حزب الله لبنان: اعدام، سبب حرکت بحرین به سوی سرنوشت مبهم خواهد شد

شناسه خبر: 94259 سرویس: جهان يكشنبه ۲۶ دي ۱۳۹۵, ۲۲ : ۱۷ : ۰۰
حزب الله لبنان:  اعدام، سبب حرکت بحرین به سوی سرنوشت مبهم خواهد شد
حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن اعدام سه جوان بحرینی از سوی آل خلیفه، این رژیم و حامیان غربی و عربی اش را مسئول دانست و از حرکت بحرین به سوی سرنوشت نامعلوم خبر داد.
۵۵آنلاین :

حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن جنایت رژیم بحرین در  اعدام سه جوان بحرینی اعلام کرد: اعدام این سه جوان که به گواه بسیاری از سازمان های بین المللی قتل غیرقانونی است محکوم است. رژیم بحرین، رژیم های عربی و کشورهای غربی که حامی رژیم بحرین هستند مسئول این جنایت هستند.

در این بیانیه آمده است: این بخشی از جنایت بزرگی است که رژیم ضد ملت بحرین مرتکب می شود. رژیم بحرین حقوق قانونی و مدنی ملت بحرین را سلب کرده است و به سرکوب و ترور و قتل هدفمند در زندان ها با شکنجه و سپس اعدام می پردازد.

حزب الله بیان کرد: سکوت اعراب و جهانیان در قبال این جنایات و همسویی رسانه ها در پوشش ندادن جنایاتی که رژیم بحرین ضد مردم مرتکب می شود باید از سوی همه فعالان در جامعه ما و در امت اسلامی مورد نکوهش و محکومیت قرار گیرد. همبستگی گسترده ای با این خون هایی بی گناه بر زمین ریخته شده اند و با ملت مظلوم  بحرین باید از سوی آزادگان صورت گیرد تا پیام سرکوب ملت بحرین رسانده شود و اقداماتی که ضد ملت بحرین رخ می دهد، رسوا شود.

در بیانیه مقاومت اسلامی لبنان آمده است: کاملا عیان است که عملیات اعدام هر فرصتی برای ایجاد راهکار سیاسی بحران بحرین را از بین خواهد برد و کشور را به سوی سرنوشت نامشخصی سوق خواهد داد و ثبات بحرین و منطقه را به خطر خواهد انداخت.

در پایان این بیانیه تاکید شده است: حزب الله به خانواده این سه شهید و به ملت بحرین تسلیت می گوید و یقین دارد که این ملت به مبارزه تا تحقق همه خواسته های مشروع و بر حق خود ادامه خواهد داد.


منبع : المنار
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

برای شرطی‌ها

آنهایی که بدون قید و شرط می‌گویند با آمریکا مذاکره کنیم و برای اجرایی شدن خواسته‌هایشان به مقامات عالی کشور نامه می‌نویسند، آیا حاضرند بدون قید و شرط مقابل خبرنگاران و مردم بنشینند و مطالبات آنها را پاسخ دهند؟!

برای شرطی‌ها

آنهایی که بدون قید و شرط می‌گویند با آمریکا مذاکره کنیم و برای اجرایی شدن خواسته‌هایشان به مقامات عالی کشور نامه می‌نویسند، آیا حاضرند بدون قید و شرط مقابل خبرنگاران و مردم بنشینند و مطالبات آنها را پاسخ دهند؟!

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اجرای قطعه ای توسط شهرداد روحانی در سفارت ایران در مسکو

اجرای قطعه ای توسط شهرداد روحانی با یک پیانوی قدیمی در سفارت ایران در مسکو/ اینستاگرام مهدی سنایی سفیر ایران در روسیه

ویدیو: یک راننده تاکسی در مرکز مسکو هشت عابر را مصدوم کرد

یک راننده تاکسی در مرکز مسکو هشت عابر را مصدوم کرد پلیس مسکو: راننده مست بوده و حادثه تروریستی نبوده است

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان