حمایت احسان کرمی از گلزار: او میلیاردها سرمایه برای تلویزیون جذب کرد

شناسه خبر: 195090 سرویس: فرهنگ و هنر ، گوناگون دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸, ۲۵ : ۲۳ : ۰۰
حمایت احسان کرمی از گلزار: او میلیاردها سرمایه برای تلویزیون جذب کرد
احسان کرمی درباره پخش گزارش اخبار بیست و سی و برنامه‌های صدا و سیما علیه کنسرت محمدرضا گلزار در آمریکا در اینستاگرام نوشت:
۵۵آنلاین :

«اينجا ايران است! جايى كه سوپر استارش تا وقتى در تلويزيون برنامه اجرا ميكند سرش سر شاه است. ولى واى از وقتى كه تلويزيون قدرت نگه داشتنش را نداشته باشد و او بخواهد راه خودش را برود...نفس كشيدنش هم فالش است !قدم زدنش هم فالش است! نگاهش هم فالش است! ميشود بى مخاطب! ميشود سنگ روى يخ! حاشا به معرفتتان!

يك ايرانى خودش بدون كمك (اين و آن)ميخواهد در يكى از بهترين سالنهاى كنسرت جهان كه آرزوى هر هنرمندى است آن را فقط ببيند موسيقى اجرا كند .از سه هفته قبل از كنسرتش در سرزمين خودش تلويزيونى كه او در يك بازه زمانى ميليونها مخاطب و ميلياردها سرمايه برايش جذب كرده در اخبارش او را تخريب ميكند كه بليتهايش فروش نرفته! و موج كارشناس هاى موسيقى اينستاگرام به راه مى افتد كه او يكبار در كنسرتش فالش ويولن زده!

حمایت احسان کرمی از گلزار: کاش سکوت می‌کردید/ او میلیاردها سرمایه برای تلویزیون جذب کرد

من كارشناس موسيقى نيستم كه نقد موسيقى كنم و اما خوب ميدانم قدرت محبوبيت و قلب بى كينه داشتن يعنى چه ضمنا تا به حال هم كنسرت رضا را از نزديك نديده ام اما شك ندارم تا سه هفته ديگر تمام بليتهاى دالبى تياتر براى كنسرت رضا فروش خواهد رفت اما براى آنهايى كه در جام جم خودشان را حبس كرده اند عرض ميكنم اولا كنسرت گذاشتن در آمريكا آن هم در لس آنجلس بى نهايت كار دشواريست صرفا به يك دليل آن هم اينكه هستند كسانى از هنرمندان ايرانى مقيم لس آنجلس كه مثل شما خوش نميدارند موزيسينى از ايران به لس آنجلس بيايد و آن هم در هاليوود آن هم در دالبى كنسرت برگزار كند( تاكيد ميكنم بعضى از آنها).در ثانى فارسى زبانان مقيم ينگه دنيا به عادت قديم همچنان در دقيقه نود بليت تهيه ميكنند.(اين را هم بعد از چندين اجراى تئاتر در شهرهاى مختلف آمريكا فهميدم).

كاش به عوض آن شيوه كنار گذاشتن آقاى گلزار از تلويزيون نميگويم از او دلجويى يا حمايت ميكرديد...چون ميدانم اين رفتار اساسا در قاموستان نيست اما كاش سكوت ميكرديد. به خاطر شخصيت رسانه اى كه....بى خيال...»

حمایت احسان کرمی از گلزار: کاش سکوت می‌کردید/ او میلیاردها سرمایه برای تلویزیون جذب کرد

 
 

ارسال به


منبع : عصرایران
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بانک های بی مسئولیت ایرانی

در بانک های آمریکا سیستم بانکداری الکترونیکی خدمات زیر را ارائه میکند و مسئولیت هک شدن حساب های افراد با بانک است

چرا از ایران مهاجرت نمی‌کنیم؟

خسرو خرم در شرایطی که همه فاکتور ها به نفع مهاجرت از ایران است، چرا عده زیادی مانند ما از اینجا نمی رویم؟

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ لحظه انفجار موشک پرتابی از نوار غزه در بزرگراه رژیم صهیونیستی

ویدئو؛ باخت تیم ایران در روبوکاپ آسیا پاسیفیک 2019

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر