌ مطهری که سخن از موقع‌شناسی می‌‌گوید آنقدر زمان‌شناس است که در طول هشت سال جنگ تحمیلی رژیم بعث علیه ایران حاضر به حضور در جبهه‌ها برای دفاع از دین و وطن و ناموس ایران نشد!

وی افزود: احتمال می‌دهم آقای مطهری در دوران دفاع مقدس هم بر اساس همین تئوری‌های زمان‌شناسانه خود معتقد بوده است که فعلاً زمان مقابله با صدام و موشک‌پرانی و خمپاره‌اندازی به سمت او نیست؛ لذا ترجیح می‌داده صدام پس از چند صباحی ایران را تصرف و دور افتخاری هم در استانهای کشور بزند و پس از آن اگر حالی و رمقی بود و تئوری‌های من‌درآوردی دیگری به ذهن مبارکشان نیامد، احتمالاً اسلحه‌ای هم به دست بگیرند.

این کارشناس مسائل سیاسی و فرهنگی با بیان اینکه انسان با مشاهده اظهارات شاذ آقای مطهری که نائب رئیس مجلس هم هست، به حال این مجلس که شان اش «عصاره ملت» است، افسوس می‌خورد، خاطرنشان کرد: جناب مطهری علیرغم عدم بهره از هوش و درایت کافی برای عهده‌داری مسئولیتهایی که با سرنوشت یک ملت سر و کار دارد، با قرار گرفتن پشت نام و آوازه رفیع استاد شهید مرتضی مطهری و با استفاده از این رانت‌ به موقعیت و منصب رسیده و برای تمایلات شهرت‌طلبانه خود اظهاراتی به زبان جاری می‌کند که با مولفه‌های امنیت یک ملت در تعارض است.

مقدم‌فر با اشاره به حدیث "کونوا لنا زینا و لا تکونوا علینا شینا" از امام صادق(ع)، اضافه کرد: دوستداران آیت‌الله شهید مرتضی مطهری حقیقتاً امروز غصه‌دارند که فرزند آن شهید بزرگوار به سبب مواضع و اظهارات خود نه تنها زینت پدر نشده بلکه برای ایشان مایه «شین» شده است.

وی افزود: حرف‌ها و تفکرات علی مطهری اختلاف قابل توجهی با مرحوم پدرش دارد اما با استفاده از پوشش آن بزرگ‌مرد برای خودش مصونیت کاذب ساخته است.

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده کل سپاه در پایان تاکید کرد: از نمایندگان محترم مجلس و بویژه رئیس محترم مجلس شورای اسلامی انتظار داریم نه به خاطر آقای علی مطهری، بلکه به خاطر شان و جایگاه و حرمت این مجلس که بناست عصاره ملت باشد، او را راهنمایی و هدایت کنند تا بیش از این مایه خسارت به خانه ملت نشود.


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف
مقدم ۱۳۹۵/۱۱/۰۴ ۰۶:۱۲
اقای مفدم فر یکسری امثال اقای مطهری یا نمیفهند یا خودشونو زد بخواب و از خط خارج شدن اگر شهید مطهری زنده بود دو تا سیلی به این پسرش که ناخلف شده میزد که انقدر تو جامعه تنش درست نکونه
24 26 پاسخ دادن به این نظر

دیدگاه 55

بیشتر

کتابهای درسی ایران، کودکان را تن‌پرور بار میاورد

تحلیلی بر مقایسه محتوای کتاب اول دبستان سه کشور ایران، چین و آلمان

نقش تاریخ‌ساز بدن در زیست‌شناسی اجتماعی امروز

اگر از نظر تبارشناسی به تاریخ مفهوم بدن در دوران پیشامدرن در طب بقراطی نگاه کنیم، بدن تابع طبایع، انعطاف‌پذیر در مقابل تأثیرات محیط طبیعی و حتی نیروهای نامحسوس سماواتی در نظر گرفته می‌شد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است

ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است او عاشق مسی و رونالدو است و سعی کرده فنون هر دو را ترکیب کرده و در مهارت خود تلفیق کند.

ویدیو: ایجاد جاده اختصاصی برای ماهی های سالمون

ایجاد جاده اختصاصی برای ماهی های سالمون برای عبور از موانع و سد، تا بتوانند در بالادست به راحتی تخم ریزی کنند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر