حزب الله لبنان: اعدام، سبب حرکت بحرین به سوی سرنوشت مبهم خواهد شد

شناسه خبر: 94259 سرویس: جهان يكشنبه ۲۶ دي ۱۳۹۵, ۲۲ : ۱۷ : ۰۰
حزب الله لبنان:  اعدام، سبب حرکت بحرین به سوی سرنوشت مبهم خواهد شد
حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن اعدام سه جوان بحرینی از سوی آل خلیفه، این رژیم و حامیان غربی و عربی اش را مسئول دانست و از حرکت بحرین به سوی سرنوشت نامعلوم خبر داد.
۵۵آنلاین :

حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن جنایت رژیم بحرین در  اعدام سه جوان بحرینی اعلام کرد: اعدام این سه جوان که به گواه بسیاری از سازمان های بین المللی قتل غیرقانونی است محکوم است. رژیم بحرین، رژیم های عربی و کشورهای غربی که حامی رژیم بحرین هستند مسئول این جنایت هستند.

در این بیانیه آمده است: این بخشی از جنایت بزرگی است که رژیم ضد ملت بحرین مرتکب می شود. رژیم بحرین حقوق قانونی و مدنی ملت بحرین را سلب کرده است و به سرکوب و ترور و قتل هدفمند در زندان ها با شکنجه و سپس اعدام می پردازد.

حزب الله بیان کرد: سکوت اعراب و جهانیان در قبال این جنایات و همسویی رسانه ها در پوشش ندادن جنایاتی که رژیم بحرین ضد مردم مرتکب می شود باید از سوی همه فعالان در جامعه ما و در امت اسلامی مورد نکوهش و محکومیت قرار گیرد. همبستگی گسترده ای با این خون هایی بی گناه بر زمین ریخته شده اند و با ملت مظلوم  بحرین باید از سوی آزادگان صورت گیرد تا پیام سرکوب ملت بحرین رسانده شود و اقداماتی که ضد ملت بحرین رخ می دهد، رسوا شود.

در بیانیه مقاومت اسلامی لبنان آمده است: کاملا عیان است که عملیات اعدام هر فرصتی برای ایجاد راهکار سیاسی بحران بحرین را از بین خواهد برد و کشور را به سوی سرنوشت نامشخصی سوق خواهد داد و ثبات بحرین و منطقه را به خطر خواهد انداخت.

در پایان این بیانیه تاکید شده است: حزب الله به خانواده این سه شهید و به ملت بحرین تسلیت می گوید و یقین دارد که این ملت به مبارزه تا تحقق همه خواسته های مشروع و بر حق خود ادامه خواهد داد.


منبع : المنار
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

دل کندن از شهر برای نجات روستا

گزارشی از دو خانه بومگردی که دو زن به امید کمک به زنان روستایی آنها را راه اندازی و اقتصاد محلی‌ها را دگرگون کرده‌اند

مردم مقصرند یا مسوولان؟

تلاطم در بازار ارز که از پاییز سال گذشته آغاز شد و به دلیل اتخاذ سیاست های نادرست شدت یافت، مجموعه متغیرهای اقتصادی کلان و فضای کسب و کار را به هم ریخت و موجب نگرانی کم سابقه مردم نسبت به آینده شد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: جنایت بزرگ ترامپ

ترامپ:عربستان از ما ده ها میلیارد دلار اسلحه می خرد و ما حاضر نیستیم به خاطر قتل انسانها، از سر روابطمان با عربستان و قراردادهای پر سود نظامی با آنها بگذریم.

ویدیو: شهر را چگونه به سبک جهادی به تاراج بردند؟

شهر را چگونه به سبک جهادی به تاراج بردند؟ واگذاری ۱۷۰۰ ملک و آپارتمان نجومی در دوره قالیباف

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر