نتیجه‌ای یافت نشد.

جزئیات جدید درباره پیشرفت تحقیقات ترکیه در پرونده خاشقجی

شناسه خبر: 147307 سرویس: جهان ، گوناگون چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷, ۳۶ : ۰۰ : ۰۰
جزئیات جدید درباره پیشرفت تحقیقات ترکیه در پرونده خاشقجی
منابع خبری جزئیاتی را درباره سرنخ‌های به دست آمده از سوی مقامات امنیتی ترکیه درباره پرونده روزنامه‌نگار ناپدیدشده مخالف سیاست‌های آل‌سعود منتشر کردند.
۵۵آنلاین :

 شبکه سی‌‌ان‌ان ترک اعلام کرد: مقامات امنیتی ترکیه در پی تحقیقات درباره ناپدید شدن جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار منتقد سیاست‌های رژیم آل سعود  هفت مظنون این پرونده را شناسایی کرده‌اند.

مسئولان امنیتی ترکیه هویت مظنونان این پرونده را فاش نکردند.

در همین حال شبکه الجزیره قطر نیز اعلام کرد تیم حقیقت‌یاب ترکیه پس از تحقیقات اولیه ۳ مکان را تعیین کردند که احتمال می‌رود روزنامه‌نگار ناپدید شده مخالف سیاست‌های آل سعود را در آنجا پنهان کرده‌ باشند.

تعیین این مناطق در استانبول پس از بررسی و رصد حرکت مشکوک خودروهای کنسولگری سعودی در این شهر صورت گرفته است.

منابع امنیتی ترکیه همچنین اعلام کرده‌اند احتمال دارد تیم حقیقت‌یاب ترکیه در صورت لزوم دست به حفاری‌هایی در کنسولگری سعودی بزند.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

آشنایی با دو نیایشگاه صخره‌ای در بُبانشوار هند

داریوش شایگان فقید درکتاب مشهور خود ادیان و مکتبای فلسفی هند در مورد آیین جِین(Jainism) می‌نویسد:کیش جین همانند آیین بودا درآغاز پیدایش خود سازمانی رهبانی بوده است که به تهذیب اخلاق می‌پرداخته و از راه مهرورزی و گرامی داشتن حق زندگانی همراه با پرهیزکاری و خویشتن‌داری می‌خواسته از اقیانوس سامسارا(Samsara) و چرخۀ زایشهای دوباره یا تناسخ گذرکند. کیش جِین در آغاز مانند آیین بودا تلاش می‌کرد تا با دریافت ریشه‌های اخلاقی و مینوی درست از دایرۀ جهنمی بازپیدایی رهایی جوید و راهی برای گریز از رنج گیتی به دست آورد.

چگونه با وجود مشکلات بی‌پایان، شاد بمانیم؟

اگر بپذیریم که برخی از مشکلات را نمی‌توانیم حل کنیم و برطرف‌کردن برخی از آن‌ها خارج از اراده و توان ما است، بهتر می‌توانیم با آن‌ها کنار بیاییم و زندگی شادتری داشته باشیم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر