نتیجه‌ای یافت نشد.

حراج بلیت‌های جشنواره فیلم فجر در بازار سیاه

شناسه خبر: 123519 سرویس: فرهنگ و هنر دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶, ۱۳ : ۲۱ : ۰۰
حراج بلیت‌های جشنواره فیلم فجر در بازار سیاه
در حالیکه کمتر از یک ساعت پس از آغاز پیش فروش بلیت‌های جشنواره فیلم فجر بیش از 90 درصد آن به فروش رسید، حالا خبرهایی از فرش این بلیت‌ها در بازار سیاه به گوش می‌رسد.
۵۵آنلاین :

«بازار سیاه» که عموماً نامش با فضاهای ورزشی و قبل از مسابقات هیجان انگیز در ورزشگاه‌ها زیاد به گوشمان رسیده، حالا پایش به سینما نیز باز شده است.
افرادی که در این پدیده شوم (بازار سیاه) کار می‌کنند در واقع هدف اصلی‌شان این است از هر طریق ممکن بلیت‌های یک رویداد ورزشی یا هنری را به صورت فله‌ای خریداری کرده و بعد در فضایی دیگر با چند برابر قیمت به فرش می‌رسانند.
پیش فروش بلیت های جشنواره فیلم فجر از ساعت 10 روز شنبه 30 دی ماه آغاز شد و حالا به نظر می‌رسد جشنواره فیلم فجر نیز از این بازار سیاه در امان نمانده و بعد از اینکه پیش‌فروش بلیت‌های جشنواره ظرف یک ساعت تقریبا تمام شد حالا بعد از دو روز، بلیت‌ها با قیمتی چند برابر از سایت‌‎های فروش آنلاین سر درآورده‌اند.
اما سووال اینجاست که چطور این افراد سودجو به یکباره می توانند این همه بلیت را خریداری کنند و به دو برابر قیمت بفروشند.
هرچند استقبال از پیش‌فروش فیلم‌ها در نهایت موجب شد مسوولان جشنواره ظرفیت جدیدی را به پیش‌فروش فیلم‌ها اضافه کنند با این وجود بازار سیاه فروش بلیت‌ها در همین یکی دو روز رونق گرفته است.
این درحالیست که سری 11 تایی بلیت‌ها از طریق سایت سینما تیکت در بهترین سینما، 132 هزار تومان فروخته شده و قیمت این بلیت‌ها در بازار سیاه تا 350 هزار تومان رسیده است.
به نظر می‌رسد مدیران جشنواره برای جلوگیری از این بازار سیاه باید اقدامات پیشگیرانه‌ای را در نظر می‌گرفتند تا دوستداران سینما که عموما از دانشجویان این رشته هستند مجبور به خرید بلیت با چند برابر قیمت اصلی نباشند.
به گزارش ایرنا، سینماها و پردیس‌های استقلال، اریکه ‌ایرانیان، آزادی، تماشا، جوان، چارسو، راگا، فرهنگ، کوروش، کیان، مگامال و ماندانا با مجموع ۲۲ سالن سینمایی و ظرفیت بیش از ۶ هزار مخاطب، سینماهای مردمی جشنواره سی‌وششم را تشکیل می‌دهند.
سی وششمین جشنواره فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ به دبیری ابراهیم داروغه‌زاده برگزار خواهد شد.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

۱۰ گام بنیادین در کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار جدید

راه اندازی کسب و کار جدید و کارآفرینی یکی از چیزهایی است که در دهه های اخیر بیش از هر زمان دیگری مورد توجه قرار گرفته است. ب

۷ زوج دانشمندی که دنیا را تغییر دادند

هر روزه در دنیا اخبار افرادی را می‌شنویم که با علم‌شان دنیا را تغییر داده‌اند اما آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده‌اید که علم و پیشرفت و همکاری در کنار شخصی که دوستش دارید چقدر می‌تواند لذتبخش باشد؟

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مهمانان عجیب سال تحویل شبکه چهار سیما

این شبکه برای برنامه تحویل سال با گریم افرادی به عنوان سعدی، فردوسی و حافظ با آنها به گفتگو پرداخت.

ویدیو: آدم های های پر انرژی

این پیرمرد هر روز با دوچرخه اش که یک ضبط روی آن نصب کرده، توی خیابان های همدان می چرخه و موسیقی سنتی پخش می کنه تا رهگذران لذت ببرند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر