حضور بیش از 3 میلیون زائر در سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) در نجف اشرف

شناسه خبر: 150055 سرویس: تصویر پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷, ۱۳ : ۱۵ : ۰۰
حضور بیش از 3 میلیون زائر در سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) در نجف اشرف
استاندار نجف اشرف اعلام کرد که در سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص)، بیش از 3 میلیون زائر،مرقد مطهر امام اول شیعیان را زیارت کردند.
۵۵آنلاین :

 

استاندار نجف اشرف اعلام کرد که در سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص)، بیش از 3 میلیون زائر،مرقد مطهر امام اول شیعیان را زیارت کردند.

حضور بیش از 3 میلیون زائر در سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) در نجف اشرف+عکس

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «لؤی الیاسری» استاندار نجف اشرف، طی یک کنفرانس خبری در این استان، از موفقیت طرح زیارت مرقد امام علی (ع) در سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص)، خبر داد.

 

به نوشته پایگاه خبری «عین العراق»، وی اعلام کرد که بیش از سه میلیون زائر از داخل و خارج از عراق در این روز، به زیارت حرم مطهر امیرالمؤمنین (ع) در نجف اشرف مشرف شدند.

 

وی در ادامه از تلاش‌های فرماندهی عملیات الفرات الاوسط، نیروی هوایی، ارتش و اداره پلیس نجف اشرف تقدیر کرد و در ادامه گفت که سازمان الحشد الشعبی نیز نقش مهمی در حفظ امنیت نجف اشرف و برقراری ثبات و حفظ نظم و امنیت و قانون در این استان ایفا کرده است.

 

میلیون‌ها مسلمان عراقی و غیر عراقی، هرساله در28  صفر، در سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)، عازم نجف اشرف می‌شوند.


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

افزایش ارزش پول ملی، از بحران تا درمان

کاهش ارزش پول (Devaluation)، در سیاست پولی مدرن، عبارتست از کاهش ارزش واحد پول یک کشور، نسبت به قیمت طلا یا سایر پول‌های خارجی. این اتفاق باعث افزایش میزان صادرات و دشواری واردات کالا می‌شود، زیرا کشورهای دیگر کالاهای این کشور را ارزان می‌یابند. این پدیده، بر تجارت، صنعت و بازار اوراق بهادار کشور تاثیر منفی دارد و باعث کاهش قدرت خرید می‌گردد.

دعوای بی جهت و بودجه جهت دار

اولویت مردم و رسانه ها امروز باید بودجه سال آینده باشد که هم دلار را گران خواهد هم عده ای باز دستشان در جیب مردم است .

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: سایه مرگبار "مالچ پاشی" بر طبیعت خوزستان

در حالی که متخصصان و کارشناسان بارها کانون ریزگردها را قسمت های خشک شده تالاب های جنوب کشور، به ویژه هورالعظیم و راه مهار آن را پاشیدن ریگ دانسته اند، دست دولت و پیمانکاران "مالچ پاش" بر پوشاندن شنزارها و ماسه زارهای خوزستان با گرد مرگ اصرار دارند.

ویدیو: صید ماهی سمان و هامور به روش خیه یا خطره در ساحل عسلویه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر