نتیجه‌ای یافت نشد.

حمله تند مشاور فرمانده سپاه به علی مطهری: آن‌قدر زمان‌شناس بودید که حاضر به حضور در جبهه نشدید

شناسه خبر: 94916 سرویس: سیاست يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵, ۵۲ : ۲۲ : ۰۰
حمله تند مشاور فرمانده سپاه به علی مطهری: آن‌قدر زمان‌شناس بودید که حاضر به حضور در جبهه نشدید
مشاور رسانه‌ای و فرهنگی فرمانده کل سپاه به اظهارات اخیر علی مطهری واکنش نشان داد.
۵۵آنلاین :

 مشاور رسانه‌ای و فرهنگی فرمانده کل سپاه به اظهارات اخیر علی مطهری واکنش نشان داد.

حمیدرضا مقدم‌فر مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده کل سپاه در واکنش به اظهارات علی مطهری درباره رزمایش موشکی، این بیانات نائب رئیس‌مجلس را «غیرمعقول» توصیف کرد و گفت: آقای علی‌ مطهری که سخن از موقع‌شناسی می‌‌گوید آنقدر زمان‌شناس است که در طول هشت سال جنگ تحمیلی رژیم بعث علیه ایران حاضر به حضور در جبهه‌ها برای دفاع از دین و وطن و ناموس ایران نشد!

وی افزود: احتمال می‌دهم آقای مطهری در دوران دفاع مقدس هم بر اساس همین تئوری‌های زمان‌شناسانه خود معتقد بوده است که فعلاً زمان مقابله با صدام و موشک‌پرانی و خمپاره‌اندازی به سمت او نیست؛ لذا ترجیح می‌داده صدام پس از چند صباحی ایران را تصرف و دور افتخاری هم در استانهای کشور بزند و پس از آن اگر حالی و رمقی بود و تئوری‌های من‌درآوردی دیگری به ذهن مبارکشان نیامد، احتمالاً اسلحه‌ای هم به دست بگیرند.

این کارشناس مسائل سیاسی و فرهنگی با بیان اینکه انسان با مشاهده اظهارات شاذ آقای مطهری که نائب رئیس مجلس هم هست، به حال این مجلس که شان اش «عصاره ملت» است، افسوس می‌خورد، خاطرنشان کرد: جناب مطهری علیرغم عدم بهره از هوش و درایت کافی برای عهده‌داری مسئولیتهایی که با سرنوشت یک ملت سر و کار دارد، با قرار گرفتن پشت نام و آوازه رفیع استاد شهید مرتضی مطهری و با استفاده از این رانت‌ به موقعیت و منصب رسیده و برای تمایلات شهرت‌طلبانه خود اظهاراتی به زبان جاری می‌کند که با مولفه‌های امنیت یک ملت در تعارض است.

مقدم‌فر با اشاره به حدیث "کونوا لنا زینا و لا تکونوا علینا شینا" از امام صادق(ع)، اضافه کرد: دوستداران آیت‌الله شهید مرتضی مطهری حقیقتاً امروز غصه‌دارند که فرزند آن شهید بزرگوار به سبب مواضع و اظهارات خود نه تنها زینت پدر نشده بلکه برای ایشان مایه «شین» شده است.

وی افزود: حرف‌ها و تفکرات علی مطهری اختلاف قابل توجهی با مرحوم پدرش دارد اما با استفاده از پوشش آن بزرگ‌مرد برای خودش مصونیت کاذب ساخته است.

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده کل سپاه در پایان تاکید کرد: از نمایندگان محترم مجلس و بویژه رئیس محترم مجلس شورای اسلامی انتظار داریم نه به خاطر آقای علی مطهری، بلکه به خاطر شان و جایگاه و حرمت این مجلس که بناست عصاره ملت باشد، او را راهنمایی و هدایت کنند تا بیش از این مایه خسارت به خانه ملت نشود.


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف
مقدم ۱۳۹۵/۱۱/۰۴ ۰۶:۱۲
اقای مفدم فر یکسری امثال اقای مطهری یا نمیفهند یا خودشونو زد بخواب و از خط خارج شدن اگر شهید مطهری زنده بود دو تا سیلی به این پسرش که ناخلف شده میزد که انقدر تو جامعه تنش درست نکونه
23 25 پاسخ دادن به این نظر

دیدگاه 55

بیشتر

اقتصاد از قوه قضائیه چه می خواهد؟

از جذابیت های ایران امروز یکی این است که آنچه فرنگی ها در کتاب های تاریخ می خوانند ما به چشم دیده و به گوش می شنویم.

آمارها چه تصویری از نرخ رشد فقر ارائه می کنند؟

برخورداری افراد از عدالت اقتصادی همواره یکی از دغدغه های اصلی سیاستگذاران اقتصادی در کشور بوده است، گام اول در این راستا داشتن برآوردی دقیق از تعداد فقرا و شناسایی ویژگی های گروه های فقیر است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

ویدیو : یک بیماری که به تازگی از سوی سازمان بهداشت جهانیWHO شناسایی شده است!

یک بیماری که به تازگی از سوی #سازمان_بهداشت_جهانیWHO شناسایی شده است! #فرسودگی_شغلی یا #کارزدگی این بیماری قرار است در سال ۲۰۲۲ به رسمیت شناخته شود.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر