جوش شیرین چگونه از پوست مراقبت می کند؟

شناسه خبر: 103523 چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶, ۴۶ : ۱۰ : ۰۰
جوش شیرین چگونه از پوست مراقبت می کند؟
اگر پاهایتان عرق میکنند و در تابستان بوی ناخوشایندی دارند، مقداری جوش شیرین را داخل کفش های خود اضافه کنید ،خواهید دید که به عنوان یک گندزدای طبیعی کار می کند.
۵۵آنلاین :

 امروزه بسیاری از درمان های طبیعی و قدیمی  نادیده گرفته شده اند. مردم به نظر می رسد ترجیح می دهند مقدار بسیار زیادی از پول خود را صرف خرید درمان های فروشگاهی کنند در حالی که گاهی اوقات روش های قدیمی بهتر، هستند. در اینجا هفت مورد از بهترین درمان های معالجه یا مراقبت از پوست  گفته شده که برای همه آنها یک مقدار حداقل پول لازم است.” جوش شیرین برای مراقبت از پوست ” را بخوانیم:

خلاص شدن از تراشه ها (Splinters ) می تواند دردناک و دشوار باشد اما این درمان بدون درد است. یک روش ساده، یک قاشق غذاخوری جوش شیرین را به یک طشت آب اضافه کنید. آن ناحیه را دو بار در روز خیس کنید و شما درمی یابید که تراشه  در عرض تنها چند روز یا بیشتر خارج خواهد شد.

ممکن است مانند یک درمان خوب برای آفتاب سوختگی به نظر نرسد ، اما فقط آن را امتحان کنید و ببینید. نصف فنجان پودر جوش شیرین را به یک وان آب گرم اضافه کنید . برای مدتی در وان استراحت کنید و زمانی که خارج شدید، اجازه دهید پوست تان به طور طبیعی خشک شود. این کمک خواهد کرد که از هر آفتاب سوختگی راحت شوید.

هیچ  محرکی بیشتر از احساس خارش  حاصل از نیش  یک حشره ،شما را عصبانی نمی کند . برای کمک به کاهش این حس، یک خمیری از جوش شیرین و آب  بسازید و در محل گزش حشره قرار دهید. همچنین این خمیر برای پیچک سمی  هم کار می کند .

اگر پاهایتان عرق میکنند و در تابستان بوی ناخوشایندی دارند، مقداری جوش شیرین را داخل کفش های خود اضافه کنید ،خواهید دید که به عنوان یک گندزدای طبیعی کار می کند.

آیا به لایه برداری پوست تان نیاز دارید؟ ۳ قسمت جوش شیرین را به ۱ قسمت آب اضافه و مخلوط کنید. این ساده است، اما به لایه برداری از پوست تان برای زیبا شدن کمک خواهد کرد. شما حتی می توانید آن را هر روز استفاده کنید.

آیا خسته اید، پا درد دارید؟ فقط ۳ قاشق غذاخوری جوش شیرین را به یک کاسه حاوی آب گرم اضافه کنید و پاهای خود را برای تسکین فوری در آن فرو کنید.

امروزه  ما از خطرات ناشی از آلومینیوم و پارابنز هایی که در اسپرهای گندزدا استفاده می کنیم، آگاه شده ایم. در عوض، ما می توانیم یک گندزدای ساده با استفاده از یک مقدار کمی جوش شیرین مخلوط با آب بسازیم. این واقعا کار می کند.


منبع : اقتصاد نیوز
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

سردرگمی طرح 3 هزار میلیارد تومانی دولت

جامعه محلي درباره نحوه توزيع آب در طرح 46هزار هکتاری دچار مشکل شده است

رفتن استراماچونی؛ نمونه‌ای از مدیریت فشل دولتی

این هنر نزد مدیران ایرانی است. تنها آنها هستند که می‌توانند به همین راحتی بحران ایجاد کنند. هواداران استقلال الان هم نگران جیب خود هستند هم نگران آینده تیم محبوب‌شان.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ درگیری تظاهرکنندگان و نیروهای امنیتی در بغداد

ویدئو؛ چکمه ناپلئون در حراجی پاریس ۱۱۷ هزار یورو فروخته شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر