حضور رونالدو و مسی در مراسم برترین های فیفا اجباری می شود

شناسه خبر: 146482 سرویس: ورزشی ، گوناگون دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷, ۳۹ : ۰۰ : ۰۰
حضور رونالدو و مسی در مراسم برترین های فیفا اجباری می شود
«جیانی اینفانتینو» رییس فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) ضمن ابراز ناراحتی از عدم حضور 2 تن از بزرگ ترین ستاره های دنیای فوتبال در مراسم برترین های سال 2018، قصد دارد تا با توسل به مجاری قانونی از وقوع دوباره این اتفاق جلوگیری کند.
۵۵آنلاین :

روزنامه آ. اس اسپانیا روز یکشنبه نوشت: رییس فیفا که غیبت «کریستیانو رونالدو» و «لیونل مسی» در مراسم برترین های سال 2018 به شدت او را آزرده خاطر کرده است؛ تصمیم این 2 ستاره را نوعی تحریم هیات حاکم بر فوتبال و موجب کاهش اعتبار آن می پندارد. وی به منظور حصول اطمینان نسبت به خالی نبودن جای خالی هیچ کدام از برندگان در عکس دسته جمعی تیم منتخب سال، به دپارتمان حقوقی فیفا توصیه کرده تا با استفاده از مجاری قانونی، ضمن ارج نهادن به این بازیکنان ارزشمند، نسبت به عدم تکرار آن تدابیری بیاندیشد.
«سپ بلاتر» رییس سابق این نهاد در سال 2013 پس از اینکه در جریان یک جلسه پرسش و پاسخ، مسی را به رونالدو ترجیح و مخارج آرایش ستاره پرتغالی را مورد تمسخر قرار داد و روی صحنه نوع رفتار «سلطه جویانه» او را در زمین بازی تقلید کرد؛ از سوی رونالدو با واکنشی جدی روبه رو شد؛ رونالدو از بلاتر خواست تا به طور علنی از او عذرخواهی کند.
بلاتر نیز از طریق برقراری تماس خصوصی و علنی با رونالدو، مراتب عذرخواهی خود را به رونالدو اعلام کرد و موجب شد تا این بازیکنان در مراسم توپ طلای آن سال (2013) شرکت کرده و بلاتر را از اهدای جایزه به فرستاده خود معاف کند؛ اقدامی که برای فردی در جایگاه رییس عالی ترین هیات حاکم بر فوتبال شرم آور و توهین آمیز محسوب می شد.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

باز کردن گره‌های زندگی با دست

در این مطلب فهرستی از این راهکارها که ساده اما موثر و کاربردی می‌باشند را ارائه می‌دهیم تا با انجام آنها بتوانید تغییراتی را در زندگی‌تان ایجاد کنید.

اتحادیه اروپا 12 هزار جوان 18 ساله را رایگان راهی سفر می‌کند

مقامات اروپایی از امکان سفر رایگان ۱۲ هزار جوان اروپایی در منطقه شنگن خبر دادند

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: جنایت بزرگ ترامپ

ترامپ:عربستان از ما ده ها میلیارد دلار اسلحه می خرد و ما حاضر نیستیم به خاطر قتل انسانها، از سر روابطمان با عربستان و قراردادهای پر سود نظامی با آنها بگذریم.

ویدیو: شهر را چگونه به سبک جهادی به تاراج بردند؟

شهر را چگونه به سبک جهادی به تاراج بردند؟ واگذاری ۱۷۰۰ ملک و آپارتمان نجومی در دوره قالیباف

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر