نتیجه‌ای یافت نشد.

جنگل داروکان نیکشهر آتش گرفت

شناسه خبر: 83854 سرویس: NGO پنجشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۵, ۵۶ : ۰۵ : ۵۱
جنگل داروکان نیکشهر آتش گرفت
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری سیستان و بلوچستان گفت: جنگل روستای داروکان نیکشهر در جنوب این استان صبح امروز /پنجشنبه/ آتش گرفت و دستگاه های مجموعه مدیریت بحران برای خاموش کردن آن به منطقه اعزام شدند.
۵۵آنلاین :

55آنلاین:   عبدالباسط پاکزاد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: قرار گرفتن این جنگل در ارتفاعات و مناطق سخت گذر باعث شده اطلاعات چندانی از گستردگی آتش سوزی در اختیار نباشد اما بر اساس گزارش اولیه نیروهای امدادی حجم آن خفیف است.
وی در باره علت این حادثه گفت: به نظر می رسد عوامل انسانی و خاموش نکردن هیزم پخت و پز توسط گردشگران منطقه باعث بروز آتش و انتشار آن به سایر مناطق شده باشد و باید منتظر بررسی بیشتر کارشناسان حاضر در منطقه بود.
وی افزود: دستگاه های مجموعه مدیریت بحران سیستان و بلوچستان برای خاموش کردن شعله های آتش سوزی به منطقه اعزام شده اند و از شهرستان های اطراف نیز برای مهار آتش سوزی کمک خواسته شده است.
نیکشهر از شمال به شهرستان های ایرانشهر و دلگان، شرق به شهرستان های قصرقند و سرباز، از جنوب به کنارک و چابهار، غرب به شهرستان فنوج و استان هرمزگان محدود است و در 510 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان قرار دارد. 

 

منبع: ایرنا


منبع : ۵۵آنلاین
برچسب ها
آتش سوزیجنگل
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

يك كتاب مستهجن منتشر شد؟!

خانه منوچهر بديعي در كُردان معماري خاصي دارد،‌ از همان درِ حياط كه پيچ‌درپيچ به درِ خانه مي‌رسيم مي‌فهميم خانه بديعي نقشه‌راه مي‌خواهد و راه‌بلدي.

شفافیت سیاست، مانع کج فهمی عمومی

تعداد سیاستگذاری ها تحت تاثیر عوامل مختلف رسانه ای، ابهام، امنیتی بودن و غیره مورد کج فهمی واقع میشود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر