نتیجه‌ای یافت نشد.

حزب‌الله آموزش و حمایت از گروه «جبهه پولیساریو» را تکذیب کرد

شناسه خبر: 132889 سرویس: گوناگون سه شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷, ۰۵ : ۲۳ : ۰۰
حزب‌الله آموزش و حمایت از گروه «جبهه پولیساریو» را تکذیب کرد
حزب‌الله لبنان در واکنش به اتهامات مغرب علیه این گروه مبنی بر آموزش گروه «جبهه پولیساریو» اعلام کرد که این اتهامات تحت فشار آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان زده شده است.
۵۵آنلاین :

حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای در واکنش به اتهامات مغرب علیه حزب‌الله در خصوص آموزش به گروه «جبهه پولیساریو» و قطع روابط دیپلماتیک با ایران، از این اقدام مغرب ابراز تأسف کرد.

به گزارش شبکه المیادین، در بیانیه حزب‌الله آمده است: بهتر بود وزارت خارجه مغرب به دنبال دلایل قانع‌کننده‌تری برای قطع روابط با ایران می‌رفت و از اینکه مغرب تحت فشار آمریکا، اسرائیل و عربستان اتهامات غیر واقع را بیان کرده است، متأسفیم.

غروب امروز (سه شنبه) مغرب، ایران را به حمایت از گروه نظامی-سیاسی «جبهه پولیساریو» متهم کرد. این گروه برای تسلط بر منطقه مورد مناقشه «صحرای غربی» با دولت مراکش درگیر است.

بنا بر اعلام وزارت خارجه مراکش، سفارت این کشور در تهران تعطیل و از سفیر ایران در مراکش خواسته خواهد شد این کشور را ترک کند.

گفتنی است که انور قرقاش وزیر مشاور امارات در امور خارجه اولین مقام عربی است که از این اقدام مغرب در صفحه توئیتر خود استقبال کرده است.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

اعتبار «تکرار» کننده و نمک‌دان شکسته

مردی که پست مشاوره و حضور در قوه مجریه را به واسطه « تکرار می‌کنم» دارد از « تکرار» گلایه دارد. گویا جناب آشنا فراموش کرده‌اند که اعتبار ریخته، خرج خود همین آقایان شد. حضراتی که امروز نظاره گر مشکلات هستند و کاری از دستشان بر نمی‌آید، در حالی که در ایام انتخابات قول داده بودند با کلیدشان قفل‌ها را باز کنند.

دیپلماسی به سبک بابانوئل

روانشناسان معتقدند که هدیه می‌تواند گویای خیلی چیز‌ها درباره اهداکننده و دریافت کننده هدیه باشد. می‌گویند، هدیه بازتاب دهنده دنیای درون اهدا کننده است؛ حال باید دید در دنیای دیپلماسی این سبک هدیه دادن چه تعبیری را به همراه دارد

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر