نتیجه‌ای یافت نشد.

حزب‌الله آموزش و حمایت از گروه «جبهه پولیساریو» را تکذیب کرد

شناسه خبر: 132889 سرویس: گوناگون سه شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷, ۰۵ : ۲۳ : ۰۰
حزب‌الله آموزش و حمایت از گروه «جبهه پولیساریو» را تکذیب کرد
حزب‌الله لبنان در واکنش به اتهامات مغرب علیه این گروه مبنی بر آموزش گروه «جبهه پولیساریو» اعلام کرد که این اتهامات تحت فشار آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان زده شده است.
۵۵آنلاین :

حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای در واکنش به اتهامات مغرب علیه حزب‌الله در خصوص آموزش به گروه «جبهه پولیساریو» و قطع روابط دیپلماتیک با ایران، از این اقدام مغرب ابراز تأسف کرد.

به گزارش شبکه المیادین، در بیانیه حزب‌الله آمده است: بهتر بود وزارت خارجه مغرب به دنبال دلایل قانع‌کننده‌تری برای قطع روابط با ایران می‌رفت و از اینکه مغرب تحت فشار آمریکا، اسرائیل و عربستان اتهامات غیر واقع را بیان کرده است، متأسفیم.

غروب امروز (سه شنبه) مغرب، ایران را به حمایت از گروه نظامی-سیاسی «جبهه پولیساریو» متهم کرد. این گروه برای تسلط بر منطقه مورد مناقشه «صحرای غربی» با دولت مراکش درگیر است.

بنا بر اعلام وزارت خارجه مراکش، سفارت این کشور در تهران تعطیل و از سفیر ایران در مراکش خواسته خواهد شد این کشور را ترک کند.

گفتنی است که انور قرقاش وزیر مشاور امارات در امور خارجه اولین مقام عربی است که از این اقدام مغرب در صفحه توئیتر خود استقبال کرده است.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

استدلال‌هاي واهي براي توسعه‌نيافتگي

واکاوي سه دوره تاريخي که اجازه نداد کمر اقتصاد بشکند

اتحادیه: خرید طلای آب شده از سوی مردم غیر مجاز نیست

به واحدهای صنفی اعلام شده تا از خرید و فروش طلای آب شده و شمش طلا با افراد عادی که فعالیت صنفی در حوزه طلا ندارند پرهیز شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر