نتیجه‌ای یافت نشد.

جشنواره بین المللی مد و لباس

شناسه خبر: 162603 سرویس: تصویر ، گوناگون جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷, ۴۹ : ۲۰ : ۰۰
جشنواره بین المللی مد و لباس
هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر در بخش‌های مختلف همچون طراحی، صنعت، ویترین ملی، مؤسسات آموزشی، علمی دانشگاهی، انجمن‌ها، مسابقه زنده طراحی و مجموعه‌سازی در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو در حال برگزاری است.
۵۵آنلاین :

موضوع ویژه این دوره از هشتمین دوره جشنواره بین المللی مد و لباس فجر در کلیه بخش‌های مسابقه با عنوان «نقش مَکران» است. به سواحل دریای عمان در جنوب شرق کشور تا جنوب غرب پاکستان سواحل مکران می‌گویند. این سواحل از شرق بندرعباس شروع می‌شود و تا مرز پاکستان و ایران ادامه دارد. اهمیت سواحل مکران به این خاطر است که تنها بندر اقیانوسی ایران یعنی چابهار در آن قرار دارد؛ به گفته مسئولان، هدف اصلی از برگزاری جشنواره مد و لباس فجر با موضوع مکران، تمرکز بر اصالت، تاریخ و تمدن ایرانی است که به واسطه سوزن‌دوزی‌های بلوچ در این منطقه می‌درخشد؛ این جشنواره تا امروز پنجشنبه ادامه دارد.

1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
 
13
 
15
16

منبع : پرشیا دایجست
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

خاطرات هاشمی و ضربه های او به افراد

هاشمی رفسنجانی وقتی در قدرت بود هر کاری دلش خواست انجام داد اما کسانی که ضربه خوردند و مخالف سیاست های او بودند نباید حتی  دلگیر باشند .

نفوذ خویشاوندان در اقتصاد ايران

نشست جایگاه فساد و شفافیت در حکمرانی، روز دوشنبه به همت انجمن علمی سیاست‌گذاری اجتماعی در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد و سخنرانان این نشست به بیان نظرات خود درباره فساد، شیوه‌های مبارزه با آن و وضعیت حاکم بر کشور پرداختند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مان

شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مانع در آمریکا از این حرکت که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته به عنوان «شیرجه سوپرمن» یاد شده است.

ویدیو: زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر